Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. [URL="http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.zsstraszyn.pomorskie.pl/images/rs_06-07/pisanka.jpg&imgrefurl=http://www.zsstraszyn.pomorskie.pl/rs_2006-2007.htm&usg=__pCf_HXg87kdFLwI9noODY2rxHMU=&h=536&w=380&sz=40&hl=pl&start=74&um=1&tbnid=mvkSdSDnP32WFM:&tbnh=132&tbnw=94&prev=/images%3Fq%3Dpisanka%26ndsp%3D20%26hl%3Dpl%26lr%3D%26rlz%3D1W1TSEA_plPL317%26sa%3DN%26start%3D60%26um%3D1"][IMG]http://tbn2.google.com/images?q=tbn:mvkSdSDnP32WFM:http://www.zsstraszyn.pomorskie.pl/images/rs_06-07/pisanka.jpg[/IMG][/URL] Pięknych Świąt Wszystkim życzę !!!
  2. [URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.skrzacik.now.pl/Grafika/Wielkanoc/pisanka3.jpg&imgrefurl=http://www.skrzacik.now.pl/pisanki1.html&h=287&w=216&sz=21&tbnid=jV8I_sJo5gOgyM::&tbnh=115&tbnw=87&prev=/images%3Fq%3Dpisanka&hl=pl&usg=__xcAa-gX2Cn5YnggQllgkp6GzYuA=&ei=lvLdSYTMPOLTjAez39CWDg&sa=X&oi=image_result&resnum=4&ct=image"][IMG]http://www.google.pl/images?q=tbn:jV8I_sJo5gOgyM::www.skrzacik.now.pl/Grafika/Wielkanoc/pisanka3.jpg[/IMG][/URL] Wesołych Świąt :) !!!
  3. A Konguś już w nowym domciu :).
  4. A może by tak w Niemczech szukac domu dla Gonzia ?
  5. No to jak piesek ma znaleźć dom skoro nikt o nim nie będzie wiedział. Na wszystkich wątkach szukających domków dla biednych piesków ogłoszenia to podstawa. Chyba, że to tylko taki informacyjny wątek - ale nie wiem czy samo podnoszenie wątku to coś daje.
  6. Żeby ten nowy domek Cię zawsze kochał piesku :).
  7. A wiecie, że u Murki jest bardzo podobny piesek? Ma nawet prawie identyczne zdjęcie w budzie!
  8. A można by jeszcze przed wyjazdem zrobić Łajeczce jakieś ładne zdjęcia np. wzruszające zdjęcie pycholka.
  9. Raczej staram się zawsze mieć nadzieję i zachowywać dobre myśli - ale jak weszłam na wątek Itusia - to smutno mi się zrobiło. Inny piesek w podobnej sytuacji - Loluś - możliwe, że będzie chodził. A dla Itusia zabrakło szansy. Mam tylko nadziję, że piesek znajdzie kogoś kto go pokocha. No ale jak wygląda sprawa w dt obecnie - jak długo on tam może być.
  10. Jak wspaniale Tolu, że umieściłaś te zdjęcia psineczki na wątku :lol:.
  11. W górę maleńki - po domek? Czy piesek ma już ogłoszenia?
  12. Przepraszam za offa, ale czy znasz może Ewo i możesz polecić dobry dt lub hotelik niedaleko morze - najlepiej Świnoujście i okolice ? W schronisku jest starszy, schorowany pies - pilnie potrzeba go wyciągnąć z tego schronu. Ale nie wiadomo gdzie go umieścić.
  13. Przepraszam za offa, ale czy ktoś z Was zna i może polecić dobry dt lub hotelik niedaleko morze - najlepiej Świnoujście i okolice ? W schronisku jest starszy, schorowany pies - pilnie potrzeba go wyciągnąć z tego schronu. Ale nie wiadomo gdzie go umieścić. Jak coś wiecie to dajcie znać, proszę.
  14. Przepraszam za małego offika, [COLOR=black][B]ale czy ktoś z Was zna i może polecić dobry dt lub hotelik niedaleko morze - najlepiej Świnoujście i okolice ?[/B][/COLOR] [COLOR=black][B]W schronisku jest starszy, schorowany pies - pilnie potrzeba go wyciągnąć z tego schronu. Ale nie wiadomo gdzie go umieścić.[/B][/COLOR] [B]Jak coś wiecie to dajcie znać, proszę.[/B]
  15. A jakieś ogłoszenia Tora ma czy jeszcze nie?
  16. Fuksiku - po domek hop ! malutki.
  17. Może by jej jakąś alegratke strzelić, albo coś takiego ?
  18. Troszkę się martwię, że Łajeczka tak daleko będzie - jak ją tu ogłaszać, a jak nawet by się znalazł domek chętny np. w Krakowie to też byłby problem. Ale co tam zmartwienia na bok. A jeszcze mam pytanko - o ten hotelik u Mori. To jest kojec na polu? I ile on kosztuje. Pytam też dlatego że jestem na wątku innego psa, który też bardzo potrzebuje hoteliku ( jest z nad morza) i coś szukam dla niego niedrogiego a dobrego i sprawdzonego. A hoteliku Mori na wątkach nie mogłam znaleźć.
  19. Czy ktoś jeszcze deklaruje jakieś pieniążki na BANDIEGO ? Obawiam się, że jeśli mu nie pomożemy - myślę tu o dt - to nie wiadomo co z nim będzie. A byłoby wspaniale gdyby ten piesek zaznał jeszcze miłości w swoim życiu.
  20. Szkoda, że Tania nie może zostać z Tobą, Ewo - dla psa, zwłaszcza takiego jak Tania, najważniejsza jest świadomość, że się ma tego jednego jedynego kochającego opiekuna. Bycie jednym z kilkunastu psów, to już nie to samo. Zwłaszcza gdy do opieki jest tylko jedna osoba, które właściwie ma sporo do roboty a co tu o przytulaniu i mizianiu mówić. Mam nadzieję, że ten pan tam w Dębogórze także kocha psy tak jak dogomaniacy. Rozumiem jednak, że dla Tani u Ciebie to tylko DT. A będzie można jakieś zdjęcia Tani zobaczyć jak już tam będzie? A jeśli chodzi o psiarnię - to to słowo jakoś mi się nie najlepiej kojarzy. Czy to jest po prostu takie małe przytulisko dla piesków czy raczej coś jak hodowla ?
×
×
  • Create New...