Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. A psiak ma jakieś ogłoszenia ? Tylko że tyle tych psiaków bezdomnych :(, wciąż przybywa a gdzie ludzi chętnych przygarniać takie bidy szukać ?
  2. Może to imię ma takie i się źle kojarzy. Sama już nie wiem. Bardzo bym chciała żeby bieda dom znalazła. Żeby nie musiał siedzieć i marnieć w schronisku. A tam gdzie jest Teofilek teraz to pobyt to pewnie 300zł jak nie więcej. A teraz wakacje tuż, tuż i chyba to jest najgorszy czas na adopcje.
  3. Ja też się zaniepokoiłam o co chodzi z Witusiem. A wilczek007 nie zagląda tutaj, monika nie może być. I co my dogomaniackie ciotki wiemy.
  4. A psiaczek jest gdzieś ogłaszany ?
  5. Jejku, dziewczyny, wymyślcie coś, żeby nie było za późno ! Przecież do 20 lipca to jeszcze ok. 40 dni.
  6. Nie wiem jak tam Brunerek. Może już sobie siedzi w swoim nowym domku ? A może biedaczek dalej smuci się w schronisku ? Psiak ma aktualne ogłoszenia. Naprawdę nikt nie dzwonił w jego sprawie :shake:.
  7. Roumiem, że jak psiaka się nie wyniesie z jego boksu na zieloną trawkę to siedzi bidak cały czas w tym boksie, świata pięknego nie widząc :-(.
  8. Co tam u psiaczka słychać, a może już w swoim domku ?
  9. Odkąd poznałam Bazylego (teraz Rokiego) i jego smutną historię pojawienia się w schronisku, to bardzo chciałam żeby zaznał w swoim życiu jeszcze trochę miłości i ciepła od człowieka. Wiedziałam że to może nie być łatwe bo to duży pies. Przyznam, że Bazyli jakoś tak poruszył mnie bardzo i kiedy się dowiedziałam na wątku że znalazł dom to bardzo chciałam wiedzieć czy jest tam szczęśliwy i kochany. Wiadomo, taki duży puchaty pies mógł skończyć na łańcuchu. I jak zobaczyłam Twój dzisiejszy wpis Ela113 to się bardzo ucieszyłam. Wiem, że mogę być spokojna o przyszłość Bazylka :).
  10. Wspaniale :Cool!::Cool!::Cool!:. Wiluś ma swój domek :).
  11. Nie mogę zrozumieć dlaczego nikt Miodzika nie chce, miał ogłoszenia nawet w gazetach i żeby nikt nie zadzwonił ? Tak słodko wyszedł na zdjęciach. Żaden porządny ludź go nie chciał, tylko jakaś melina mu się musiała za dom trafić :shake:.
  12. Supergoga, ale z drugiej strony to gdyby adopcja psiaka doszła do skutku i psiak znalazł dobry dom to pomyśl jaki to byłby miły prezent na imieniny :).
  13. A może po prostu sprawdzić ten chętny domek ?
  14. To może zmieńcie troszkę tytuł: i dodajcie że psiak zbiera na swoją budę . No i napiszcie na wątku jaką budę wybrałyście i jaki koszt.
  15. Ihabe napisała: "[B][COLOR=#ff0000]Kto się jeszcze zlituje nad psiakiem, który nigdy nie miał domu ale gdyby mu pokazać jak fajnie może być żyć z człowiekiem to byłby najszczęśliwszym dziadkiem na świecie!? Każda złotówka się liczy.... prosimy[/COLOR][/B] " Może jeszcze taki apel na 1ej stronie zamieścić ?
  16. Ale ja spostrzegawcza jestem :oops:.
  17. Fiziu, dzisiaj wysłałam pocztą pieniążki dla Cayenna, od razu za dwa miesiące (czyli 2*20 = 40 zł ), żeby mi potem nie uciekło. Powinny być pod koniec tygodnia. CAYENNKu - zdrowiej, i żeby cie jakis domek pokochał bardzo i na zawsze :).
  18. Ja też się ociupinkę dołożę (10 zł mc) na mojego biednego Miodzika. Żeby tylko się znalazł !!! U Wiosny w hoteliku miejsce to 300zł. Może tam ? To nie jest tak daleko.
  19. Tak sobie myślę, że jakieś allegro albo alegratka by się przydała.
  20. Ja coś przegapiłam ? Sambusia chora ? A tu jeszcze link ,ktoś oferuje domek dla młodej suczki : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-mlodej-sunii-wroclaw-pl-139025/[/URL].
  21. Jaki śliczny biały psiaczek i ma taki sympatyczny pyszczek :).
  22. Nie wiem co napisać :-(. Nie spodziewałam się, że tak szybko sprawa przybierze taki obrót.
  23. Biafra zajmuje się również kaukazami.
  24. Tak sobie jeszcze myślę jeśli chodzi o hotelik, że w Lednicy miałby fajnie ale czy nie lepszy byłby jakiś dogomaniacki hotelik który prowadzi schroniskowe biedy ? To ślepy psiaczek, i potrzeba mu stałej opieki, nie tylko siedzenia samemu w boksie. Np. u Murki , u Wiosny, u Ani w Brodnicy czy jeszcze gdzieś indziej.
×
×
  • Create New...