Rozumiem że w Warszawie są ci państwo co chcą Misie bo z telewizji i mają dom ogrodem a Misia ma mieszkać w ogrodzie w budzie , tak ???
A dom we Wrocławiu to ten z problemem z alkoholem, 3 dzieci, blok, ale panstwo bardzo kochają psy, - domek nie był jeszcze sprawdzany, tak ???
Oj , ciężki wybór.