Aleksandra, jestem za. Niemcy czy Holendrzy też kochają zwierzęta (kto wie, czy nie bardziej niż Polacy, sądząc po tym, co się u nas wyprawia). Pewnie, że fajnie by było, gdyby Viva znalazła dom Polsce, ale sami widzicie... W końcu liczy się dobro psa, a nie nasze samopoczucie. Ale może jeszcze się uda. Jak długo Viva może przebywać w lecznicy?