Onaa
Members-
Posts
26985 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
38
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Onaa
-
Blekitne oko patrzy z nadzieja i wypatrzylo super dom.
Onaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Wituś też znajdzie swój kochający dom :). -
Mopkowaty BRYŚ nie chce umierać w schronisku-już nie sam-ma DOM.
Onaa replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
I znowu nam posty przeskakują. Hotelik u zuziaM jest dla średnich psiaków (do 25 kg). [B]Aha i czekamy na nowe zdjęcia Brysia ![/B] -
Mopkowaty BRYŚ nie chce umierać w schronisku-już nie sam-ma DOM.
Onaa replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Robię rozeznanie w hotelikach. Wysłałam zapytania. I teraz czekam na odp. Jak coś będę wiedziała to napiszę żeby wszystko było wiadome. -
Mopkowaty BRYŚ nie chce umierać w schronisku-już nie sam-ma DOM.
Onaa replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
To był chyba ten Bart, o którym na poczatku tego wątku jest wspomniane. Tym bardziej nie chciałabym żeby Bryś podzielił jego los. -
Łatek po długim oczekiwaniu już w super domu!
Onaa replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
No kiedyś to on i może był : śmierdzioszkiem i pierdzioszkiem ( w schronisku bez kąpieli i po tym jedzonku z kaszą, to nic dziwnego ), ale teraz to Łatunia już śliczna jest i chyba bączusiów u cioci Murki nie puszcza :lol:. -
KRAKÓW- Maleńki szorściak, ZOSTAJE NA STAŁE W DT !!!!!!
Onaa replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Bonuś uratowany i szczęśliwy w swoim domu :)! Czyli jego historia ma dobre zakończenie, choć nie brakowało w niej momentów grozy, niepewności i smutku. Pozdrowienia dla Bonusia i Jego Opiekunów :). -
Sambusia śliczna , a na jamnikowate dawałyście ją już ?
-
Mopkowaty BRYŚ nie chce umierać w schronisku-już nie sam-ma DOM.
Onaa replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Tylko że jest już starszy, i zaniedbany :shake:. Czy ktoś zdecyduje się przygarnąć Brysia ? Przecież on ma taki wspaniały charakter. Tylko że w tym świecie to tylko wygląd się liczy. -
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
Onaa replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja zapytam z ciekawości gdzie ten hotelik u mosii ? I chociaż niewiele mogę pomóc to pojawiłam się na wątku biednej Saruni na zaproszenie dwóch Cioteczek :). -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Onaa replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy Kajetanek ma alegratke? Może ktoś może zrobić bo ja nie mam tam konta. I filmik z piesiem jeszcze tam dodać. Może akurat na żywo Kajetanek kogoś za serce złapie ? -
Mopkowaty BRYŚ nie chce umierać w schronisku-już nie sam-ma DOM.
Onaa replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Jeśli sytuacja w schronisku jest trudna to tym bardziej trzeba zabrać stamtąd psiaka, zwłaszcza że jest tyle osób zainteresowanych jego losem i chcących mu pomóc, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję :Rose: i witam nowoprzybyłych :bye:. I mam jeszcze pytanko :czy do jakiejś gazety lokalnej z Warszawy i okolic można by dać ogłoszenie Brysia ? A PapryczkaChili - teksik super, tylko nie wiem czy troszkę nie za długi. NO i znowu MI POST przeskoczył. -
40% Sznaucera, 100% Przyjaciela szczęśliwy w nowym domku.
Onaa replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
FAJNE allegro :). -
Mopkowaty BRYŚ nie chce umierać w schronisku-już nie sam-ma DOM.
Onaa replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
APSA, dzięki za podpowiedź. Jeśli chodzi o hoteliki, to najpierw dowiem się o tych koło Wwy. I zobaczymy co z tego wyjdzie. -
Mopkowaty BRYŚ nie chce umierać w schronisku-już nie sam-ma DOM.
Onaa replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Ojej ile zainteresowanych losem Bryśka , dziękuję, dziękuję :loveu: :loveu: :loveu:. Tak bardzo się boje że on tam marnie skończy. Widzeliście pewnie wątek o paluchu na dogomanii. Jeśli sprawy w tym schronisku się utrudnią to co będzie z Brysiem ??? Zostanie tam bez żadnej pomocy ? Myślę, że sprawa jest pilna. I Trzeba go wyciągnąć stamtąd. Myślałam o jakimś hoteliku w Wwie albo w okolicach żeby nie trzeba było psiaka daleko transportować. Ale jeśli będzie inny to też jakoś damy radę, mam nadzieję. W każdym razie jeśli macie jakieś pomysły to prosze piszcie ! Aha, i jak by mi ktoś powiedział jak się zmienia tytuł watku, bo ... nie wiem :hmmmm:. -
Bo leczenie było za drogie...prawie jak lew...Wielki "Uszko" MA DOM!
Onaa replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Cudowny psiak :). A jaki uroczy na tych fotach, bo poprzednio jakiś taki smutnawy był na zdjęciach. Gdybym miała brać psiaka to pewnie bym wzięła tego Uszatka ślicznego. On musi znaleźć dom, wspaniały dom. Tyle jeszcze psiego życia przed nim, i powinna być w nim już tylko sama miłość i radość. -
Jeju, jakie fajne :), dziękuję bardzo Isadora7 :).
-
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Onaa replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nikt Kajetanka nie odwiedza :(. A on tak biedaczek domku potrzebuje !!! Hop. hop, domku , gdzie jesteś, pokaż się !!! A może jakieś nowe zdjątka tego miłego psiaczka. -
MACEDONIA- śliczna,szorstkowłosa BARDZO KOCHANA- już w nowym domu! :)
Onaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Sunieczka ma taki ostry wygląd, tzn. z wyglądu nie wygląda na łagodną i miłą, może inni jak ją widzą też tak się im wydaje, a przecież piszecie że jest bardzo łagodna i miła. Dopiero jak jej się z bliska przypatzreć to można zobaczyć jej smutno prosząco patrzące oczy i zamyślony wyraz pyszczka. -
40% Sznaucera, 100% Przyjaciela szczęśliwy w nowym domku.
Onaa replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Widzę, że u Czrnego też coś się dzieje :lol:. Malutki Czarny psiaczku pędź po domek :). -
Mopkowaty BRYŚ nie chce umierać w schronisku-już nie sam-ma DOM.
Onaa replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Największą zaletą Brysia jest jego kudłaty wygląd i łagodny przyjacielski charakter :).