Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Sally - dziękuję Ci bardzo za banerki, są naprawdę ładne i bardzo poruszające :).
  2. Podnosimy cudnego Diorka !!!
  3. Widzę, że pojawił się potencjalny domek dla psiaka - tego pana z ogrodem koło Krakowa - może jakiś inny psiak skorzysta. Myślę, że nie można zmarnować takiej szansy - jeśli macie jakieś psiaki w typie Konga to podsyłajcie t_kasiek - może domek okaże się także fajny i kolejna psia bida zyska dom i swojego człowieka ? !!!!
  4. Cieszę się, że psiak będzie bezpieczny na dt - chociaż już myślałam że ma ds. A tak w ogóle to jak on ma na imię :cool3: ?!
  5. A patrzyłaś może na ogłoszenia w "Przygarnę psa" ? Tam ogłaszają się różne domki - może akurat komuś się spodoba malutka. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_qNss_7XIIIU/SdaPhJvTy1I/AAAAAAAABYM/m0mTSQ8TGMY/P1010053.JPG[/IMG]
  6. A szukaliście jakiegoś DT dla psiaków ? Z kilku wątków to widziałam, że maluchy zwykle szybko znajdywały albo ds albo dt. Może trzeba też tytuł wątku zmienić, żeby było wiadomo czego oczekujecie.
  7. Agamika - miałam na myśli, że nie widzę problemów z Fuksikiem - bo gdybyś zobaczyła mojego psa :) łobuza. Pewnie dlatego dla mnie zachowanie Fuksika nie jest problemem. W każdym razie Fuksik potrzebuje dobrych i mądrych opiekunów. Niestety, niektórym ludziom się wydaje, że pies jest jak mechanizm, który ktoś musi zaprogramować i ten ma potem prawidłowo działać bez żadnego wysiłku czy zaangażowania z ich strony. Trzymam więc kciuki za Fuksika.
  8. Certusowa - tymczas dla Bandziora jest potrzebny tylko po to żeby trochę doszedł do siebie i mógł jechać do tego domu w Niemczech - jeśli to oczywiście nadal aktualne. Bo - jak wcześniej pisałaś - psiak miał już jechać do nowego domu , tylko , że mu się pogorszyło. Więc jest też pytanie - czy ten dom będzie na niego czekał ? I jaka w ogóle jest obecna sytuacja pieska.
  9. Biedaki - co z nimi będzie ?.
  10. Może trzeba jednak tego biednego psa by kupić na tej giełdzie ? Ciekawe ile by chciał od nieznajomego za tego psa.
  11. Stonka1125 - a ogłaszałaś gdzieś maluszka ? Nawet takie odręczne ogłoszenia porobić że jest piesek - szczeniaczek do zabrania i porozwieszać np. na klatkach czy przed sklepem ?
  12. Tam gdzie ja pytałam o hotelik trzeba mieć 450 zł na miesiąc.
  13. Szok poporodowy :cool3: - dobre to mi się podobało :). Ale w sumie ładnie i sensownie to ujęłaś Panbazyl. Trzymamy mocno kciuki i za Rodzinę Mikiego i za Mikiego.
  14. Z tego co piszesz Agamika o Fuksie - to ja osobiście żadnych problemów nie widzę :).
  15. Z psami schroniskowymi zawsze jest chyba ten sam problem - nikt do końca nie wie jaki jest ich stan i historia. Trzeba by każdemu psu w schronisku robić pełne badania a na to nie ma ani pieniędzy ani możliwości. Sytuacja z Mikim zrobiła się troszkę smutna - miałam nadzieję na same dobre wieści z nowego domku psiaka. Mam jednak nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży.
  16. Brutusek tak szybko znalażł swój domek - a ten biedaczek nadal w schronisku :(.
  17. [B][U]Ania+Milva i Ulver:[/U][/B] mam pytanko do Ciebie - czy jest teraz u Ciebie miejsce w hoteliku na dużą suczkę ? szukam dla suczki ze schroniska dobrego hoteliku - biedna psinka od 3-ech lat w zimnym ciasnym boksie, musimy ją z tamtąd wyciągnąć. Przepraszam za offa :oops:.
  18. Jaka jest obecna sytuacja psiaków - mamy i maluchów ? Są w schronisku , na dt czy dalej na tej działce ? Czy ktoś się nimi w ogóle zajmuje ? opiekuje ?
  19. Podnosimy Maleństwo do góry :) !!!
×
×
  • Create New...