-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
[quote name='Olson']malawaszka, Agata, Asia - witamy na wątku chłopaka. :loveu: Agata, pytasz jak pomóc. Jak widzę - jesteś z Łodzi - Kutno to dośc niedaleko (60-70km?) - może miałabyś szanse podjechac do Foresta i zobaczyc co i jak z nim? Bylibyśmy baaardzo wdzięczni za pomoc. Oczywiście jeśli masz czas. :loveu:[/QUOTE] [I]"czy mógłby ktoś [B]podjechać do schroniska, ostrzyc go i wykąpać, sprawdzić pod kątem psychiki, zorientować się jakie są potrzeby psa?[/B][/I]" Do 23 maja jestem zarobiona po uszy. Nie dam rady pojechać. Może lepiej nawiązać kontakt z wolontariuszamu z Kutna? No bo niby jak mam to wszystko zrobić? Podjeżdża do schroniska ktoś z Łodzi i chce psa ostrzyc, wykąpać i sprawdzić co wyżej. Nie znam schroniska w Kutnie, ale chyba żadne schronisko nie zgodziłoby się na coś takiego. Jeśli się mylę, daj znać.
-
Jestem, jestem, tylko ciężki tydzień miałam -z wnuchą. Co dalej, Yorijko?
-
[quote name='agata51']Bo ludzie gupie som.[/QUOTE] A Bej charakterny jest i do gupich nie chce. Musi ustawić się w kolejce - charakternych psów sporo, ludziów takowych coś mało. Kolego, damy radę!
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
agata51 replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Jaki radosny pychol! Polecam! A ta wiewiórcza poświata na ogonie to co to jest? -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='brazowa1']w dobrych rekach są,musza jakos sobie poradzić,noooo[/QUOTE] Pewnie już sobie świetnie radzą. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
agata51 replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Też wpłacam i też chciałabym wiedzieć. Można się nie odzywać, ale przynajmniej rozliczenia należało by zrobic.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
agata51 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Światek po prostu upałów nie lubi. Przecież widać na zdjęciach, że cienia się trzyma. Tak jak Betka. Ona co parę metrów się pokłada i udaje, że sił nie ma. A ja przez cały długi weekend też ledwo powłóczyłam nogami. Tak sobie żartuję, a raczej oswajam się z myślą. A może oswajam myśl? -
Boli ją? Może lepiej, żeby nie cierpiała?
-
[quote name='Syla']Mam od Ciebie Agatko wpłaty u Pegi z tego roku: 10 zł - 19 styczeń, 10 zł - 25 styczeń, 20 zł - 30 marzec, 10 zł - 16 kwiecień. Mam też już wpłatę 20 zł z 30 kwietnia i napisz mi jak ją zapisać.[/QUOTE] Kurczę, ale nachachmęciłam - zaraz spróbuję to ogarnąć. Umówmy się, że mam zapłacone do czerwca włącznie, a tę z 16.04, której ja nie mam w zapiskach, potraktuj jako jednorazową. Może tak być?
-
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
agata51 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Szejk sam w sobie jest taki piękny, że łądne zdjęcia mu nie są potrzebne ;) joaaa, jak u ciebie kwitnąco!!! -
Wysłałam dziś za kwiecień i maj. Miśku, jak znosisz te upały? Ja ledwo dycham.
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
agata51 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Pomyłka - post powtórzony. -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
agata51 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Obie panienki przecudne! Kurczę, pomyliłam się - wysłałam dziś pieniądze, ale tylko za kwiecień. Za maj doślę na dniach. -
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
agata51 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy']Doszły kolejne wpłaty: Grzegorz M. 100zł [B]Agata51 40zł (tu nie ma dopisku imienia psiaka, ale domyślam się że to na chłopaków[/B]) Sylwia K. 1zł Dariusz C. 1zł Monika M. 30zł.[/QUOTE] Był dopisek, nieco skrócony, TOPAZ/SZEJK. Znów muszę grzecznie pouczyć pocztę. Aniu, z Betką w ogóle nie idzie spacerów odbywać. Topaz, nie dziwota, starszawy, ale ta moja (cholera, chciało by się rzec), głowę daję, udaje - jakbym ją ze smyczy spuściła, upał by jej nie przeszkadzał. Buziaki dla syna - jestem nieco "zmęczona" po tygodniu z wnusią - uwielbiam dzieci! -
Betka postanowiła, że w takie upały spacerować nie będzie. Przemyka od cienia do cienia i pokłada się, kiedy tylko taki się nadarzy - tzn. od drzewka do drzewka. Trochę ją rozumiem, bo sama upały źle znoszę, ale taki spacerek, z postojem co pięć kroków, znoszę jeszcze gorzej. Mixer wyjątkowo wyrozumiały - anioł nie pies - mimo bogatego wieku i ufutrzenia, upały znosi - jak wszystko inne - i chciałby te myszki dorwać, ale Betka nieskora do współpracy. Skubana, głowę daję, że jakby ją spuścić ze smyczy, zapomniałaby, że słońce istnieje.