Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Rocky, miłości moja, nie trać nadziei. Ktoś, mniej zapsiały niż ja, pokocha cię, da serce i domek.
  2. [quote name='agata51']Przepraszam, że zaśmiecam wątek, ale zajrzyjcie, to pilne. Daję tutaj, bo to też W-wa, a dziewczyny ledwie sobie radzą. Może macie jakiś pomysł. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10096240#post10096240[/URL][/quote] Ponawiam, bo tam naprawdę źle się dzieje.
  3. Są już przed Kolbuszową (mój TZ stanowczo za szybko jeździ! :mad:). Zjedzą śniadanko i prują do schroniska. Będą w domu wcześnij niż przewidywałam. Denerwuję się, jakby wnuczka miała mi się urodzić.
  4. Noseczku, do domku biegiem marsz!
  5. GameBoy, jaki sarkazm?! Ja nawet nie wiem, co to słowo znaczy. Pozdrowienia dla siostry. Trzymamy kciuki. :loveu:
  6. [quote name='ewatonieja']NIE WIEM JAK DALEJ PORADZOMY SOBIE Z WYADOPTOWYWANIEM PSIAKóW ZE SCHRONISKA BO DZIEKI INTERWENCJI SąSIADóW MAMY ZAKAZ WYPROWADZANIA PSóW :placz:[/quote] Kto wydał ten zakaz?
  7. Czartek, proszę cię, bądź miły i prezentuj z wdziękiem swoje zalety, chorobo jasna!
  8. [quote name='Zmysł']A mnie cały dzień dogo nie chodziło[/quote] U mnie też. Coraz częściej nie chodzi. Borys, proszę cię, idź wreszcie do domku.
  9. Baroniasty, idziemy na spacer. Może spotkamy zająca. Mamy tu takiego dyżurnego, który pięknie wyprowadza psy w pole.
  10. Dopiero teraz udało mi się wejść na dogo. Boże, jaka ona cudna! Ja do tej pory właściwie nie wiem, jaka ona jest duża. Na tych zdjęciach wydaje się malutka. Nieważne. Wyjechali o 8ej, podejrzewam, że będą w domu dopiero wieczorem. Jak ja wytrzymam? Zwariuję chyba. Kazałam robić zdjęcia co pięć minut, wstawimy jak najszybciej. Reno2001, DT nie tracicie, bo Edka jeste psem mojej córki. Będzie u mnie (razem z córką, ma się rozumieć) tylko do 26/28 maja. Potem obie idą na swoje.
  11. Chyba nie dadzą rady dojechać tak wcześnie. Z Łodzi kawał drogi. Ja zostaję w domu - ktoś musi zająć się trzódką. Szkoda, chętnie bym się z tobą spotkała. Pokazałabyś mi moich rzeszowskich ulubieńców. Pomiziałabym chociaż. A może lepiej nie...
  12. Biegniemy na spacer, piękny Mozarcie.
  13. Są różne fundacje. Wiem, że w Łodzi zajmują się tym Niewiasta21 i Hanka456. Może coś podpowiedzą? Trzymaj się, Lewisku.
  14. Hopku, co ja mogę? Mogę tylko zabrać cię na spacer.
  15. Rozmawiałam z szefową schroniska. Jutro TZ z córką jadą po Edźkę! :multi:
  16. Wszyscy kochamy Cyganka, ale skąd wziąć domek? Chodź na spacer, piesku.
×
×
  • Create New...