Onaa
Members-
Posts
26984 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
38
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Onaa
-
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Onaa replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Jak szukaliśmy tymczasu dla dużej suczki to u lunarmermaid był kojec dla psa, ale też płatny. -
Neczka - czy Ty chcesz żebym ja zawału dostała :razz:: jak zobaczyłam Twoje słowa : cytuję - "Ryczę, ryczę, ryczę... [...] to już nie ten nasz Judym..." To serce mi aż ze strachu podskoczyło, że coś się niedobrego stało. Dobrze, że zaraz zdjęcia zobaczyłam to się uspokoiłam. A ten jego pycholek uśmiechnięty - widać że bardzo szczęśliwy Judymek :multi: !!! Jakie to wspaniałe :). Faktycznie, aż się płakać ze szczęścia i wzruszenia chce.
-
migotka odnaleziona!!!!!już w nowym domu!!!!!
Onaa replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Ze zdjęciami jest problem podobno przez serwer (czy jak to się tam nazywa) - najlepiej podobno na fotosik dać. -
Trzymam kciuki za najwspanialszy dom dla Diora :) !
-
Piękny tekst - taki przemawiający . A co z tym domkiem dla pieska , nadal nic? Ja naprawdę nie wiem - czy nikt w całym Krakowie nie chce takiego ładnego dużego miłego pieska jak Fuks ?
-
No pieknie - niektórzy to się po nocach włóczą na dogomanii :lol:.
-
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
Onaa replied to bumel's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images45.fotosik.pl/77/afc12aba0d20d37a.jpg[/IMG] Kongo czekał na dobry dom od trzech długich lat - teraz jego marzenia się spełniają - dzięki Wam :multi: !!! Dzisiaj zobaczyłam, że tytuł wątku się zmienił - i tak mi się jakoś łzawo zrobiło. Że Kongo pojechał, że to już koniec "jego bycia z nami". I oto Kongo ma już dom, swój dom. Teraz - akurat, kiedy święta nadchodzą - to piękne - oby było prawdziwe i na zawsze. -
Dziewczyny, myślę że to był najwyższy czas dla biednego pieska żeby mu pomóc. Dobrze, że wieści od lekarzy nie okazały się tak złe jak to wczoraj wyglądało. Teraz trzymamy kciuki za zdrowie malucha !
-
Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)
Onaa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Piękny miły Tabsik szuka wymarzonego domu!!! -
A czy nie ma kogoś innego kto by mógł z pieskiem podjechać do tej Arki dzisiaj?
-
Myślałam, że piesek będzie zabrany tylko na kilka godzin ze schroniska celem diagnozy a nie wyadoptowywany. Jeśli zaś chodzi o to, że piesek faktycznie by musiał być wyadoptowany przez kogoś to myślę, że gdyby piesek był w miarę w dobrym stanie to by nie było problemu. Ale gdy jest taka ciężka sytuacja to to nie jest łatwa sprawa. Myślałam, że wszystko z pieskiem jakoś się dobrze ułoży.
-
>> SAIF << miziasty kudłacz dla każdego - JUŻ W DOMKU W RYBNIKU!!!
Onaa replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Śliczny ten Saif. I bardzo podobny do innego pieska. Piesek na zdjęciu poniżej to Miodzik. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/45/0bf2c7ddb60c682emed.jpg[/IMG][/URL] -
Chodziło mi o to, że szkoda Twoich nerwów.
-
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Onaa replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Piesek to pewnie tylko do domu się na dt/hotelik nadaje, do kojcaq to nie , prawda ? -
(Kraków) TORA - ONkowaty pocieszny kłapciatek. Po 5 latach znalazła DOM!
Onaa replied to MajeczQa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images47.fotosik.pl/85/571747bfc8a54084med.jpg[/IMG] TORA. -
(Kraków) TORA - ONkowaty pocieszny kłapciatek. Po 5 latach znalazła DOM!
Onaa replied to MajeczQa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images50.fotosik.pl/72/0194db11140dc17c.jpg[/IMG] DIOR. -
Asior - spokojnie, nie denerwuj się. Moje posty cały czas pojawiają się dużo wcześniej niż Wasze, chociaż piszę później lub w tym samym czasie.
-
Spokojnie Dziewczynki ! Wątki dla psiaków zakłada się po to , żeby pomagać biedakom i a my mamy się w tej pomocy wspierać i robić tyle ile każdy może. Trochę smutna sytuacja wyszła z tym pieskiem - szkoda biedaka - ale widzicie, że też nikt wcześniej nie zauważył co z nim. Przecież w schronisku są weci ale i pracownicy, którzy chyba powinni doglądać psów. Rozumiem, że nie wszystko da się zauważyć przy takiej ilości psów, więc teraz trzeba spokojnie jakoś zaradzić.
-
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Onaa replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
A za jakim dt / hotelikiem sie rozglądacie ? -
Cudowna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. Dczekała się - MA DOM!!!
Onaa replied to fizia's topic in Już w nowym domu
To mnie przy okazji też podaj. -
[quote name='Foksia i Dżekuś']Pani prezes juz rano zgodzxila sie pokryc koszty leczenia ,jezeli byla by szansa na uratowanie nogi ale w schronisku powiedzili tak jak napisala paulinka i dlatego wszyscy czekaja co powie warszawa po otrzymaniu zdjecia. Przed chwilka dzwonilam do pani prezes bo kierownik zgodzil sie na konsultacje w Arce i pani prezes udzileila zgody. Psiak tez ma tez bezplatny hotelik u Bozenki w niepolomicach ,ktora juz od wczoraj walczy razem zemna o niego Asior obiecala ,ze pojedzie z malym do Arki ale na razie nie odbiera komorki wiec nie wiem co dalej ,a ja jestem uziemiona poza krakowem[/quote] Dziewczyny - widziałyście co napisała Foksia ? Przecież wszystko już jest załatwione to w czym problem ? Pies ma mieć zapewnione pokrycie leczenia poza schronem i czeka na niego już hotelik.
-
A to jakiś hotelik w Dębogórze jest ? Ale czy Tania nie będzie się czuła samotna w kojcu, i to bez Ciebie, Ewo ?
-
POGRYZIONA przez OWCZARKI DZIĘKI PROGRAMOWIW TV znalazła DOM
Onaa replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że psinka jest bezpieczna. To ona jest tu najważniejsza. -
Dioreczku - gdzie jest ten dobry domek dla ciebie, piesku ?!