Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Wituś też znajdzie swój kochający dom :).
  2. I znowu nam posty przeskakują. Hotelik u zuziaM jest dla średnich psiaków (do 25 kg). [B]Aha i czekamy na nowe zdjęcia Brysia ![/B]
  3. Robię rozeznanie w hotelikach. Wysłałam zapytania. I teraz czekam na odp. Jak coś będę wiedziała to napiszę żeby wszystko było wiadome.
  4. To był chyba ten Bart, o którym na poczatku tego wątku jest wspomniane. Tym bardziej nie chciałabym żeby Bryś podzielił jego los.
  5. Wg mnie Przyjaciel Pies czy Mój Pies to podobnie jest. A może by tak w jakiejś lokalnej prasie dać ogłoszenia. No i Metro byłoby dobre, dużo ludzi bierze te gazetki i troche psiaków znalazło juz domki z Metra.
  6. No kiedyś to on i może był : śmierdzioszkiem i pierdzioszkiem ( w schronisku bez kąpieli i po tym jedzonku z kaszą, to nic dziwnego ), ale teraz to Łatunia już śliczna jest i chyba bączusiów u cioci Murki nie puszcza :lol:.
  7. Nie damy zapomnieć o chłopakach !!! A jeden piesek z dogomanii to znalazł fajny domek z PP ale dopiero po 2 czy 3 miesiącach, bo Pani wtedy znalazła stary numer tej gazety. Jak widać szczęście może przyjść niespodziewanie :).
  8. Bonuś uratowany i szczęśliwy w swoim domu :)! Czyli jego historia ma dobre zakończenie, choć nie brakowało w niej momentów grozy, niepewności i smutku. Pozdrowienia dla Bonusia i Jego Opiekunów :).
  9. Sambusia śliczna , a na jamnikowate dawałyście ją już ?
  10. Tylko że jest już starszy, i zaniedbany :shake:. Czy ktoś zdecyduje się przygarnąć Brysia ? Przecież on ma taki wspaniały charakter. Tylko że w tym świecie to tylko wygląd się liczy.
  11. Ciekawe jak tam Brunerek. I czy schroniska naszego nie zalało jak były te ulewy ostatnio.
  12. A ja zapytam z ciekawości gdzie ten hotelik u mosii ? I chociaż niewiele mogę pomóc to pojawiłam się na wątku biednej Saruni na zaproszenie dwóch Cioteczek :).
  13. Czy Kajetanek ma alegratke? Może ktoś może zrobić bo ja nie mam tam konta. I filmik z piesiem jeszcze tam dodać. Może akurat na żywo Kajetanek kogoś za serce złapie ?
  14. Jeśli sytuacja w schronisku jest trudna to tym bardziej trzeba zabrać stamtąd psiaka, zwłaszcza że jest tyle osób zainteresowanych jego losem i chcących mu pomóc, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję :Rose: i witam nowoprzybyłych :bye:. I mam jeszcze pytanko :czy do jakiejś gazety lokalnej z Warszawy i okolic można by dać ogłoszenie Brysia ? A PapryczkaChili - teksik super, tylko nie wiem czy troszkę nie za długi. NO i znowu MI POST przeskoczył.
  15. APSA, dzięki za podpowiedź. Jeśli chodzi o hoteliki, to najpierw dowiem się o tych koło Wwy. I zobaczymy co z tego wyjdzie.
  16. Ojej ile zainteresowanych losem Bryśka , dziękuję, dziękuję :loveu: :loveu: :loveu:. Tak bardzo się boje że on tam marnie skończy. Widzeliście pewnie wątek o paluchu na dogomanii. Jeśli sprawy w tym schronisku się utrudnią to co będzie z Brysiem ??? Zostanie tam bez żadnej pomocy ? Myślę, że sprawa jest pilna. I Trzeba go wyciągnąć stamtąd. Myślałam o jakimś hoteliku w Wwie albo w okolicach żeby nie trzeba było psiaka daleko transportować. Ale jeśli będzie inny to też jakoś damy radę, mam nadzieję. W każdym razie jeśli macie jakieś pomysły to prosze piszcie ! Aha, i jak by mi ktoś powiedział jak się zmienia tytuł watku, bo ... nie wiem :hmmmm:.
  17. Cudowny psiak :). A jaki uroczy na tych fotach, bo poprzednio jakiś taki smutnawy był na zdjęciach. Gdybym miała brać psiaka to pewnie bym wzięła tego Uszatka ślicznego. On musi znaleźć dom, wspaniały dom. Tyle jeszcze psiego życia przed nim, i powinna być w nim już tylko sama miłość i radość.
  18. Dalej nie weim czemu Wy tak tymi 2 tygodniami odliczacie ;).
  19. Jeju, jakie fajne :), dziękuję bardzo Isadora7 :).
  20. Nikt Kajetanka nie odwiedza :(. A on tak biedaczek domku potrzebuje !!! Hop. hop, domku , gdzie jesteś, pokaż się !!! A może jakieś nowe zdjątka tego miłego psiaczka.
  21. Sunieczka ma taki ostry wygląd, tzn. z wyglądu nie wygląda na łagodną i miłą, może inni jak ją widzą też tak się im wydaje, a przecież piszecie że jest bardzo łagodna i miła. Dopiero jak jej się z bliska przypatzreć to można zobaczyć jej smutno prosząco patrzące oczy i zamyślony wyraz pyszczka.
  22. Widzę, że u Czrnego też coś się dzieje :lol:. Malutki Czarny psiaczku pędź po domek :).
  23. Największą zaletą Brysia jest jego kudłaty wygląd i łagodny przyjacielski charakter :).
×
×
  • Create New...