Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Nie ma tak, żeby nie dogomaniacy nie zebrali potrzebnej sumy. Szukajcie DT, pieniądze się znajdą.
  2. [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/31159918.jpg[/IMG] No, spójrz mu w te cudne oczy i powiedz, że go nie chcesz.
  3. Kanapuśko, powiem ci na uszko - Bafuś pod poduszką o tobie śni.
  4. Pamiętamy o Harnasiu, ślicznym, kochanym psiaku. Pójdziemy na spacer, co?
  5. Edziku, biegniemy z Edzią na spacerek. No to co, że późno?
  6. Piękny Dino, biegniemy na długi spacer - trzeba zrzucić parę kilogramów.
  7. Dino, zabierzemy 141 psów na spacer? A co nam tam!
  8. I jak ci poszło? Jak cię znam, nie wyjmowałeś fajki z gęby. Niepoprawny jesteś, Czarteczku. Chodź na spacer z równie niepoprawną ciotką.
  9. Los, kurczę, jakiś taki nierychliwy, ale nadziei nigdy nie wolno tracić. No i zawsze można iść na spacerek.
  10. Borysku, trzeba wierzyć w lepsze jutro. Mamy inne wyjście?
  11. Mój piękny Baronie, zapraszam na spacer. Całusy od Edzi.
  12. Chyba nici z ciachania. Robić to tuż przed wyjazdem? Strach. Pomyślimy po powrocie. Ecci, dowiadywałaś się, ile kosztuje taki zabieg (plus usunięcie narośli) we Wrocławiu? Jakby co, stówkę dorzucę. Bafuś ma nową koleżankę. Dzisiaj moja córka adoptowała Egidę z Rzeszowa. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/6936/edziajh8.jpg[/IMG][/URL] Bardzo mu się spodobała i ślicznie się do niej zaleca (w końcu jeszcze nieciachany). Ponieważ moja córka wciąż jest u mnie na tymczasie, w moim domu zrobiło się jakby tłoczniej. Ale i jakby zabawniej. Córka z Edzią będą u mnie do końca maja. Potem przez 3 miesiące będą mieszkać "przez ulicę" (będą się opiekować domem i psiakiem ludzi, którzy udają się w podróż do USA), a to znaczy, że będą momenty, kiedy będę miała pod dachem pięć psów (zakładając, że remont u ecci to neverending story), a jak wpadnie do mamusi synuś (który w zasadzie nie wpada bez swojej sznaucerki wielkości lokomotywy), to i sześć. Ja chyba zostanę na tej Suwalszczyźnie.
  13. Egidka kazała ci powiedzieć, że ty też znajdziesz swój dom. Zaprasza cię na spacerek.
  14. dorota1, dziękuję. Jutro rano córka się tym zajmie (dzisiaj jest padnięta), a ja podejrzę i może się wreszcie nauczę. Wróciliśmy z wieczornego spacerku. Mam nadzieje, że jak Edzia już będzie spuszczana ze smyczy i zacznie biegać z psami, zacznie śmielej używać czwartej łapki. Oby. Jutro/pojutrze wizyta u lekarza - może zaleci jakieś masaże albo co. Z pływaniem w Łodzi (jak sama nazwa wskazuje) będzie problem. Trzeba czekać na wakacje. Edziulka jest słodka i strasznie przytulaśna. Garnie się do każdego z serduchem na dłoni. I ma najśliczniejszą mordkę na świecie.
  15. Kto by pomyślał, patrząc na Koksika, że to taki ostry zawodnik? A Hop piękny jak zawsze. To ja pierwsza polecę z nim na spacerek.
  16. Dziewczyny, nie możemy wstawić zdjęć. Możecie podpowiedzieć?
  17. Edzia od półtorej godziny w domu, a mnie dopiero teraz udało się wejść na dogo. Sunia jest po prostu przecudowna. Podróż zniosła spokojnie, tylko raz zwymiotowała. W domu w pierwszej chwili przeraziła się ilością psów (bez przesady - tylko 3), ale tylko w pierwszej; w drugiej pokazała, że potrafi się odszczeknąć. Jest nastawiona życzliwie i do ludzi i do psów - wszyscy już mamy wylizane mordy. Jest trochę zmęczona, przysypia co chwilę. Ale wyśpi się dopiero w nocy, bo tyle się dzieje! Zaczyna dokazywać z psami - niezły kocioł się szykuje. Matinestka, zdjęcia, jak zwykle piękne. Córka i TZ zachwyceni schroniskiem. No tak, znają tylko łódzkie.
  18. [quote name='ewatr']A troche rozumiem :eviltong: ale na zdjeciu to nie Ty ?[/quote] Chciałabym. To moja córka - nowa opiekunka Edzi. Muszę wziąć coś na uspokojenie, bo zachowuję się jak idiotka.
  19. [quote name='agusiazet']Agato, oj Agato wraz z rodziną - dla mnie to najcudniejsze relacje, bo moja wirtualna podopieczna wreszcie będzie mieś swojego własnego człeka!!! Dzięki stokrotne i czekamy na dużą ilość zdjęć!!![/quote] Dziękujemy za wirtualną opiekę! :loveu:
  20. [quote name='ewatr']Kurcze dostałam MMs i ktos mi przytula Edziucha a ja po 1 nie wiem kto to :eviltong: a po drugie to nie mam kabelka do kompuera zeby Wam pokazac jaki Edziuch szczesliwy az ma jedno ucho do gory a drugie do dołu :loveu:[/quote] To ja - z wrażenia zapomniałam podpisać: "Edzik w drodze do domu."
  21. Edziulka jedzie już do domu. Będzie koło 17-18ej. Oj, to się narobi! A moje psiaki nic nie przeczuwają! Ale sie zdziwią!
  22. Jasne, że jest w sam raz - a jaka ma być? Dziękuję za zdjęcia, piękne są, Goniu. :loveu: Ewatr, czy Edzia (od dzisiaj Wega, ale dla nas pewnie już zawsze będzie Edzią) je suchą karmę, czy trzeba będzie jej rosołki gotować (TZ pewnie by się ucieszył i jeszcze o makaronik domowej roboty poprosił - niedoczekanie jego! :diabloti:). Zresztą, po co pytam - wszystkiego dowiedzą się w schronisku. Przy okazji, wymiziaj kiedyś ode mnie Barona, Ediego, Depiego, Mozarta i Argusa. Nawet nie wiedziałam, że mam tylu ulubieńców w Rzeszowie. Tylko, cholera, nic dla nich zrobić nie mogę!
  23. Trwam w niezłomnej wierze, w uśmiechu zęby szczerzę, lecz wkurza mnie, mówiąc szczerze, że nikt serio tego nie bierze!
  24. [quote name='madzia828']Simson ma nawet dużo wejść na allegro ale na razie cisza:shake:[/quote] Na razie. Cierpliwości.
×
×
  • Create New...