Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. [quote name='Olson']malawaszka, Agata, Asia - witamy na wątku chłopaka. :loveu: Agata, pytasz jak pomóc. Jak widzę - jesteś z Łodzi - Kutno to dośc niedaleko (60-70km?) - może miałabyś szanse podjechac do Foresta i zobaczyc co i jak z nim? Bylibyśmy baaardzo wdzięczni za pomoc. Oczywiście jeśli masz czas. :loveu:[/QUOTE] [I]"czy mógłby ktoś [B]podjechać do schroniska, ostrzyc go i wykąpać, sprawdzić pod kątem psychiki, zorientować się jakie są potrzeby psa?[/B][/I]" Do 23 maja jestem zarobiona po uszy. Nie dam rady pojechać. Może lepiej nawiązać kontakt z wolontariuszamu z Kutna? No bo niby jak mam to wszystko zrobić? Podjeżdża do schroniska ktoś z Łodzi i chce psa ostrzyc, wykąpać i sprawdzić co wyżej. Nie znam schroniska w Kutnie, ale chyba żadne schronisko nie zgodziłoby się na coś takiego. Jeśli się mylę, daj znać.
  2. Jestem, jestem, tylko ciężki tydzień miałam -z wnuchą. Co dalej, Yorijko?
  3. [quote name='agata51']Bo ludzie gupie som.[/QUOTE] A Bej charakterny jest i do gupich nie chce. Musi ustawić się w kolejce - charakternych psów sporo, ludziów takowych coś mało. Kolego, damy radę!
  4. Święta, długie weekendy i nic nie działa. A tu wyżeł czeka!
  5. O, mój ślepaczku, bzów na moim balkonie nie musiałbyś widzieć, żeby poczuć to, o co w bzie najistotniejsze.
  6. Lareńko, oczywiście wyślę kasę. Tylko powiedz, ile, bo allegra już nie ma. Jakiś bazarkowy pakiecik?
  7. Jaki radosny pychol! Polecam! A ta wiewiórcza poświata na ogonie to co to jest?
  8. [quote name='brazowa1']w dobrych rekach są,musza jakos sobie poradzić,noooo[/QUOTE] Pewnie już sobie świetnie radzą.
  9. Też wpłacam i też chciałabym wiedzieć. Można się nie odzywać, ale przynajmniej rozliczenia należało by zrobic.
  10. Światek po prostu upałów nie lubi. Przecież widać na zdjęciach, że cienia się trzyma. Tak jak Betka. Ona co parę metrów się pokłada i udaje, że sił nie ma. A ja przez cały długi weekend też ledwo powłóczyłam nogami. Tak sobie żartuję, a raczej oswajam się z myślą. A może oswajam myśl?
  11. Boli ją? Może lepiej, żeby nie cierpiała?
  12. [quote name='Syla']Mam od Ciebie Agatko wpłaty u Pegi z tego roku: 10 zł - 19 styczeń, 10 zł - 25 styczeń, 20 zł - 30 marzec, 10 zł - 16 kwiecień. Mam też już wpłatę 20 zł z 30 kwietnia i napisz mi jak ją zapisać.[/QUOTE] Kurczę, ale nachachmęciłam - zaraz spróbuję to ogarnąć. Umówmy się, że mam zapłacone do czerwca włącznie, a tę z 16.04, której ja nie mam w zapiskach, potraktuj jako jednorazową. Może tak być?
  13. Szejk sam w sobie jest taki piękny, że łądne zdjęcia mu nie są potrzebne ;) joaaa, jak u ciebie kwitnąco!!!
  14. Wysłałam dziś za kwiecień i maj. Miśku, jak znosisz te upały? Ja ledwo dycham.
  15. Unikaj słońca, piesku. Ja w te ostatnie upały musiałam ganiać za wnuchą, która śmigała na rowerku. Jakby ktoś mi wtedy zrobił zdjęcie, też wyszłabym bardzo niekorzystnie. Dzisiaj uregulowałam płatności. Ufff!
  16. Władeczku, uregulowałam dziś finanse i kamień z serca mi spadł.
  17. Kamyczku, znów dostałam robotę, do 23.05 będę nieczynna i o wizycie u ciebie nie ma mowy :-(. Ale będę zaglądać.
  18. Obie panienki przecudne! Kurczę, pomyliłam się - wysłałam dziś pieniądze, ale tylko za kwiecień. Za maj doślę na dniach.
  19. Ale wiadomości!!! To ja lecę na pocztę uregulować zaległości!!!!!
  20. [quote name='doddy']Doszły kolejne wpłaty: Grzegorz M. 100zł [B]Agata51 40zł (tu nie ma dopisku imienia psiaka, ale domyślam się że to na chłopaków[/B]) Sylwia K. 1zł Dariusz C. 1zł Monika M. 30zł.[/QUOTE] Był dopisek, nieco skrócony, TOPAZ/SZEJK. Znów muszę grzecznie pouczyć pocztę. Aniu, z Betką w ogóle nie idzie spacerów odbywać. Topaz, nie dziwota, starszawy, ale ta moja (cholera, chciało by się rzec), głowę daję, udaje - jakbym ją ze smyczy spuściła, upał by jej nie przeszkadzał. Buziaki dla syna - jestem nieco "zmęczona" po tygodniu z wnusią - uwielbiam dzieci!
  21. [quote name='brazowa1']ciagle ubolewam,ze nie ma wśród nas nikogo,kto ma kontakt z psem ;( trudno w takiej sytuacji robic cokolwiek.[/QUOTE] [quote name='Wiedźma']W tym sęk. Nie mamy wiadomości z pierwszej ręki.[/QUOTE] Spróbuję jeszcze raz.
  22. Betka postanowiła, że w takie upały spacerować nie będzie. Przemyka od cienia do cienia i pokłada się, kiedy tylko taki się nadarzy - tzn. od drzewka do drzewka. Trochę ją rozumiem, bo sama upały źle znoszę, ale taki spacerek, z postojem co pięć kroków, znoszę jeszcze gorzej. Mixer wyjątkowo wyrozumiały - anioł nie pies - mimo bogatego wieku i ufutrzenia, upały znosi - jak wszystko inne - i chciałby te myszki dorwać, ale Betka nieskora do współpracy. Skubana, głowę daję, że jakby ją spuścić ze smyczy, zapomniałaby, że słońce istnieje.
  23. Stawiam się na wezwanie Dogo07. Jak mogę pomóc? Do domu wziąć nie mogę, na rasie się nie znam - dla mnie to po prostu jeszcze jeden przecudnej urody kudłacz. Póki co, zapisuję.
×
×
  • Create New...