Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. jak chłopak zmężniał :) Chyba szkoda byłoby Waszego zaangażowania i pracy w rehabilitację psiaka, i psiaka oczywiście - aby piesek pojechał na adopcje gdzie rehabilitacja zostałaby przerwana. Moim skromnym zdaniem dobrze byłoby wykorzystać wszystkie możliwe szanse doprowadzenia psiaka do pełnego zdrowia i dopiero wtedy adopcja - nawet do Niemiec.
  2. a czy psineczka jest w ogóle ogłaszana - czy ona szuka DS nadal ;) ?
  3. Czy ktoś coś wie ?
  4. a może taki fajny mały włochaty dywanik by się przydał bo mata to śliska jest a w ogóle to czy są jakieś drobne rzeczy, które piesek potzrebuje np. pluszaki do zabawy, zabawki czy inne
  5. Wspaniałe adopcje są po prostu wspaniałe !!! :multi:
  6. na innym w górę psiaczku !
  7. takie zdjęcia psiaka bez krat to fajne są :)
  8. [SIZE=3][COLOR=black][B]małe słoneczko [/B][/COLOR][/SIZE]
  9. [IMG]http://www.leonberger-info.pl/forum/images/smiles/b63.gif[/IMG] Ihabe - tutaj liczy się tylko to co człowiek ma w sercu !!!
  10. urocza psinka :) że też jej jeszcze nikt nie wypatrzył w schronie :shake: ale to duża psinka i może dlatego
  11. aha - na początku nie zauważyłam bo to nie bardzo widać że to jest plakat, poza tym z niego to wynika , że piesek został znaleziony i szuka swoich poprzednich właścicieli - a nie wiem czy o to chodziło czy raczej o znalezienie nowego dobrego domku :) a może on faktycznie komuś się zgubił - bo skoro znaleziony 17- ego to dopiero 10 dni jest w schronie - może się jeszcze zgłosi po niego dawny opiekun
  12. próbowaliście jakieś plakaty i ulotki zrobić tej sympatycznej psince ?
  13. czy piesek nadal jest w hoteliku czy znalazł już może swój dom ?
  14. można prosić jakieś zdjecia pieska ?
  15. piesek ma już domek ?
  16. może piesek został już zaadoptowany ze schroniska ? szkoda tylko że założycielka wątku nic nas już o piesku nie informuje bo my nadal o nim myślimy :(
  17. witamy serdecznie Nową Rodzinę Mikiego :) !!!!
  18. dałam go na forum labków, na labki w potrzebie
  19. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/7-letni-labrador-wyniszczony-schorowany-czlowiek-byl-tylko-zadac-bol-134301/"][IMG]http://i44.tinypic.com/168swvc.jpg[/IMG][/URL] BIEDAK :placz:
×
×
  • Create New...