Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23021
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Od nabiału mnie sam organizm odrzuca od jakiegoś czasu. Ja działam według organizmu, on głupi nie jest. Znaczy może mój. Mięso w tej chwili jem, a nabiału nie.
  2. Mnie żadne łóżko nie pomagało, wręcz przeciwnie, czasem kilka godzin stałam pod ścianą, ani się położyć, ani usiąść, bo nasilenie bólu. Przeszło po ciąży. Jak ręką odjął. Niech sprawdzi hormony, czy co tam, ta koleżanka.
  3. Daj mu chwilę na okrzepnięcie, zanim pójdziesz. Ja bym poszła na drugi dzień.
  4. Nie pojawiaj się wcale, kiedy przyjedzie. O ile się tak da. Potem podejdziesz, jak ktoś całkiem nowy, inny.
  5. Trzeba spojrzeć na stare wątki, w miarę pojawiania się postów, czy gdzieś ktoś się nie ugotował. Wykruszenie deklaracji. I tam pomóc najpierw, o ile sensowne decyzje były. Pomóc tam, zanim nowe psy, jeśli ktoś ma środki. Od dawna nie ma Viris, planowałyśmy jakiś ład zaprowadzić w tym wszystkim.
  6. No jeśli chodzi o Chiny i psy, to ja bym tego tematu nie wprowadzała tutaj.
  7. Uparte trwanie przy swoim daje pozór poczucia bezpieczeństwa. Coś jak machanie różdżką.
  8. Za chwilę tych szalonych trzeba będzie na cito ratować. Ludzie nie bardzo potrafią się przewarstwić. Działają schematem sprzed lat, choć wszystko się zmienia i - jak ktoś napisał na innym wątku - dochodzą do ściany. Takiej już stricte ściany, bo wcześniej doszli do przepierzenia zmieniając BDT na PDT. Nie mówię o tych, którzy już dużo wcześniej dążyli do zarabiania na bezdomniakach.
  9. No nie. Tamte wcześniejsze psy są na minusie, a dla nowych znajduje się kasa jakoś. Bo nowe,
  10. Pytanie posiadam. Jak to leci? Czy psy dogomaniacke są nasze? Jest ileś psów na minusie, a wyciąga się następne i następne. Co z tamtymi? Tak tylko pytam.
  11. Dotyczą psa. Nie Ty jesteś najważniejsza z całej wsi, tego nie pojmujesz. I to jest kontynuacja któregoś mojego wywodu sprzed lat, że ludzie pomagają psom dla siebie, nie dla zwierzaka. Jesteś koronnym przykładem. Dobra, przestań wreszcie rozwalać wątek Micha.
  12. Ręce opadają. Elik, napiszę drukowanymi: TE POSTY, O KTÓRE SIĘ CISKASZ, CZYLI Moli@ i mój, W OGÓLE NIE BYŁY SKIEROWANE DO CIEBIE. Rozpętałaś bezsensowną aferę i naprawdę daj już spokój
×
×
  • Create New...