Czyli płatne dt, może nie takie drogie to będzie, no jak nie ma innego wyjścia, no bo co z pieskiem będzie, a domowego psiaka do hotelu dać to też nie za bardzo. Ja sama jak bym chciała wyjechać to nie mam co z moim psiakiem zrobić i nie mam go gdzie dać, bo hotelikowy kojec to nie bardzo dla mojego kanapowca widzę :).
A J3nny, dzięki na świeże ogłoszonka Brunerka :).