Onaa
Members-
Posts
26985 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
38
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Onaa
-
Blekitne oko patrzy z nadzieja i wypatrzylo super dom.
Onaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='Brysio']oki super to podepnę się pod Twoj tekst;)[/quote] Może jeszcze dziewczyny : monika55 , wilczek007 , które bezpośrednio się opiekują Witusiem , to coś dołożą od siebie nowego. Fajnie, że u Witusia też się zrobił ruch :). -
Rufus już w DOMU !!! :) Przy boku kochającej Pani !!! :)
Onaa replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Czyli Rufusik ma miejsce u Murki ale na już, czy jest dopiero w kolejce, bo i u Murki i w innych dogomaniackich hotelikach kolejki. -
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
Onaa replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sarunia, co u ciebie psineczko :). -
Blekitne oko patrzy z nadzieja i wypatrzylo super dom.
Onaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Kiedyś jak robiłam Witusiowi ogłoszenia to pisałam taki tekst : Przebywa w schronisku w Jastrzebiu Zdrój. Ma na imię Wituś. To piękny piesek o oryginalnej urodzie, duży kudłacz. Jedno oko ma błękitne jak szklany paciorek, a drugie czarne. Niestety obydwa smutne. Ma ok. 4 lat. Z początku jest troszkę nieufny, ostrożny, ale widać jak bardzo chce być blisko czlowieka. Wituś to taki typ psa przytulaka, zawsze grzeczny i zgodny z innymi pieskami w boksie. Ten psiak już tak długo czeka na swój dobry kochający dom. Jeśli możesz przygarnąć Witusia to napisz lub zadzwoń: tel. 606 134 140 Zdjęcia Witusia , str. 29 , 31. -
MACEDONIA- śliczna,szorstkowłosa BARDZO KOCHANA- już w nowym domu! :)
Onaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A dlaczego tutaj tak mało osób zagląda ? Znacie może historię psineczki, skąd się wzięłą w schronisku. -
Ja naprawdę myślałam, że Texasik już grzeje doopkę w swoim domeczku, a tutaj co, on bidula nadal w schronisku. Widać teraz tylko ludzie myślą o wakacjach, to najtrudniejszy czas dla schroniskowych psiaków.
-
Mopkowaty BRYŚ nie chce umierać w schronisku-już nie sam-ma DOM.
Onaa replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']... to znaczy kogo będziesz prosić o ten tekst ?????[/quote] Ha i Dobra Ciotka sama się odezwała :klacz:. -
Texasik, taki ładny psiak, a czemu jeszcze nie w domku.
-
Z ciekawości zajrzałam na te budy bo takie tanie , są jeszcze inne wzory i rozmiary, może L byłaby lepsza.
-
Czauder potrącony z gwożdziowaną łapą WRÓCIŁ DO SCHRONU Z DT MA DOMEK
Onaa replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
A co u Czauderka słychać :). -
Bo leczenie było za drogie...prawie jak lew...Wielki "Uszko" MA DOM!
Onaa replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A my do skutku cafeanimala robimy Uszkowi :), zwłąszcza jak nam teraz Ciocia brązowa tyle nowych ślicznych zdjęć pokazała. -
Mopkowaty BRYŚ nie chce umierać w schronisku-już nie sam-ma DOM.
Onaa replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Bryś musi mieć w hoteliku dobrą opiekę, częsty kontakt z człowiekiem, i w razie czego veta. I będziemy prosić dobrą Ciocię o ładny ckliwy tekst do allegro :). -
[IMG]http://img4.imageshack.us/img4/5113/p1140811g.jpg[/IMG] Biedaczku, ktoś cię przecież jeszcze pokocha. A jakiej psiak jest wielkości, średniej ? I dlaczego ktoś się go pozbył, że starszy ? Ale przecież to taki ładny i spokojny psiak. I nie jest chory. To naprawdę nie wiem czemu ktoś go już nie chciał. A może się komuś zgubił ?
-
Mopkowaty BRYŚ nie chce umierać w schronisku-już nie sam-ma DOM.
Onaa replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Już mnie pomału denerwują te skaczące wiecznie posty :p. Monika55, dziękuję za ogłoszonka :). Ania!, ja dałam do gazety Przyjaciel Pies i powinno się ukazać w lipcowym numerze PP. Do hotelików nie dzwoniłam, wysłałam zapytania na pw. Zarezerwowane mam miejsca u Wiosny (ale na samym końcu kolejki), u Ani w Brodnicy (jest parę psiaków w kolejce, ale może udałoby się końcem czerwca), u Gajowej zajęte. Czekam jeszcze na inne odp. z okolic Wwy i nie tylko. Ale jak nie będzie miejsca blisko a to byłoby chyba najlepsze, to trzeba szukać miejsca dalej nawet w okolicach Krakowa. Tylko że to są kojce zewnętrzne a nie warunki domowe, no ale domowego tymczasu to ze świecą szukać. Trzeba się liczyć że koszt to ok. 15 zł (bez lub z karmą) za dzień w hoteliku + koszty leczenia. Ach, czy podołamy. -
Strony jamników: [COLOR=#008000]nasze[B]jamniki[/B].pl/ [/COLOR] [COLOR=#008000][B]jamnik[/B]**********/ [/COLOR] [COLOR=#008000][B]forum[/B].[B]jamnika[/B].net/[/COLOR] [COLOR=#008000][/COLOR] [COLOR=black]i dla jamników w potrzebie:[/COLOR] [COLOR=#008000][/COLOR] [url=http://sherry-niunia.home.pl/utanhus/]Jamniki szukamy domow[/url]
-
Sambusia jest śliczna :loveu:. I że nikt jej jeszcze nie wypatrzył :shake:. Dobrze chociaż że nie musi siedzieć za kratami schroniska.
-
Mopkowaty BRYŚ nie chce umierać w schronisku-już nie sam-ma DOM.
Onaa replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Kontakt w sprawie adopcji Brysia dałam na 1-szą stronę :). -
Mopkowaty BRYŚ nie chce umierać w schronisku-już nie sam-ma DOM.
Onaa replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Dogo, wyczysc skrzynke.:razz: Znalazlam taka strone ogloszeniowa - jeszcze nie zasypana ogloszeniami o psach. [URL="http://aukcjezwierzat.pl/aukcje_sprzedazy_ptaki_k27_strona1.html"]Adopcje Oferty sprzedaży :: Kupuj Sprzedawaj zwierzęta na AukcjeZwierzat.pl[/URL] Nie mam namiarow, bo bym zrobila tam ogloszenie Brysia.[/quote] Monika55, jakie namiary masz na myśli ? -
Mopkowaty BRYŚ nie chce umierać w schronisku-już nie sam-ma DOM.
Onaa replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Bart nie miał swojego wątku ale na 1-ej stronie wątku Brysia jest odwołanie do strony wolontariuszy z palucha i tam króciutko o nim pisze i są jego zdjęcia: [URL="http://www.psy.warszawa.pl/podstrony/doadopcji/bart/bart.htm"]Informacje[/URL] (jak się kliknie to wyświetla się stronka). Biedaczek. -
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
Onaa replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Muszę znaleźć wolną chwilę żeby przeczytać wątek Saruni, bo nawet nie wiem czy bieduleńka ma jakieś ogłoszenia, narazie to tak z doskoku jestem :roll:. -
Kayko – owczarek niemiecki którego udało się uratować go przed uśpieniem.
Onaa replied to patniz's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/sprawdzony-dom-dla-kilkuletniego-rasowego-onka-138693/index3.html[/URL] -
Mopkowaty BRYŚ nie chce umierać w schronisku-już nie sam-ma DOM.
Onaa replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='PapryczkaChili']straszliwie smutna sprawa z tym briadem .... :-( mam nadzieję, że jego właściciel się o tym dowie i że zjedzą go wyrzuty sumienia... :angryy:[/quote] Piszesz Papryczko o tym 12-letnim Barcie z palucha ? A widziałaś na zdjęciach jaki to ładny psiak był, nie wyglądał na starego zupełnie, i tak potrafił kochać swojego opiekuna że aż mu się żyć bez niego nie chciało, a ten go zostawił, smutne bardzo :-(.