[I]Przepraszam za offa:[/I]
[B]To chyba kolejny biedak w pilnej potrzebie, podobna sytuacja[/B], też piesek bez domu, koło Oświęcimia, wychudzony, z ranami, tyle że młody, dzieci się nim bawiły rzucając kamieniami :angryy:.
Skoro Misiek już bezpieczny to może i tamtemu się uda :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/znajda-zumi-jak-onek-ma-tylko-tydzien-szukamy-dt-oswiecim-138709/[/URL].
[IMG]http://img34.imageshack.us/img34/9166/052509215013.jpg[/IMG]