-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Czy Borys jest na wątku labków, onków czy jakimkolwiek innym?
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Ecci, tak się zastanawiam, czy Bafka nie ciachnąć przed wyjazdem. Co ty na to? -
[quote name='Wisełka'][COLOR=black][FONT=Arial]Edzia jest piękną, młodziutką, niezwykle radosną psią kobietką [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] Jej życie od początku było pasmem nieszczęść:[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Oto mała sunia, bezbronne stworzenie zostało przywiązane do przystanku autobusowego, a dlaczego??? Po prostu złamana łapka [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]L[/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] to dla właściciela był sposób na pozbycie się problemu. Egida potem bardzo cierpiała przez wiele tygodni bo łapka źle się zrosła… i jak tu chodzić?? [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Na szczęście znaleźli się ludzie którzy odwieźli małą do schroniska. Przeprowadzono bardzo skomplikowaną operację, która zakończyła się pomyślnie. Jednak Edzia tak długo nie używała tej łapki że po prostu zapomniała że ją ma :D i teraz najbardziej lubi chodzić na 3. Hmm… może tą 4tą po prostu oszczędza na stare lata ;) Przy zabawie jak się zapomni to stoi normalnie na 4, niezła z niej aparatka ;) To właściwie jedyny powód dla którego Edzia tak długo przebywa w schronie. Potrzebuje właściciela który zadba o psinkę, zmusi ją do chodzenia na 4 łapkach [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] I TO WSZYSTKO![/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Oczywiście nie muszę wspominać że sunia koniecznie musi mieć wspaniały, pełen miłości domek?? Zostanie oddana tylko w dobre ręce. Jest oczkiem w głowie schroniskowych wolontariuszy. Tyle zdjęć ile Edzia nie miał jeszcze na pewno żaden pies w schronie!!! Ona jest wyjątkowa.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Tak zjawiskowe cudo marzy tylko o stałym lokum i wspaniałym człowieku! Chce być kochana, przytulana i rozpieszczana![/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Ponad pół roku w schronie!!! To zdecydowanie za długo dla tak młodego zwierzaczka.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Czy ktoś będzie w stanie pokochać słodką Egidę i zapewnić jej odpowiedzialny, pełen radości dom? [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko " Kundelek " [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]35-322 Rzeszów [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]ul. Ciepłownicza 3 tel.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]0 510-170-787 [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]http://www. dogomania. pl/forum/showthread.php?t=100642[/FONT][/COLOR][/quote] Nie wiem, czy domek i nowa opiekunka sprosta takim wymaganiom!
-
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
agata51 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiewiora1']A ja nie bede gorsza i tez z nim wyjde:cool3:[/quote] Może jednak z Koksem? -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dino, cudności ty moje, gdzie jest ten cholerny domek dla ciebie?! -
Wkręcajcie, gdzie się da! Borys musi znaleźć dom. Wiem, że znajdzie, ale im szybciej, tym lepiej. Cierpliwości, piesku.
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Nie płacz, Ecci, Bafek pojedzie z nami. Tylko nie na Mazury - na Suwalszczyznę, pod samą granicę. Mam nadzieję, że kleszcze go nie zjedzą, bo podobno straszny wysyp wszystkich możliwych najpaskudniejszych, najbardziej wrednych gatunków. Sama się boję - najchętniej zostałabym w domu - w Łodzi sytuacja kleszczowa w normie. Coraz bardziej żałuję, że mu jajek nie wycięłam. Przynajmniej miałabym pewność, że nie poleci za jakąś wsiową suką. Najwyżej będzie cały czas na smyczy. Trudno, w końcu to tylko tydzień. Ecci, kiedyś pisałaś, że zawoziłaś psy do Niemiec. Zajmujesz się tym? Są na dogo psy, które właściwie nie mają szansy na adopcję w Polsce (starsze, chore, trudne), a wiem, że Niemcy adoptują takie psiaki. Mogę skierować do ciebie dziewczyny, które nic nie wiedzą na ten temat albo strasznie się tego boją. Chodzi o udzielenie informacji, jak się to robi. Pozdrawiamy. -
Pimeczku, Bafek serdecznie pozdrawia.
-
[FNiZ]-Psiak Nosek...już w Fundacji..od roku czeka na dom!
agata51 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Tak, tak, do domu! I to biegiem! -
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
agata51 replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Wiem, że adopcjami do Niemiec zajmują się Niewiasta21, Hanka456, Modliszka84. Może coś pomogą. Tylko zdaje się, że do rzeszowskiego schroniska po psa trzeba się zgłaszać osobiście. A może coś pokręciłam. Mozart, trzymaj się. -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Kozaku, biegnij po domek! -
Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)
agata51 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
Kongo, ciotka pamięta o tobie, tylko ostatnio ma trudności z wejściem na dogo. Trzymaj się, piękny psiaku. -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
agata51 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Milusi ten Koksik, nie powiem. Wyrazy uznania, dziewczyny. Hopku, kryształowy charakterku, skoro już udało mi się wejść na dogo, to zabiorę cię na spacer.