Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Dziękujemy bardzo za nowe ogłoszenia Cioteczce nika100 i wszystkim za zainteresowanie Brysiem. Jejku, już sobie wyobrażam jak on może biedaczek wyglądać w taką pogodę :shake:. A te inne bidy z Palucha, w taką pogodę :(.
  2. Marysiu, a gdziesz to nasza dogorra się podziała, czyżby Cioteczki się porozlatywały po swoich wątkach :cool3:.
  3. Coś tu puściutko u Bumcia. Alegratka jest ale spadła już na 4 stronę sznaucerów. A allegro wyróźnione, to chyba na 14 dni ale może niech mnie ktoś poprawi jak jest inaczej.
  4. A ten mały biedny błagający psiaczek też czeka na szanse :(,: [U][COLOR=#0066cc][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/niewielki-mlody-kochany-dj-prosi-o-wsparcie-na-hotelik-138773/[/URL][/COLOR][/U][URL="http://i39.tinypic.com/2drie6o.jpg"][/URL] [URL="http://i39.tinypic.com/2mn1ac1.jpg"][IMG]http://i39.tinypic.com/2mn1ac1.jpg[/IMG][/URL]
  5. Co tam Cyganku, puściutko u ciebie piesku. Nikt cię nie odwiedza, więc chociaż na górę cię podniosę, może wtedy wypatrzy cię ktoś i pokocha.
  6. Bryś ma ok. 60 cm w kłębie. Czyli taki mega PON albo średni mopek (mopek czyli briard ;)).
  7. Dziękuję wszystkim dobrym duszkom, które pojawiły się na watku i wspierają Brysia w poszukiwaniu domku :loveu:. Mam nadzieję, że uda się pomóc temu sympatycznemu kudłaczowi i że przeżyje jeszcze troche swego psiego życia u boku kochającego opiekuna.
  8. [I]Przepraszam za offa:[/I] [B]To chyba kolejny biedak w pilnej potrzebie, podobna sytuacja[/B], też piesek bez domu, koło Oświęcimia, wychudzony, z ranami, tyle że młody, dzieci się nim bawiły rzucając kamieniami :angryy:. Skoro Misiek już bezpieczny to może i tamtemu się uda : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/znajda-zumi-jak-onek-ma-tylko-tydzien-szukamy-dt-oswiecim-138709/[/URL]. [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/9166/052509215013.jpg[/IMG]
  9. Hotelik to koszt ok. 15 zł na dzień.
  10. Ja uwielbiam kudłacze :). Sama mam jednego.
  11. A z ogłoszeń ktoś się interesuje psiaczkiem ?.
  12. Bryś szuka domku, najlepiej od razu stałego ale jeśliby ktoś go przygarnął do dt to już byłoby wspaniale. Żal mi go bardzo i martwię się, żeby biedaczek się nie załamał tam w schronisku :(. A tu jeszcze jedno jego zdjęcie. [IMG]http://przytulpsa.home.pl/zdjecia/916/duze/003.jpg[/IMG]
  13. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotelik-dom-tymczasowy-dla-psiakow-dogomaniackich-u-zuziam-138597/index2.html[/URL] Oczywiście lepszy byłby domowy dt tylko gdzie taki znaleźć.
  14. Jaki milutki psiaczek, tylko szkoda że nadal w schronisku.
  15. Jejku, jaka bida. Oglądnęłam filmik i :-(. A czemu on taki chudziutki, nie je bo nie chce czy też je i mimo to jest chcudy, a to może wtedy z choroby jakiejś lub przez robaki.
  16. Banerek , super miodzio :), dziękuję Margo05 ! I dziękuję dziewczyny za ogłoszenia :).
  17. Rokitek szczęśliwy, wspaniale :) !!!
  18. Czy ktoś mógłby zrobić Brysiowi alegratke,bardzo proszę. Ja nie mam tam konta.
  19. [B]Brysiowi bardzo potrzebny byłby dt do czasu aż się znajdzie ds.[/B] [B]Gdyby ta znalazł się ktoś ktoby go przygarnął na jakiś czas, zadbał o niego. Ale to tylko marzenia.[/B] Bo w schronisku on biedaczek to się męczy. Ciężkie skołtunione futro, zimny beton, on starszy i porzucony, żeby tylko nie stracił chęci do życia i nadziei na nowy kochający dom.
  20. Propozycja malagos jest chyba tym czego sunieczce potrzeba teraz !!!
  21. Kolejne dobre Cioteczki przyszły do Brysia :) :) :). Brysiu, żebyś ty wiedział piesku ile osób się tobą interesuje, teraz to już musi być dobrze, jakoś znajdziesz ten dobry domek dla siebie :). Brysiu miał podcięte "podwozie" :oops:, i ma być wygolony w schronisku, i troszkę się boję co to będzie oznaczać. I jak on będzie wyglądał taki ... golutki :roll:.
  22. A jak duży ten Zulusek jest, czy taki jak Fuksik może ?
×
×
  • Create New...