[quote name='jusstyna85']Ludzie o tej porze roku myślą o wakacjach,a nie o psach...:([/quote]
Też mi się tak wydaje :(
Ale co z MISIĄ ?
Jaki domek ? Gdzie ? To byłoby wspaniałe, taki kochający domek dla niej, ona już bidulka tyle przeszła, zasługuje na najlepsze :loveu:.
Czekam niecierpliwie na wieści, na dobre wieści.