Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. I jeszcze na nocny spacerek skoczymy.
  2. Byłeś wielki i zawsze taki będziesz w naszej pamięci. Synku, możesz - z tej chmurki, na której się wylegujesz - dać jakiś znak Neris, żeby przestała się zadręczać? Ty najlepiej wiesz, jak było
  3. No, to chodź, pobiegamy. Przecież wyżły uwielbiają spacerki. Za kratkami wyżły strasznie cierpią.
  4. Edi, zabierzemy Misię na spacerek, prawda?
  5. Lori, biegniemy na spacerek, może w końcu ktoś cię wypatrzy.
  6. Jesteś bardzo dzielnym pieskiem. Trzymaj się, bidulku.
  7. Dzięki, Diegula.
  8. Koncert super. Psy jakoś wytrzymały. Na spacerku Bafek dostał głupawki, a po powrocie pierwszy raz, odkąd jest u mnie, ganiał za piłką jak szalony.
  9. Kozaku, cudny chłopaku, zaraz po weekendzie w swoim domku będziesz. Matką głupich nadzieja? Może inni wierzą, lecz na pewno nie ja. Tymczasem hopamy na spacer.
  10. Jak można nie zauwazyć takiego psa?! Czy do rzeszowskiego schroniska przychodzi dużo gości? Tyle pięknych psiaków tam czeka! Mozart, biegniemy na spacer.
  11. Jak zdróweczko, Pimusiu?
  12. [quote name='Moriaaa']Taki jestem faflak ;) [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/7960/rocky2bl4.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/2752/rocky1jq1.jpg[/IMG][/quote] Przypominam się - jestem piękny i słodki. I bardzo chcę do domku.
  13. Czartrk, dziś dzień bez papierosa, ale za to z długim spacerkiem.
  14. Ten jedyny domek chyba wyjechał na dłuuuugi weekend. Ale kiedyś przecież musi wrócić.
  15. Noseczku, póki co pobiegniemy na spacerek.
  16. [quote name='Mysia_']a Ty ciągle tutaj? :-([/quote] Ja też się dziwię. Simson, biegniemy na spacerek!
  17. [quote name='Diegula']Czy on nie przypomina trochę labka? Może wstawić go na labkowe fora:razz:?[/quote] Koniecznie! Jest pieknym, mądrym, cudownym labkiem! Godzę się nawet na forum jamników, byle by znalazł dom!
×
×
  • Create New...