Onaa
Members-
Posts
26984 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
38
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Onaa
-
[URL="http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.zsstraszyn.pomorskie.pl/images/rs_06-07/pisanka.jpg&imgrefurl=http://www.zsstraszyn.pomorskie.pl/rs_2006-2007.htm&usg=__pCf_HXg87kdFLwI9noODY2rxHMU=&h=536&w=380&sz=40&hl=pl&start=74&um=1&tbnid=mvkSdSDnP32WFM:&tbnh=132&tbnw=94&prev=/images%3Fq%3Dpisanka%26ndsp%3D20%26hl%3Dpl%26lr%3D%26rlz%3D1W1TSEA_plPL317%26sa%3DN%26start%3D60%26um%3D1"][IMG]http://tbn2.google.com/images?q=tbn:mvkSdSDnP32WFM:http://www.zsstraszyn.pomorskie.pl/images/rs_06-07/pisanka.jpg[/IMG][/URL] Pięknych Świąt Wszystkim życzę !!!
-
Jestem inny,ale czy bez prawa do miłosci ?- nareszcie w swoim domku !
Onaa replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.skrzacik.now.pl/Grafika/Wielkanoc/pisanka3.jpg&imgrefurl=http://www.skrzacik.now.pl/pisanki1.html&h=287&w=216&sz=21&tbnid=jV8I_sJo5gOgyM::&tbnh=115&tbnw=87&prev=/images%3Fq%3Dpisanka&hl=pl&usg=__xcAa-gX2Cn5YnggQllgkp6GzYuA=&ei=lvLdSYTMPOLTjAez39CWDg&sa=X&oi=image_result&resnum=4&ct=image"][IMG]http://www.google.pl/images?q=tbn:jV8I_sJo5gOgyM::www.skrzacik.now.pl/Grafika/Wielkanoc/pisanka3.jpg[/IMG][/URL] Wesołych Świąt :) !!! -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
Onaa replied to bumel's topic in Już w nowym domu
A Konguś już w nowym domciu :). -
No to jak piesek ma znaleźć dom skoro nikt o nim nie będzie wiedział. Na wszystkich wątkach szukających domków dla biednych piesków ogłoszenia to podstawa. Chyba, że to tylko taki informacyjny wątek - ale nie wiem czy samo podnoszenie wątku to coś daje.
-
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
Onaa replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Żeby ten nowy domek Cię zawsze kochał piesku :). -
Cudowna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. Dczekała się - MA DOM!!!
Onaa replied to fizia's topic in Już w nowym domu
A można by jeszcze przed wyjazdem zrobić Łajeczce jakieś ładne zdjęcia np. wzruszające zdjęcie pycholka. -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
Onaa replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Raczej staram się zawsze mieć nadzieję i zachowywać dobre myśli - ale jak weszłam na wątek Itusia - to smutno mi się zrobiło. Inny piesek w podobnej sytuacji - Loluś - możliwe, że będzie chodził. A dla Itusia zabrakło szansy. Mam tylko nadziję, że piesek znajdzie kogoś kto go pokocha. No ale jak wygląda sprawa w dt obecnie - jak długo on tam może być. -
migotka odnaleziona!!!!!już w nowym domu!!!!!
Onaa replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Jak wspaniale Tolu, że umieściłaś te zdjęcia psineczki na wątku :lol:. -
W górę maleńki - po domek? Czy piesek ma już ogłoszenia?
-
Przepraszam za offa, ale czy znasz może Ewo i możesz polecić dobry dt lub hotelik niedaleko morze - najlepiej Świnoujście i okolice ? W schronisku jest starszy, schorowany pies - pilnie potrzeba go wyciągnąć z tego schronu. Ale nie wiadomo gdzie go umieścić.
-
Przepraszam za offa, ale czy ktoś z Was zna i może polecić dobry dt lub hotelik niedaleko morze - najlepiej Świnoujście i okolice ? W schronisku jest starszy, schorowany pies - pilnie potrzeba go wyciągnąć z tego schronu. Ale nie wiadomo gdzie go umieścić. Jak coś wiecie to dajcie znać, proszę.
-
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
Onaa replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za małego offika, [COLOR=black][B]ale czy ktoś z Was zna i może polecić dobry dt lub hotelik niedaleko morze - najlepiej Świnoujście i okolice ?[/B][/COLOR] [COLOR=black][B]W schronisku jest starszy, schorowany pies - pilnie potrzeba go wyciągnąć z tego schronu. Ale nie wiadomo gdzie go umieścić.[/B][/COLOR] [B]Jak coś wiecie to dajcie znać, proszę.[/B] -
(Kraków) TORA - ONkowaty pocieszny kłapciatek. Po 5 latach znalazła DOM!
Onaa replied to MajeczQa's topic in Już w nowym domu
A jakieś ogłoszenia Tora ma czy jeszcze nie? -
Fuksiku - po domek hop ! malutki.
-
(Kraków) TORA - ONkowaty pocieszny kłapciatek. Po 5 latach znalazła DOM!
Onaa replied to MajeczQa's topic in Już w nowym domu
Może by jej jakąś alegratke strzelić, albo coś takiego ? -
Cudowna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. Dczekała się - MA DOM!!!
Onaa replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Troszkę się martwię, że Łajeczka tak daleko będzie - jak ją tu ogłaszać, a jak nawet by się znalazł domek chętny np. w Krakowie to też byłby problem. Ale co tam zmartwienia na bok. A jeszcze mam pytanko - o ten hotelik u Mori. To jest kojec na polu? I ile on kosztuje. Pytam też dlatego że jestem na wątku innego psa, który też bardzo potrzebuje hoteliku ( jest z nad morza) i coś szukam dla niego niedrogiego a dobrego i sprawdzonego. A hoteliku Mori na wątkach nie mogłam znaleźć. -
Szkoda, że Tania nie może zostać z Tobą, Ewo - dla psa, zwłaszcza takiego jak Tania, najważniejsza jest świadomość, że się ma tego jednego jedynego kochającego opiekuna. Bycie jednym z kilkunastu psów, to już nie to samo. Zwłaszcza gdy do opieki jest tylko jedna osoba, które właściwie ma sporo do roboty a co tu o przytulaniu i mizianiu mówić. Mam nadzieję, że ten pan tam w Dębogórze także kocha psy tak jak dogomaniacy. Rozumiem jednak, że dla Tani u Ciebie to tylko DT. A będzie można jakieś zdjęcia Tani zobaczyć jak już tam będzie? A jeśli chodzi o psiarnię - to to słowo jakoś mi się nie najlepiej kojarzy. Czy to jest po prostu takie małe przytulisko dla piesków czy raczej coś jak hodowla ?