-
Posts
10348 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kikou
-
- 1565 replies
-
- 4
-
-
- 1565 replies
-
- 1
-
-
- 1565 replies
-
- 5
-
-
Franek może mieszkać z innymi pieskami, wprawdzie jak zajmie kanapę to trochę burczy na kolegów żeby nikt nie wchodził, musi też sam jeść ale nie szuka zaczepki, na codzień funkcjonuje w stadzie. Ale na pewno nie słyszy, nie reaguje na wołanie nawet jak inne pieski szczekają na coś, a on tego nie widzi to dopóki nie zobaczy co i jak nie zwraca uwagi.
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
kikou replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
kikou replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Fiduś dziękuje za pamieć i pozdrawia. Gdyby Fiduś był człowiekiem powiedzielibyśmy ze jest wielkim ekscentrykiem. Np jest tylko jedno miejsce, jego posłanko i jesli inny piesek je zajmie nasz Tuptuś tupta zatroskany wokół i nie położy się nigdzie indziej. Trzeba zabrać dopiero kolegę intruza w inne miejsce wtedy Fiduś położy sie dopiero. ;) -
Nie jest calkiem dobrze, wszystkie szwy ładnie się pogoiły oprócz szycia tego w uchu i pod uchem, po guzie tym ropiejacym w uszku. W piątek byliśmy na kontroli. Timuś dostał inny mocniejszy antybiotyk i lek do przemywania ale uszko wyglada źle, rana jest rozpaprana i nie goi się. W tygodnii znowu mamy podjechać do kontroli. Choc sam Timuś na pewno ma dyskomfort z tym uszkiem ale nie nie traci dobrego nastroju, ładnie je i sobie tupta.
-
Bonusik z kolegami otrzymali wspaniale przysmaki od Ewy, wszystkie pieski bardzo się cieszyły dziękujemy. A Bonusik tak zajadał:
- 1565 replies
-
- 5
-
-
Na początku, w lutym Timuś nie byl odrobaczany, zrobiliśmy tylko badanie kału bo miał podniesione znaczniki wątrobowe. No a wiadomo robaki nie zawsze widać. Teraz musi troche dojść do siebie i się odrobaczymy na wszelki wypadek, wszystko po kolei. Na lewym uszku są wytarte włoski, a na nóżce taka jakby brodawka, podobno niegroźna.