Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Wiecie, cioteczki, z tym spuszczaniem ze smyczy to nie ma reguły. Za każdym razem obrywam, bo podobno za wcześnie spuszczam ze smyczy moje tymczasy. To kwestia wyczucia - po prostu w którymś momencie czuję, że więź została zadzierzgnięta na tyle, że już mogę. Pusia ma wreszcie swoich ludzi i cieszmy się, a nie złowieszczmy.
  2. Trudno wymagać od wyżła (i od reszty), żeby Old Spicem trącił. Oj, tak, nie ma jak rozkładająca się rybka albo jeżyk w stanie półciekłym. A przecież trzeba było do domu z takim wyperfumowanym delikwentem wrócić ze spacerku za miastem. Bywało, że TŻ tydzień samochód wietrzył. Eh, wyżły, wyżełki... Czy Hyde odszedł zadłużony? doddy, szukamy [B]zamku[/B] dla Topaza? Rozumiem, coby za Białą Damę robił i turystów straszył za niezłą kasę?
  3. Beznadzieja! Leje, pada, mży... Ale chyba pojadę, bo bardzo chcę uniknąć pewnej imprezy rodzinnej.
  4. Pamiętam codziennie.
  5. Czy impreza już się odbyła? Relacji brak...
  6. [quote name='Madziek']agata51 czy to aktualne? jeśli tak to daj sygnał i ruszymy z ogłoszeniami dla Jazza[/QUOTE] Wszystko aktualne, ale prosiłam, dajcie znać na PW - nie daję rady być wszędzie.
  7. Jagdterierki nie są do pilnowania działki! Też pomysł!
  8. Nawałnice chyba już za nami, jeszcze tylko kilka powalonych stuletnich drzew przypomina o horrorze. Ale Betka już nie pamięta.
  9. [quote name='Wiedźma']Albo walczą z wypaczeniami![/QUOTE] Nic nie wiem, Barona na spacer biorę.
  10. Collie, wielkie dzięki, mnie też łezka w oku się zakręciła. Smutno patrzeć, jak złoty Depi szarzeje. Ale nadziei nie tracę.
  11. [quote name='jusstyna85']Ma tylko 30 zł długu. Puśka ma chyba ze 3 adresatki na P.Iwone :)[/QUOTE] No to wyślę jutro/pojutrze te 30zł. Kurczę, ciotki, jestem dobrej myśli, a wy?
  12. Chcę nadrobić zaległości, konto WIRTUALNY OPIEKUN aktualne?
  13. Alfa, głowa do góry, Uran nie wróci do schroniska.
  14. Essi, ciotka pamięta, tylko czasu brakuje.
  15. A czy ja też mogę dostać?
  16. [quote name='luka1']jedź, jedź.:multi::multi: Co tam pogoda, dla harcerza nie ma złych pogód. Bądź dzielna, śmiało zdobywaj świat. No agata, nie takie góry zdobywałaś! :evil_lol: [SIZE="1"]( no i zaraz dostanę w łeb :lol:)[/SIZE][/QUOTE] W końcu się doigrasz! [quote name='AlfaLS']Jedź, jedź - my już tu napalone na te foty tak mocno że nawet deszcz przegoniłyśmy na południe Polski, żeby tylko na północy słońce świeciło :evil_lol:[/QUOTE] Jedź, jedź! Łatwo powiedzieć! Znajomy przyjechał z rodziną, dużym psem i rowerem - nic w Łodzi nie chciał zostawić, miejsca dla mnie zabrakło. Szykuję się na ten weekend - ma być lepiej. Mnie pogoda nie straszna, nawet wolę taką, ale jak już tam bedę, to chciałabym trochę Kamysia pomęczyć - zdjęcia, spacerek, wspólne tarzanko w trawie. Może nie być upału, ale niech chociaż nie pada!!!
  17. Nie wygląda to najgorzej. Puśka jest chyba zadowolona. A ma chociaż adresatkę? To mam nie wysyłać lipcowej? Pusia nie ma żadnych długów?
  18. Wysłałam za 3 miesiące. Od kiedy się liczy? Od maja? Śliczna z niej panienka.
  19. Wysłałam dziś lipcową. Może warto znów wykupić jakiś pakiecik? Dagusia rządzi, jak na cesarzową przystało, ale żeby gryźć?! Dagencjo, nie uchodzi!
  20. Zaglądam do Dworka. Bardzo ładne imię. Tylko straszny z niego bidulek.
×
×
  • Create New...