Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_qNss_7XIIIU/SdaPs_TrVtI/AAAAAAAABZQ/7oUnWdF5haU/P1010067.JPG[/IMG]
  2. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_qNss_7XIIIU/SdaPhJvTy1I/AAAAAAAABYM/m0mTSQ8TGMY/P1010053.JPG[/IMG]
  3. Pisałam wcześniej, że Gonzales będzie w Dzienniku Polskim.
  4. Tylko wiecie - to musi być [B]dobry DT[/B] - najlepiej sprawdzony. Bo znacie chyba jeden taki DT/hotelik co to tragedia dla psów była - a ludzie z dogomanii tam psy na dt posyłali, kasę zbierali i posyłali, a psy zaniedbane i na łańcuchach były.
  5. Brodnica to woj. kuj.pomorskie. Pewnie tak samo daleko jak do Murki - bo Murka to przecież koło Zamościa.
  6. A do Murki albo Ani w Brodnicy - daleko.
  7. PP to Przyjaciel Pies. :) !!!
  8. Prosimy o relacje na temat Miodzika i jego nowe zdjęcia :) !!!
  9. Wspaniale Silke, że Miła ma chociaż Ciebie - dzięki temu nie jest taka samotna. A z tego co piszesz to wynika, że to naprawdę miła i urocz psinka - że też nikt jej dotąd nie wypatrzył i dał jej dobrego domu.
  10. Basia napisała, że Brutusek będzie miał operację na oczy - a ma jakiś problem z oczkami ?
  11. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/93/c284ecca685270fcmed.jpg[/IMG][/URL] To jest chyba zdjęcie pod tytułem : Dramek w toalecie :lol:.
  12. Ale ja niegdzie konta nie widzę :crazyeye: !!! Chyba Fiziu, że wszystkim zainteresowanym na pw przesyłasz.
  13. A można wiedzieć skąd się nowy domek dowiedział o Dramaciku ?
  14. Faktycznie Silke chcesz i masz warunki, żeby mieć własnego psiaka ? A czy jak Miła wraca po spacerku z Tobą do boksu to inne psy nie robią jej krzywdy ?
  15. Dzisiaj, 21:04 #[URL="http://www.dogomania.pl/forum/12078489-post128.html"][B]128[/B][/URL] ([B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-ctr-szuka-dt-ds-na-cito-134093/index13.html#post12078489"]permalink[/URL][/B]) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/15505.html"][B][COLOR=#000000]eliza_sk[/COLOR][/B][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/ranks/6stdogomaster.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/15505.html"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/customavatars/avatar15505_12.gif[/IMG][/URL] Zarejestrowany: Sep 2006 Skąd: Jędrzejów Postów: 4,727 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/GG:12336612"][IMG]http://www.gadu-gadu.pl/users/status.asp?id=12336612[/IMG][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [CENTER][SIZE=4][COLOR=blue][B]ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ O ROZREKLAMOWANIE AUKCJI CEGIEŁKOWEJ NA ŻYCIE BULLTERIERKI DUMKI :[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]http://allegro.pl/item602558740_bullterierka_przypalany_papierosami_ wrak_uratuj.html[/SIZE] [/CENTER] __________________ [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3561/63034229.jpg[/IMG]
  16. No to który psiak następny na tapecie ?
  17. I co tam u Twojej podopiecznej ?
  18. A czy Max ma jakieś ogłoszenia np. w gazetach?
  19. A miał jakieś ogłoszenia w gazetach lub był może w tv ?
  20. Fiziu - coraz więcej osób chętnych - za co bardzo dziękujemy :loveu: - pomóc Łajeczce - pyta o konto. Czy w takim razie już zbierasz wpłaty ?
  21. Właśnie - Dramuś ma stały dom ???? !!!!
  22. A co ten biedaczek ma na nosku - jakąś rankę ?
  23. Czy piesek jest w schronisku czy w lecznicy ? A miał jakieś ogłoszenia w gazetach lub był może w tv ?
×
×
  • Create New...