Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Aleksandra, jestem za. Niemcy czy Holendrzy też kochają zwierzęta (kto wie, czy nie bardziej niż Polacy, sądząc po tym, co się u nas wyprawia). Pewnie, że fajnie by było, gdyby Viva znalazła dom Polsce, ale sami widzicie... W końcu liczy się dobro psa, a nie nasze samopoczucie. Ale może jeszcze się uda. Jak długo Viva może przebywać w lecznicy?
  2. A mój Mixer za cholerę nie chce ojcować (choćby wujkować) mojemu tymczasikowi Bafusiowi. Cóż, facet. Muszę mu pokazać Lalę - niech się chociaż zawstydzi, zazdrośnik paskudny.
  3. Był pewien Edi w schronisku w Tomaszowie Maz. Niedawno znalazł cudowny, kochajacy dom. To szczęśliwe imię, Edulku.
  4. Czy ten amstaff wciąż siedzi w jednej klatce z innymi psami?
  5. Borysek o tym wie i bardzo wypatruje domku.
  6. [quote name='Pianka'] [url]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/Simson/SSA53357.jpg[/url][/quote] Doczeka sie, sliczny pycholek. Napewno.
  7. Nosek na domek czeka i na dobrego czeka Czlowieka Czlowieku, nie pekaj Ty przed Nochalkiem klekaj zelazo poki gorace kuj i pros go, by zechcial byc twoj.
  8. Wyjatkowy pies musi miec wyjatkowy dom, to musi chwile potrwac.
  9. Wyglada na duzo wiekszego. Czartek, lecimy na plaze?
  10. Pewnie i Lunarmermaid juz nie moze doczekac sie Dinka.
  11. Moze juz dzisiaj?
  12. Myslę o tobie, Synku...
  13. Tobisiu, chcesz jechać do Warszawy, prawda?
  14. Cieszymy się niesamowicie. Kiedz nastapi ta szczesliwa chwila?
  15. No to czekamy na nowe fotki Stasiulka.
  16. Nie martw się, Lori, coś wymyślimy. A tymczasem - na spacerek.
  17. Kozaczku, nie śpimy, na spacerek biegniemy!
×
×
  • Create New...