Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze w nowym domu i że ci dwaj panowie z nowego domu będę potrafili Misię przekonać do siebie. Bo to będzie ich pierwsze spotkanie za niedługo.
Jusstyna85 napisała:
"Gdybyście widzieli wzrok Misi,kiedy przekazywałam ją,nie zapomne go do końca życia"
Przecież MISIA spędziła z Tobą trochę czasu, napewno masz miejsce w jej serduszku :).
A kiedy będą jakieś wieści z nowego domku ? Pewnie dopiero jak ta pani wróci , to może jutro ?