-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
agata51 replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Uważaj, ewatr, może to jakiś podstęp? Nie można ufać agresorom. -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
agata51 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Hej, jest tu kto? Pozdrowienia dla Stasia. -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
agata51 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Sprawa się wyjaśniła - ja odpadam - przynajmniej do końca maja. Remont się przeciąga. Żałuję. Lori, kochanie, życzę ci, żebyś do tego czasu znalazła kochający domek. -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Hej, człowieku z możliwościami, odezwij się! -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
agata51 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Hopaku, piękny dzień dzisiaj. Biegniemy na spacerek? Podsikasz sobie to i owo. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
No, to wszystko jasne. 1. Już wiem, że do końca maja nie mogę się angażować w żadne psie akcje typu tymczas dla potrzebującego (wiesz, DT są na wagę złota). 2. W połowie maja wybieramy się na tydzień na Suwalszczyznę. Muszę się zastanowić, co zrobić z Bafkiem - zabrać, czy zostawić w domu z córką. 3. Najbardziej żałuję, że od razu nie załatwiłyśmy sprawy sterylki i narośli. Pal sześć sterylkę, suczkom ze strony Bafka nic nie grozi, ale ta narośl - ona rośnie, a tu jeszcze miesiąc przed nami (jak dobrze pójdzie :diabloti:). Trochę się tym martwię. I to jedyne problemy, jakie mam z Bafkiem (właściwie 1. odpadł). Poza tym wszystko dobrze, nawet Mixer zaczyna się przyzwyczajać - jeszcze zazdrosny, jeszcze powarkuje, ale wczoraj po wieczornym spacerku (wtedy są najbardziej rozdokazywane - zupełnie jak ja) mieliśmy pierwszą rundę w zapasach w stylu wolnym. Komiczne to było - Bafuś (waga piórkowa) kontra Mixer (waga półcięzka). Druga runda dzisiaj? O nic się nie martw, ucz się, remontuj, zajmuj się Kanapką i Pimpkiem (zwłaszcza) i ciesz się wiosną. Damy radę. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Nie pytałam, żeby cię dołować. Ecci, nie ma sprawy, potrzymam Bafka, jak długo będzie trzeba. A robotnicy co mówia - jak długo zamierzają okupować domek Bafka? Pewnie sami nie wiedzą. Lepiej niech teraz tynk się sypie niż po remoncie. Śpij dobrze. -
***Czika staruszka - na eutanzaję to jeszcze nie pora:) ma dom
agata51 replied to katya's topic in Już w nowym domu
Kochana malutka. :multi::multi::multi: -
[quote name='Koperek'][B]A KTO PISAŁ COKOLWIEK O SMYCZY???[/B]:crazyeye: :crazyeye: Ani słowa o trzymaniu [B][SIZE=3][COLOR=red]NOCHALKA [/COLOR][/SIZE][/B]na smyczy nie było! Przecież łyżew siedzi z samcami w boksie i zbyt miły nie jest! To tyle. [B]Jak ktoś ma chęć posprawdzać jego reakcje w domu z innymi psami to zapraszam- można w każdej chwili zabrać go na tymczas![/B] Ostrzegam tylko, że zwrotów z DT nie przyjmujemy :diabloti:[/quote] Jak bym siedziała z samcami w boksie, też nie byłabym zbyt miła. Gdyby był miły, samce dałyby mu się we znaki. Tak trzymaj, Nochalku!
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
agata51 replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Czekanie czekaniem, ale zawsze można skoczyć na spacerek. Co ty na to, Mozart? -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
To tak jak u mnie. Gdyby nie to pewnie byśmy się o Kozaka pobiły. -
Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)
agata51 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
Wyłącznie kochającego domku. To przecież tak niewiele. -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dinek, biegniemy na spacer. -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
agata51 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']No tak, ale to nie dom tylko fundacja i Rybcia jest srednio przekonana.[/quote] Nie sądzę. Pisała, chyba wczoraj, że jest za. Fundacja ma minusy, ale ma też plusy - bywa, że stamtąd psiaki szybciej trafiają do DS niż z DT. Bo jak pies jest w DT, to już nikomu nie chce się szukać DS. I pies zostaje na stałe, bo który DT odda psa z powrotem do schroniska? -
Ecci, wydajesz biografię Pimka?! Super! Nareszcie poznamy jego awanturniczy żywot.