Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. słuchajcie - ale przecież jeszcze nic nie wiadomo ! poczekajmy z radością aż potencjalny domek okaże się tym właśnie super domkiem dla Mikiego :) a jeśli nie - to trzeba będzie działać dalej
  2. zaznaczam sobie watek
  3. Iti i Loluś - dwa bidulki malutkie !
  4. chodziło mi o to że do nie których dt / hotelików jest długa kolejka i trzeba sie wpisać na liste i czekać - i też o to , że w jednych koszty to 300 a w innych 450
  5. w tym m-cu malutko ale sie dorzucę , czekam nr kon ta
  6. [B]przepraszam [/B]bardzo za offa :oops: ale piszecie tu o ONku a ja mam pytanie o ONka też i też z krakowskiego schroniska chodzi mi o : [B]REX[/B] [B]P 88/07/02[/B] Nieco nieufny lecz przyjazny pies wciąż czeka na nowego właściciela w boksie Y-5 [IMG]http://www.schronisko.krakow.pl/gallery/eb6dac455cf43334b6d5dbaeadb56ea8[/IMG] czy ja bym sie mogła coś dowiedzić coś o tym piesku ?:niewiem: może on ma już wątek swój? odkąd go zobaczyłam na stronie schroniksa to powracam do niego myślami i jakoś chciałabym mu pomóc - chociaż może on już żadnej pomocy nie może przyjąć tak starsznie smutnie i zrezygnowanie wygląda na tym zdjęciu :-( jeszcze raz przepraszam ale jak zobaczyłam że jest tutaj tyle osób z K-wa i ze schronu to nie mogłam nie zapytać o Rex'a.
  7. trzeba by zdecydować który DT i zebrać deklaracje
  8. dziewczyny - a robiłyście psince już jakieś plakaty ?
  9. Agatko51 masz jakis pomysł na ratowanie Kleksika ? Ty masz takie dobre fluidy :)
  10. Zuzlikowa napisała[B] "A może ktoś może wcześniej sprawdzić domek?[/B] Niech już nie siedzi w stresującym go schronisku!" ja myslę żeby domek sprawdził ktoś kto się na tym dobrze zna - Miki zasługuje na super domek :) Też trzymam mocno kciuki !!!
  11. a jakieś zdjęcia okruszka to kiedy :) ?!!!
  12. czekamy na wystep Fuksika w tv
  13. plakaty i ulotki Bambiego - próbowaliście ?!
  14. no i bardzo fajnie :lol: mamy już plakat, będą ulotki - wszystko dla Mikiego !!!
  15. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/60/68001a57b65d5790.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images48.fotosik.pl/60/4544386e049bb147.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images44.fotosik.pl/60/aac68153b868cfe6.jpg[/IMG][/URL] To jest właśnie Fuksik ze Starachowic. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/fuksik-nastepny-starachowicki-rudzielec-czy-bez-szans-131317/[/URL]
  16. przepraszam za małego offa ale musze się Was zapytać Dziewczyny, Wy które znacie warunki bycia piesków w Lednicy jest taki biedny piesek, sponiewierany życiem i niewiele mu już tego życia raczej zostało:placz: - pięknie byłoby gdyby zaznał jeszcze odrobiny radości, miłości i opieki w swoim życiu czy on by mógł tam zamieszkać i miałby odpowednią opiekę czy raczej to nie jest dobry pomysł BARDZO PROSZE doradźcie !!!:modla: [U][FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=#ff0000]FUKSIK następny starachowicki rudzielec czy BEZ SZANS???!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/U] [B]Piesek znaleziony na starachowickiej targowicy w stanie krańcowego wycieńczenia,był strasznie wychudzony,apatyczny i się przewracał,nie mógł iść.W sobotni dzień targowy przeszły obojętnie obok niego setki osób...jedna dziewczyna tylko okazała się ludzkim odruchem,zabrała go do samochodu i zawiozła do weterynarza(może świat jeszcze nie zginie).Ale niestety wstępna diagnoza powaliła nas z nóg,piesek był owszem wycieńczony z głodu ale przewraca się z powodu[/B][COLOR=red][FONT=Arial Black] zaawansowanego artretyzmu tylnych kończyn,po za tym ma zaćmę na obydwu oczkach,chyba nie słyszy albo bardzo słabo i to chyba najgorsze ma guza na jądrze[/FONT][/COLOR].[B][B]Nie wiedzieliśmy co robić. Dziewczyna zgodziła się zabrać go na kilka dni do siebie ale co dalej? Nie mamy domów dla zdrowych i młodych piesków,nie mamy funduszy na szczepienia i sterylki...i nie mamy sumienia zabronić mu żyć dopóki umie się cieszyć i macha ogonem.[/B][/B] [FONT=Arial Black][COLOR=red][SIZE=3][COLOR=seagreen]Szukamy dla niego domu gdzie będzie mógł chociaż ostatnie chwile swojego jakże trudnego psiego życia spędzić w spokoju i odejść w poczuciu ,że nie był tylko niechcianym,bezdomnym kundlem.[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=black]dodam że piesek nie może zostać tam gdzie jest i czeka go ....[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/FONT] [U][FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/U]
  17. bardzo mi żal tego biednego pieska mógłby już miec tak dobrze :placz:
  18. a nie macie tam jakiego odważnego chłopa żeby z nim w końcu po męsku pogadał ?!
  19. dla tych niektórych psich biedaków to pewnie mały raj
  20. [SIZE=5][COLOR=red][B]MIKI - starszy porzucony malutki piesek - szuka dobrego człowieka i domu !!![/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=5][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/8461/staruszek4dc7.jpg[/IMG][/SIZE][/B] [B][U]Informacje o piesku:[/U][/B] [B]oddany przez właścicieli, ponieważ był chory (nowotwór jąder),[/B] [B]obecnie zdrowy (już po operacji),[/B] [B]ma ok. 12 lat,[/B] [B]jest nieduży ( wysokość do pół łydki, waga to ok. 7 kg),[/B] [B]szorstkowłosy,[/B] [B]uroczy,[/B] [B]bardzo źle znosi warunki schroniskowe.[/B] [COLOR=green][B][SIZE=3]Jeśli możesz dać mu dom i swoje serce to on odwdzięczy Ci się całą swoją wielką psią miłością, prawdziwą wierną miłością.[/SIZE][/B] [/COLOR] [B]Kontakt w sprawie pieska:[/B] [B]504-470-635,[/B] [B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] Aha i na dole takie pionowe dane kontaktowe, kilka razy - do urywania - jak to sobie ludzie robią przy ogłoszeniach np. na słupach !!!!!!
  21. [quote name='j3nny']to delikatna roznica, ale ja bym zmienila wyrzucony z domu na oddany przez wlascieli, mozna jakos zaznaczyc ze byl wtedy chory, NOWOTWOR[/quote] narazie to taka propozycja plakatu :) napisałam specjalnie "wyrzucony z domu" żeby było bardziej dramatycznie ale może niepotzrebnie i faktycznie tak też może być i będzie przejrzyście: oddany przez właścicieli ponieważ był chory (nowotwór jąder) obecnie zdrowy (już po operacji) Tylko powiedzcie mi - jak u niego z tą kastracją w końcu ? jest wykastrowany czy nie :cool3:
  22. [quote name='mar.gajko']A ja trochę opowiem o Fuksie. To bardzo mądrutki psiaczek jest. Ostatnio chodzimy sobie na spacerki razem. I wiecie co, on załapał po drugim razie, że ciągnąć nei wypada na smyczy:p Ja go biore po Furiu, gdziei ciągnięcia ma natężenie ok. 2,5 tony, więc taki Fuksik to bułka z masłem. Ale musze powiedzieć, że pojętna bestja. Pięknei wraca "pod nogi", wystopowany, luzuje smyczkę. Wczoraj już wracaliśmy na prawie luźnej cały czas, no, przed samym wejsciem dal czadu, jak one wszytskie - pędził do kojca.[/quote] też go odwiedzasz w hoteliku ??? :)
  23. tak jak w moim poście wyżej tak bym sobie ten plakat Mikiego wyobrażała :roll:
  24. [SIZE=5][COLOR=red][B]MIKI - starszy porzucony malutki piesek - szuka dobrego człowieka i domu !!![/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=5][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/8461/staruszek4dc7.jpg[/IMG][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][/SIZE][/B] [B][U]Informacje o piesku: [/U]został wyrzucony z domu,[/B] [B]ma ok. 12 lat, jest nieduży ( wysokość do pół łydki, waga to ok. 7 kg), szorstkowłosy,[/B] [B]uroczy,[/B] [B]bardzo źle znosi warunki schroniskowe,[/B] [B]zdrowy (już po operacji).[/B] [COLOR=green][B][SIZE=3]Jeśli możesz dać mu dom i swoje serce to on odwdzięczy Ci się całą swoją wielką psią miłością, prawdziwą wierną miłością.[/SIZE][/B] [/COLOR] [COLOR=#008000][/COLOR] [B]Kontakt w sprawie pieska: 504-470-635. [/B]
×
×
  • Create New...