To ja zupełnie nie rozumiem, po co ta cała akcja była , już macie zebrane pieniążki dla psiaka i co ? I nic?
Przecież w schronie dobrze mu nie jest.
Lepiej go wyciągnąć, porządnie wyleczyć i szukać mu domu na całego.
Wiadomo, że z hotelika pies ma większe szanse.