Onaa
Members-
Posts
26984 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
38
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Onaa
-
4 letni labrador ofiara pseudohodowli -JUŻ W NOWYM CUDOWNYM DOMU
Onaa replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
Basia - pisałaś że tam są też inne psy - szkoda, że takiej pseudohodowli nie można zamknąć. Ten labek zza krat nie ma dobrze, ale wiadomo jak inne psy albo jakie warunki mają małe labki do sprzedania. Żal mi tych wszytskich psich biedaków, na których ludzie tylko kasę robią, fuj, ohyda. -
Trzymamy kciuki za Timonka i za Fuksika ! A jeśli chodzi o podgryzanie to jak sobie ktoś pozwoli to psiak tak będzie robił a jak nie to pies to zrozumie :)!
-
Wspaniale MajeczQo jak to wszystko opisujesz :). Myślę, że jakby się trafił porządny chętny na Diorka to wszystko to co pisałaś o piesku powinien wiedzieć - żeby umieć właściwie do niego podejść. Jednym zdaniem - pies potzrebuje trochę pracy nad sobą - ale z właściwą osobą i właściwym podejściem. Dior jest bardzo delikatny i potzrebna jest mu ktoś kto go pokocha i da mu dom i nie zmarnuje tego wkładu pracy i serca jakie mu dajesz !!! Jestem w trakcie robienia mu ogłoszeń w Internecie. Zastanawiałam się też nad plakatami dla Diorka - można by mu wydrukować i rozlepić gdzie się da - jeszcze ulotki - co Wy na to ?
-
Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)
Onaa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[B]Mogę kogoś poprosić żeby zrobił ładny plakacik - będzie na wątku do wydrukowania - i fajnie by było gdyby było kilka osób do rozwieszania, najlepiej w okolicach przebywania psiaka ale nie tylko .[/B] -
Jestem inny,ale czy bez prawa do miłosci ?- nareszcie w swoim domku !
Onaa replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Super Bambi na super plakacie :). -
5 letni labrador wyniszczony,JUŻ W NOWYM DOMKU
Onaa replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
Jeśli chodzi o licytację psiaka to ważne że pani odpisała i przeprosiła. -
Kasiek - mam do Ciebie prośbę - na przyszłość to dawaj znać na wątku co się dzieje z psiakiem , nawet jeśli sama nie wiesz i czekasz, to jakbyś napisała że pies jest zarezerwowany i czeka to byśmy też czekali a tak to żeśmy się trochę denerwowali - no chyba że chcesz mieć na sumieniu jakiegoś dogomaniaka, który z niepewności o psa padnie ;). A wracając do Billiego - to mam nadzieję że będzie miał dobry dom i kochających opiekunów !!! A czy ten jego przyszły domek to będzie jakoś wcześniej sprawdzany - tzw. wizyta przedadopcyjna czy raczej nie ? No i czekamy na wieści.
-
4 letni labrador ofiara pseudohodowli -JUŻ W NOWYM CUDOWNYM DOMU
Onaa replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
Biedaczysko psinka. Ale widzę, że to kątek artystyczny się robi - to się też przyznam, że lubię malować ale już bardzo dawno tego nie robiłam :lol:. -
Ale łobuz z niego :lol: - przydałby się mu dom z ogródkiem. Dobrze, że chociaż inne psy go nie gryzą - ja to jestem przeczulona na tym punkcie w stosunku do starych psów, dlatego pytam. [B]A co z tą jego budą - podobno dziurwa jest i zimno mu tam, a może mu siana brakuje żeby cieplej było. Bo jak mieszka w kojcu to rozumiem, że na polu.[/B] Jeśli chodzi o hotelik to właściwie warunki miałby podobne. Może dobry dom tymczasowy by mu pomógł się otworzyć bardziej na ludzi - bo przecież to taki ładny piesek z wyglądu - pewnie gdyby miał parę lat mniej to już by dawno miał dom. [B]Ale na DT to też pewnie 200 lub nawet 300 zł by trzeba mieć - i to pewnie jeszcze nie wiadomo na jak długo.[/B]
-
a jakie ma warunki w schronisku? inne psy go nie gryzą ? jest sam w boksie ? wychodzi na spacery czy w tym schronie psy nie wychodzą? Podobno ma problem z tylnymi łapami - wiadomo to staruszek - więc z jego zdrowiem pewnie coś jest. A czy w schronisku tam gdzie teraz przebywa można mu jakoś pomóc, ulżyć w niedoli? Potrzebne jest mu coś ?
-
Cudowna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. Dczekała się - MA DOM!!!
Onaa replied to fizia's topic in Już w nowym domu
dziękujemy za plakacik :) a banerek - hm, ja nie widzę , ale o tej porze - to wszystko jest możliwe :lol: -
Cudowna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. Dczekała się - MA DOM!!!
Onaa replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Ale się ruch zrobił na wątku Łajeczki , że aż miło :) Dziękuję Cioteczkom za przybycie na wątek tej bidulki :loveu: Ona zasłużyła sobie na lepszy - pełen miłości i radości -los !!! -
Oj Epe - ale ze mnie :roll: gapcio :) Po prostu na kilku wątkach jestem równocześnie i na wszystkich są ONki :) I coś mi się poplątało. A podobno to kobieta ma podzielną uwagę :cool3:
-
Jejciu - dziewczyny , jaka to bida dopiero :( Foksiu - a skad on sie wziął w schronisku wiadomo może ? Jeśli zaś chodzi o Mikiego w nowym domku - to myślę, że to głownie stres, zmiana warunków - to wszystko pewnie działa niekorzystnie na psiaka. Poza tym będą badania. Mam nadzieję, że Mikuś okaże się zdrowy jak ryba a pod czułą opieką Swoich Nowych Opiekunów szybko zrozumie że ma już swój Dom i swoją Rodzinę :) Trzymamy za Was kciuki !!!