Dopiero teraz udało mi się wejść na dogo. Boże, jaka ona cudna! Ja do tej pory właściwie nie wiem, jaka ona jest duża. Na tych zdjęciach wydaje się malutka. Nieważne.
Wyjechali o 8ej, podejrzewam, że będą w domu dopiero wieczorem. Jak ja wytrzymam? Zwariuję chyba. Kazałam robić zdjęcia co pięć minut, wstawimy jak najszybciej.
Reno2001, DT nie tracicie, bo Edka jeste psem mojej córki. Będzie u mnie (razem z córką, ma się rozumieć) tylko do 26/28 maja. Potem obie idą na swoje.