Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Czyli płatne dt, może nie takie drogie to będzie, no jak nie ma innego wyjścia, no bo co z pieskiem będzie, a domowego psiaka do hotelu dać to też nie za bardzo. Ja sama jak bym chciała wyjechać to nie mam co z moim psiakiem zrobić i nie mam go gdzie dać, bo hotelikowy kojec to nie bardzo dla mojego kanapowca widzę :). A J3nny, dzięki na świeże ogłoszonka Brunerka :).
  2. No to kawałek drogi jest faktycznie. Biedny piesek. Taki śliczny. A ta pani rodziny nie ma jakiejś żeby wzięli na ten czas ?
  3. A co tu tak cichutko i puściutko :shake: ??? A piesio taki śliczny.
  4. A o biednego Brunerka nikt nie pytał :shake: ??? Jak Azorek pójdzie do domu to Brunerek zostanie sam. Biedaczek, nikt go nie chce :-(. Strasznie mi go żal. A czy wiadomo jak długo już siedzi w schronie?
  5. A czy osoba do której zgłosił pieska wet czyli missieek nie doradziła czegoś, gdzie szukać pomocy dla psa ? A jak by to do jakiejś fundacji dać znać ? albo do TOZ-u ?
  6. Zdjęcia prosimy.
  7. Cieszę się, że stan zdrowia Bonusia nie okazał się taki zły jak się wydawało przed operacją. Ta bidna psinka zasłużyła sobie na jeszcze kilka lat szczęśliwego życia i dużo miłości :).
  8. Chyba tylko jakiś hotelik biedaka ratuje, tylko że dla takiego dużego psiaka to spory koszt.
  9. Czy dane do kontaktu podane na 1-ej stronie: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 505-843-542 są aktualne? Chciałam małego dać do gazety.
  10. Czy Niko jeszcze w schronisku czy już w hoteliku ?
  11. Pieniążki ode mnie poszły dzisiaj więc będą koło środy. Przyznam szczerze, że się bałam dzisiaj tutaj wchodzić ale wieści dają nadzieję.
  12. Chyba do dobrego domku trafił skoro Asior się cieszy :).
  13. Może trzeba jakoś ten wątek rozkręcić ??? ja już nie wiem co robić :(, prosze pomóżcie !!! Czy dane do kontaktu w sprawie adopcji Miodzika są aktualne ? Aha, allegro wygasło. Nie wiem jak jest z alegratką. Miodzik prosi o ogłoszenia. Jak bez nich znajdzie domek :shake: ?
  14. Chciałam zapytać czy tutaj na wątku jest ktoś kto ma bezpośredni kontakt z Miodzikiem w schronisku , kto go widzi, wie co się z nim dzieje ? Już dawno nie było informacji co u psiaka, miło by było zobaczyć jakieś aktualne zdjęcia. Bardzo mi żal Miodzika, bardzo bym chciała żeby mógł opuścić schronisko i mieć swój własny dobry dom i swojego człowieka który go będzie kochał, szanował, opiekował się nim.
  15. Taki śliczny piesio i samiutki ??? A jaki kontakt w ogłoszeniach trzeba podać ?
  16. Frotka a w którym hotelu jest Bambi ?
  17. Biedny Yogi :(, tyle czasu w schronisku, chcieliśmy mu znaleźć dom a tu on chory. I co teraz z nim będzie ? Jaki go czeka los w schronisku ? Co dalej ? Jak mu teraz szukać domu, skoro nikt nie chciał zdrowego Yogiego to kto pokocha chorego ???
  18. Zrobiłam Czarnemu dzisiaj cafeanimala :). Może tam go ktoś wypatrzy. I mam pytanie: ten nr tel. w kontakcie do adopcji to jest do kogo ? do schroniska czy do osoby która się bezpośrednio opiekuje psiakiem ?
  19. Często kupuję Mój Pies i Przyjaciel Pies , i już dwa razy jak nie więcej widziałam ogłoszenie tych dwóch psiaków , tak mi jakoś się żal ich zrobiło i sobie pomyślałam że poszukam ich wątku na dogomanii.
×
×
  • Create New...