Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Ale Dior jest sam w kojcu / boksie ?
  2. [URL="http://s5.tinypic.com/2rx7ln6.jpg"][IMG]http://s5.tinypic.com/2rx7ln6.jpg[/IMG][/URL] A to to - jak Wam się podoba - nie podobne troszku do Mikiego ?
  3. tamten kudłacz miał takie coś na nosku [URL="http://s5.tinypic.com/nmb236.jpg"][IMG]http://s5.tinypic.com/nmb236.jpg[/IMG][/URL] Taaka bida - może też mu założyć wątek ?:roll:
  4. może pozapraszajcie troche osób na wątek psiaka - może ktoś kto się specjalizuje w owczrkach
  5. [URL="http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/sup2/25732.jpg"][/URL] [URL="http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/sup2/25732.jpg"][IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/sup2/thumbnails/25732.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/25732.jpg"][IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/hmimage/25732.jpg[/IMG][/URL] A co kudłate cudo - przylepka to nie w typie naszego Fuksika ?
  6. Dajcie znać kiedy- o której i gdzie-na jakim programie będzie Mały w tv.
  7. Weszłam na stronkę - faktycznie takie udane adopcje psiaków podnoszą na sercu. Ale oczywiście musiałam tam zobaczyć coś więcej - [B]Fiziu[/B] [B] - co to za kudłaty psiak u góry str.106 ?[/B] Ja mam słabość do kudłaczy. Że też go musiałam zobaczyć - teraz będę się martwić o psiaka :(. Czy on ma swój wątek - jaka jest jego sytuacja?
  8. [quote name='kaskadaffik']A czy jest jasne skąd ten atak? Kurczę Piesku zdrowiej bo jest wielka szansa!! ale widzę że narazie żadnych konkretów o Dt nie ma i zbiórki też chyba narazie nie?Czekamy... No właśnie i co dalej ?
  9. Jolek68 - no co Ty ? przecież ja łagodna jak baranek jestem :).
  10. Dla mnie też - zwłaszcza, że już mam na oku kilka starawych psiaków. A jak dla mnie to mógłby być jeszcze wątek Kudłaczy :lol:.
  11. Fajnie by było gdyby Balzak znalazł swój kąt w dobrym kochającym domu.
  12. Czekamy na konkretne informacje odnośnie hotelu dla psinki.
  13. Teraz na wątku Mikiego to sobie można miło poczytać - przedtem była obawa co się dzieje z pieskiem i kiedy znajdzie dom.
  14. Fizia, to może znowu zrób podsumowanie kto i ile. Mówiłam, że trzeba mieć przygotowane miejsce w hoteliku dla Łajeczki - bo jak dogomaniacy ruszą do boju o dobry dom dla psinki to wszystko szybko pójdzie :). To kiedy i gdzie Łajka jedzie ?
  15. Już prosiłam o plakacik pewną osobę :).
  16. Dziekujemy :) !!! [IMG]http://www.leonberger-info.pl/forum/images/smiles/b19.gif[/IMG]
  17. Cioteczki a co jak się pozbędziemy Kongusia :) ? Trza będzie się zabrać za kolejną psią bidę, bo widzę, że tej ekipie dobrze idzie.
  18. U mnie sytuacja mało stabilna - w jednym m -cu może się okazać że mogę dać 10 zł a w innym że 40 zł. Ponieważ z początku sama się deklarowałam więc moje 20 zł co m-c jest na Łajeczkę. I jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim, ktorzy się pojawili na wątku tej Bidulki :) !!! Razem napewno jej pomożemy.[IMG]http://www.leonberger-info.pl/forum/images/smiles/b17.gif[/IMG]
  19. z tego co widzę to jest allegro i alegratka dobrze by było w 1ym poście zrobić takie podsumowanie gdzie psinka ma ogłoszenia :) i jeszcze chciałam zapytać ten kontakt w sprawie adopcji Łajki to jest nr to schroniska czy wolontariusz, który się nim zajmuje ?
  20. no to trzeba się zabrać za psiaczka ale ile on sobie latek liczy ?
  21. Trzymam kciuki mocno ! Coś mi się wydaje że po zimie na wiosnę coś się ruszyło z adopcjami psiaków :) !
  22. I puściutko się zrobiło na wątku psiaka.
  23. Czy sunia nadal szuka domku ? Ma jakieś ogłoszenia ?
  24. [quote name='malawaszka']Gabryś nie ma osobnego wątku - jest na ogólnym Ostrowskim, Gabryś ma PRA [URL]http://www.dogomania.pl/forum/11985543-post12419.html[/URL][/quote] Nikt mnie nie prosił ale ja tam wlazłam i po co :shake: - żeby zobaczyć kolejną sznaucerowatą bidę :( Nigdy nie miałam do czynienia ze sznaucerowatymi - ja uwielbiam kudłacze. Ale powoli mnie te sznaucerki za serce biorą. A Powiedzcie mi czy sznaucery są szorstkowłose w dotyku :roll: ?
  25. A powie mi ktoś co się daje na takie bazarki ?
×
×
  • Create New...