-
Posts
10348 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kikou
-
Tak jak mówicie, pieski maja gdzieś "luksusy" świata, ale chcą byc jak najbliżej tego swojego człowieka. Dlatego nawet w niby poprawnych schroniskach są takie smutne. Moje psinki, na tyle ile dają radę, człapią wszedzie za mną, czasem nawet pod drzwiami łazienki siedzi ich z ósemka :D Timuś też towarzystwo ludzkie bardzo sobie ceni
-
Jeszcze kilka informacji. Bonusik ma chorobę lokomocyjną, jest bardzo grzeczny w podróży ale niestety wymiotuje juz po 2 kilometrze. No i pisałam że nie szczeknął... Rozszczekały sie chlopaki, Bonusik biega jak gospodarz po całym terenie, obszczekuje dziarsko wszystkie zwierzaki i ludzi co mu się kręcą za płotem. ;)
- 1565 replies
-
- 2
-
-
Tak, odrobaczymy go profilaktycznie razem z Franiem, ma chłopak nereczki i wątrobę zdrową jak u rekruta ;) wiec odrobaczenie mu nie zaszkodzi.
- 1565 replies
-
- 1
-
-
Wczoraj byliśmy z Timusiem w lecznicy z powodu jego uszu. Jak może pamiętacie Timus mial mocną infekcjęw obu uszkach i guzka w jednym uchu. Od przyjazdu chlopak zużył 3 różne preparaty i po zakończeniu zakrapiania niemal natychmiast uszko paprało się od początku. Trzeba więc wytoczyć poważniejsze działa. Wczoraj pobrano mu wymazy na posiew żeby dobrać celowany antybiotyk oraz jeśli to by nie przyniosło oczekiwanej poprawy w przyszłości ew.zrobić autoszczepionkę. Ale teraz doraźnie w oczekiwaniu na wyniki dostalismy jeszcze 2 maści robione specjalnie, jedna do czyszczenia jedna do zakrapiania. No i ten doktor oglądał tez guzy Timusia i jest zdania ze guzek na piersiach wyglada groźnie i należałoby usunąć guz z ucha oraz odrazu pozostałe guzy. W związku z tym zrobiliśmy rtg klatki. Czysto- nie ma przerzutów. Jeszcze do badania kontrolnego, które ma być 14go.05 mamy zbadać wątrobę i podjąć decyzję czy będziemy operować Timusia.
-
- 1565 replies
-
U Bonusika morfologia wyszła ok ale biochemię musimy dzisiaj powtórzyć bo coś tam próbka była nie taka jak potrzeba
- 1565 replies
-
- 1
-
-
...a kiedy nikogo nie ma w kuchni trzeba koniecznie sprawdzić czy nie zapomnieli czegoś smakowitego ;-)
- 1565 replies
-
- 8
-
-
Wiek ok. 10 ale Franek wydał sie Pani wet. starszy. I na codzień Bonusik jest aktywniejszy. Częściej biega po podwórku, wczoraj awił się i skakał jak szczeniak z jednym kolegą, aż mi się oczy zaszkliły, ze takim biedakom po przejściach chce sie dokazywać jak młodzieży. Wyniki jeszcze nie przyszły.
- 1565 replies
-
- 2
-
-
Nasz Franio byl na badaniach dzisiaj, wyniki jutro po poludniu albo w środę. Serduszko osluchowo w porządku. Natomiast w uszkach jednak, mimo ze wydawaly sie byc suche, głęboko jest trochę odczyn zapalny, do przeleczenia kroplami. Proszę o dane do faktury od weta. Maluch waży 15,4 i zostal oceniony na +/- 10 lat. Ładnie chodzi na smyczy, jest grzeczny, nie boi sie samochodów, grzecznie jedzie też w samochodzie.
-
Pani przy opisywaniu probówek napisała imię Gratis. ;) potem się śmiała że tak coś jej nie pasowało ale zapamiętała że to jakieś imię z promocji
- 1565 replies
-
- 3
-
-