Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Jest taki piękny, że na pewno znajdzie dom. I to już niedługo.
  2. Cudowny, ciepły, kochający domek!
  3. A może tej rodzinie z Holandii zaproponować innego staruszka? Max na pewno by się ucieszył.
  4. Trzeba zajrzeć do portfelików, dziewczyny.
  5. Każdy wie, że spacer z wyżłem (nawet takim troszkę zmixowanym) to czysta rozkosz. Można sprawdzić.
  6. Patrzę na te zdjęcia i wierzyć mi się nie chce, że to Platfus z pierwszych stron wątku. Trzymam kciuki, ślicznoto.
  7. Pojęcia nie mam. Jejku, tylko nie traćmy nadziei!
  8. [quote name='g_o_n_i_a'] [IMG]http://img110.imageshack.us/img110/8907/b1xo5.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5984/b1iq2.jpg[/IMG][/quote] Człowieku, kto piękniej się do ciebie uśmiechnie?
  9. [quote name='Arlene'] [CENTER][U][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/107/3e6f8b18debc0b35.jpg[/IMG][/URL][/U][/CENTER] [/quote] Może czegoś mi brakuje?
  10. [quote name='Gabryjella'] Może ludzie już zapomnieli, jaki jestem piękny?
  11. [quote name='Yorija']I jak było?[/quote] Niech żałują ci, co nie chcą mieć takiego kumpla do spacerów.
  12. Trzeba Panu dać trochę czasu. Takich decyzji nie podejmuje się pochopnie.
  13. No widzisz - ten kojec był mu do czegoś potrzebny.
  14. Dawno nie byłam, nic się nie zmieniło? Pozostaje życzyć szczęścia Dygusiom.
  15. To swoje kciuki też dorzucam.
  16. Jaja jak jaja, ale siusiak w całej okazałości!
  17. Wiesz, Ini, ludzie są wygodni. Czekają, aż pies będzie całkiem zdrowy. Trzymaj się.
×
×
  • Create New...