Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Na innych wątkach w razie pilnej wielkiej potrzeby to ludzie są w stanie w krótkim czasie uzbierać 1 tys.zł. a nawet więcej. Prawda jest taka, że trzeba wątki rozkręcać i je reklamować - jest trochę ludzi chętnych do pomocy, muszą tylko wiedzieć jakie są potrzeby i jak ich pomoc jest realizowana. Dla mnie problemem w przypadku tego malucha jest nie tylko diagnoza czy operacja - ale co potem, tak jak pisała PaulinaB - kto będzie ćwiczył z psiakiem w schronie ? przecież potrzebna jest systematyczna rehabilitacja. A więc na teraz potrzebny byłby DT , no i osoba, która wyciągnie pieska ze schronu na siebie ?
  2. Nie pamiętam już kto wpadł na pomysł żeby wyciągnąć właśnie Konga, zaraz po tym jak udało się pomóc Timusiowi. Ale jak wracam myślą do tego biedaka zza krat, że nikt się nim nie interesował, miał stary wątek i nic a tu nagle pojawiła się Ekipa :) i rach ciach ! i Konguś do domku sobie już jedzie - no to aż wierzyć się nie chce, w tak krótkim czasie pomóc dwóm psom to wspaniałe jest -naprawdę :multi:.
  3. Dla mnie to ona podobna jest do Diorka :).
  4. Oj :(, przykre. Więc teraz Ewo macie siebie nawzajem z Tanią.
  5. Bo gdzieś na wątku pisałaś o piesku o imieniu Luka.
  6. Dobrze byłoby takie zdjęcie z bliska - samego pycholka. To ładnie wygląda w ogłoszeniach - no i w ogóle. A czy zamierzacie ogłaszać psiaka? I kto z Was ma bezpośredni kontakt z pieskiem ?
  7. Faktycznie - piękne, wzruszające zdjęcia. Ale w przypadku Gonza chodzi o coś więcej niż poryw serca - wiemy dobrze. To musi być miłość rozumna, odpowiedzialna, przygotowana na trudy życia z chorym psem. Wierzę, że taki dom gdzieś dla Gonzia instnieje.
  8. A możecie mi powiedzieć Dziewczynki, na kogo był Konguś zabierany ze schronu - to tak pytam z ciekawości.
  9. Myślałam, że będzie więcej tych zdjęć :roll:. A w którym schronisku jest piesek ?
  10. Dlaczego nikt nie chce psiaka o gołębim sercu :( ?! No nic - nie można się poddawać, trzeba psiaka ogłaszać aż do skutku, przecież musi być gdzieś dom dla Gonzia !!!
  11. Brawo dla Majki i brawo dla Agamiki :) !!!
  12. To imię Dondel to tak troszkę mało chwytające jest . Asiorku - jeśli on jest sam w boksie to może by go na diagnoze poza schroniskiem ?! A czy psiaczek ma allegro lub inne ogłoszenie ?
  13. A ten maluszek to od dawna w schronisku jest ? i skąd ? A ogóle to czy ja przegapiłam czy nie wiem jak on ma na imię ?
  14. W tamtym tygodniu wysłałam ogłoszenie Gonzia do DP (oczywiście korzystając z pomocy życzliwych osób :) , bo sama nie mam takiej możliwości). Wydawało mi się, że nie dawaliście ogłoszeń psiaka do gazet. I dzisiaj Gonzio jest w DP - trzymajcie mocno kciuki:thumbs: - przecież tak niewiele potrzeba -wystarczyłby jeden jedyny telefon od tej Właściwej Osoby, która przecież gdzieś musi być na ty świecie i czekać na Gonzia. Oczywiście, możemy się też gorzko rozczarować i Gonzio nikogo nie wzruszy :(. Trzeba czekać.
  15. Jak to w magazynie siedzi :roll: ?
  16. Mnie się także wydaje, że jedyną szansą dla Gonza jest dobry DS, który go pokocha jakim jest i będzie miał możliwości go leczyć. Wtedy piesek może nawet całkiem być zdrowy. Tak jak napisała Agamika.
  17. A ja sobie robie : Kopiuj na banerku w poście i Wklej w Sygnature - i już .
  18. Włochacz się pomału robi z psiaka :).
  19. Każdy psiak pewnie próbuje na ile może sobie pozwolić w stosunku do opiekuna. Aha i czy w poście Agamika jest jedno zdjęcie czy dwa ? Muszę o coś zapytać : Czy ktoś z Was umie wklejać zdjęcia do postów na wątku - otóż chciałam pomóc innej osobie na dogomanii i przekleiłam zdjęcia z [url=http://picasaweb.google.pl/stonka1125/Migotka]Picasa Web Albums - stonka - migotka[/url] do postu na jej wątku - no a potem zdjęcia znikły i zamiast nich widać czerwony krzyżyk. Czy ktoś mógłby pomóc, prosze. To jest na tym wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/domek-potrzebny-od-zaraz-owczarek-mniej-niemiecki-miniaturka-134955/[/url]
  20. MajeczQo - a może zabrałabyś banerek Diorka do swojego podpisu (sygnatury) ?
  21. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_qNss_7XIIIU/SdaPhJvTy1I/AAAAAAAABYM/m0mTSQ8TGMY/P1010053.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...