Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23019
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Porób pieskowi ogłoszenia na różnych portalach ogłoszeniowych, wtedy będziesz mogła powiedzieć, że próbowałaś pomóc psu. Forum Dogomania ma "pod opieką" tysiące psów, które szukają domu, albo żyją w przepełnionych schroniskach, więc ogłaszanie tutaj ma niewielkie szanse powodzenia, zwłaszcza bez zdjęcia.
  2. To jest stworzenie w depresji. Kiedy poczuje, że ktoś o nią walczy, sama zacznie walczyć. Może rozkwitnąć szybciej, niż to wygląda.
  3. Słuchajcie, był gdzieś przepis na nużycę, kąpało się w boraksie, czy czymś, taki prosty środek i pomagało. Już się otrząsnęłam. Szacunek dla tego Człowieka, co ją zabrał z rowu. To będzie piękny pies, to znaczy to JEST piękny pies, tylko nie widać.
  4. Ten to ma szczęście - DS zaraz po urodzeniu :) Sliczne dziecko, gratulacje raz jeszcze :multi:
  5. Niektóre koty są bardzo wrażliwe, to znaczy jeszcze bardziej niż przeciętny kot, i wpadają w depresję przy nawet niewielkiej zmianie warunków. Kołnierz też jest taką zmianą, niestety, zraniona godność przeciąża psychikę. Moim zdaniem Hacz tak zareagował na pobyt w szpitalnej klatce, ale nie tam, tylko po powrocie do domu, kiedy już zobaczył tamtą swoją udrękę z perspektywy. Też mi proponowano kołnierz, nie zgodziłam się. Nie zgodziłabym się i na szpital, jakoś czułam że to będzie dla niego straszne, ale bardzo chciałam go uratować, a w domu to było nieosiągalne. Nia martw się, co ma być to będzie, wszystko robisz najlepiej jak można.
  6. Ooo, mamy chłopczyka :loveu: Hadżar masakrował sobie ogon po szpitalu, miał zmiany tylko i wyłącznie na ogonie, i to na końcówce - odpadały mu pęczki włosów razem ze skórą, jakby ta końcówka była martwa. Badania niczego nie wykazały. Niestety nie wiem co byłoby dalej z tym ogonem, ponieważ nagle Hacz przestał jeść, wyniszczył się i odszedł.
  7. http://warszawa.gumtree.pl/c-Sprzedam-agd-wyposazenie-domu-Oddam-za-darmo-pilnie-W0QQAdIdZ303345555
  8. Dostałam od znajomej studentki wet następującą wiadomość (wczoraj) cześć rozi, słuchaj, dostałam cynk z naszej hurtowni wet. że kończy im się data ważności trocoxilu 6mg (opakowanie 2 tabl) w związku z tym cena spadła do 25zł. Data ważności mija niestety 30 lipca, ale powiedzmy sobie szczerze - leki działają pewien czas a dla psów bezdomnych lepsze to niż nic. Jesli byś wiedziała o jakimś niedużym psie który ma przewlekłe problemy ze stawami to daj znać, mogę zamówić
  9. Dobiegają końca dwie pierwsze Loterie, jedno losowanie odbyło się wczoraj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209025-***-Kamionki-do-zapiekania-***-LOTERIA-***-Dla-kotków-Joli_K-***-do-19-czerwca/page8[/URL] drugie będzie dziś. Jola, daj mi namiary, jutro przeleję wpływy z obydwu, czekam jeszcze na wpłatę od Alaa.
  10. Ma pół roczku z kawałkiem. Puchnie. Choroba stwierdzona przez dobrego lekarza. Poszukam tego wątku na Miau i podeślę Krzysiowi, Enterek to kot mojego syna. Podeślę, jak się trochę uspokoi, bo teraz rozpacza.
  11. Jola, masz doświadczenie z białaczką? Enterek ma białaczkę :(
  12. I jeszcze jeden, na karmę i potrzeby bieżące: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209437-***-Cudne-kolczyki-z-cyrkoniami-***-LOTERIA-***-Dla-kotków-Joli_K-***-Do-30-czerwca[/URL] .
  13. [quote name='Polek']bez internetu i bez kasy...[/QUOTE] Dobrze, że chociaż ma się w co ubrać.
  14. No to jeszcze trochę. Bardzo bym chciała, żebyś wyszła na prostą.
  15. A, no to dobrze. Widocznie ja nie umiem znaleźć. Który to post?
  16. Zamieszczaj wplywy z bazarków, ludzie lubią sobie popatrzeć, że wsparli zwierzątka (:
  17. I jeszcze jeden [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208993-***-Stareńka-filiżaneczka-***-LOTERIA-***-dla-kotków-Joli_K-***-do-19-czerwca[/URL] I jeszcze taki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209025-***-Kamionki-do-zapiekania-***-LOTERIA-***-Dla-kotków-Joli_K-***-do-19-czerwca[/URL] Sama jestem ciekawa, jak pójdą loterie, ale czemu miałyby nie pójść, skoro kupujący twierdzą, że kupując pomagają zwierzątkom (:
  18. Jeszcze jeden mały bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208615-***-PSIA-KUWETA-***-dla-kotów-Joli_K-***-do-10-czerwca[/URL] .
  19. http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-akcesoria-dla-zwierzat-SZWEDZKA-KARMA-DLA-PSoW-15-KG-AXESS-HUNDFODER-SUPER-JAKO-W0QQAdIdZ285391189
  20. Na kołnierze możecie zrobić bazarek cegiełkowy, myślę że ładnie by poszedł. Dla smyczy i obroży można założyć oddzielną akcję, kiedyś Karilka miała wątek z prośbą o używane rzeczy i mnóstwo osób przekazywało.
  21. Kto potrafi zrobić mały bannerek? Mógłby być z tekstem "budujemy biedny schron od nowa"
  22. [quote name='ageralion']Dostalam smsa do Blacky764[/QUOTE] Urocze. Pamiętajcie o tych srebrnych przedmiotach.
  23. [quote name='TYGRYS-ica.']to głównie chodzi o to żeby aktualizować pierwszy post o listę wpłat, ale faktycznie najlepiej by było jakby wątek sreberkowy prowadziła osoba związana z tomaszowskim schroniskiem ;)[/QUOTE] Niekoniecznie. Tamten wątek służy tylko zbiórce, nawet ładnie wygląda, kiedy działają osoby całkiem niezwiązane ze Schroniskiem (:
  24. Dziewczyny, mnie się wydaje, że z tego wątku sreberkowego nic nie będzie w takiej postaci, jak teraz. Kto może użyczyć swoje konto do wpłat? Trzeba podawać przez PW osobom, które deklarują wpłaty. Trzeba też poprosić moderatora o przypisanie wątku osobie, która prężnie poprowadzi i będzie na bieżąco aktualizować listę wpłat.
×
×
  • Create New...