Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23020
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Lubię te listki. Wywalam lajki, bo się znów Joi czepnie.
  2. Dokładnie. A wiozłam kiedyś do siebie i nazad pewną Psiarę, po drodze co rusz jakiś luzem biegnący, albo przy szosie stojący pies i cała kłótnia była, żebym się zatrzymała, bo trzeba złapać i zabrać "gdzieś". Tłumaczyłam wkurzona, że to psy CZYJEŚ, że tak łażą samopas, koło mnie też kilka tak łazi, wiem czyje. Z tej jednej podróży ona by zgarnęła z dziesięć psów. Do schronu, bo gdzie. Stąd się biorą.
  3. Minimalne przekroczenie wagi nie kwalifikuje do dawki sięgającej 20kg więcej. 10 to jeszcze. Moim zdaniem.
  4. Nie wiem o co chodzi tym razem, ale lata temu piekliłam się o wyciągnięcie ze schronu pieska, który tam się jakoś odnalazł, wszyscy go lubili, jeździł na eventy, był wizytówką schroniska. W DT się załamał. Zamknięty sam w pokoiku, bo miał totalne rozwolnienie, o ile pamiętam.
  5. Pod wieloma względami jest taki, jak Perełka moja. Pod większością względów. Węszenie - próbowałam korygować i iść do przodu, ale przestałam, bo ona tak chce, wywąchać wszystko, w dwie godziny robimy kilometr. Miska - bez problemu odda. Połykanie kawałków no u niej nie z głodowania, dlatego nie pozwalam żuć niczego, ona nie chce połykać, czasem tak wyjdzie. Z zabawą z psami podobnie (jak patrzę na filmiki), wyjąwszy dominowanie, ale to gówniara. W każdym razie, moim zdaniem, Michu jest normalnym psem.
  6. Jestem, widziałam, cieszę się, ale rozwalona jestem po śmierci Suvi.
  7. Mój wet moim psom dawał ten jakiś drogi w zastrzykach. Nie wiem jak drogi i co to było, bo nie chciał ode mnie pieniędzy. Wiem, że było to coś z Austrii, niehomologowane u nas. Działało parę miesięcy.
  8. Chodziło mi o to, żeby nie zmieniać miejsca, które - choćby krótko - poznała.
  9. Co jest na dole, co na górze? Jaaga, zostawcie ją tam, gdzie miejsce zna, ona nie widzi
  10. Daisy można zgłosić do ONków i wrzucić na fb. O tyle łatwo, że nie szuka się dla niej kasy, tylko domu.
  11. Wywaliłam dla Molly wszystkie lajki, jakie miałam :DDD Ja to czasem dzwonię i pytam, czy kasa nie potrzebna.
×
×
  • Create New...