Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23013
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Mój Boże, Fado odszedł... Z Reksiem sobie biega i śpią razem, już ja wiem.
  2. Do Skarbonki wpłynęło 1000zł (jeden tysiąc) z konta Wiedźmy. http://www.dogomania.pl/threads/112210-**skarbonka** Staruszki schroniskowe dziękują pięknie Brunusiowi za wsparcie, pieniążki zostaną wykorzystane najlepiej, jak można, kiedy tylko uzbiera się kwota pozwalająca na zrealizowanie dobrego projektu.
  3. To komplet piesków, czy jeszcze ktoś w planie? Co na to kociuchy?
  4. [quote name='Zofia.Sasza']Była mowa o karmie z Vivy i wsparciu ze strony Ostatniej Szansy. Niestety każda organizacja ma pod opieka ileś tam zwierząt i trudno wymagać, aby utrzymywały kolekcję Magdy Szwarc.[/QUOTE] Naturalnie, że trudno. Kolekcja jest spora. Jednak kolekcja składa się z żywych zwierząt, udręczonych głodem, i skoro dla jakiegoś ich - daleko w perspektywie widocznego - lepszego losu podejmuje się wyczerpujące działania formalne, to może warto byłoby, żeby tego doczekały. Każde z osobna.
  5. [quote name='Zofia.Sasza']Skąd taki wniosek? Może doczytaj watek zanim, zaczniesz się wypowiadać?[/QUOTE] A, czyli wniosek błędny, to przepraszam. Sięgnęłam sporo wstecz i jedyna informacja o pomocy w postaci karmy to jednorazowe nakarmienie wszystkich zwierząt w połowie sierpnia. Nie wiem przez którą organizację.
  6. Czy ja dobrze wnioskuję, że żadna organizacja zainteresowana Korabiewicami nie robi nic, żeby psy nie głodowały, po to aby kontrole mogły wykazać skrajne zaniedbanie?
  7. A czemu w ogóle służą w tej chwili te jakieś kontrole, skoro schronisko nie jest schroniskiem, pracowników nie ma, a zwierzęta są karmione przez wolontariuszy z wyżebranych od ludzi datków?
  8. [quote name='tripti']jest więcej, doszły wpłaty od Olena84: 30 zł, od Aziza: 50 zł, od daga31081980: 140 zł; po dzisiejszym dniu zrobię aktualizację w exelu i prześlę do bric-a-bric, poprzednim razem pomogła mi wstawić na wątek, to będzie czytelniejsze, jeszcze wieczorem sprawdzę czy nie ma nowych wpłat.[/QUOTE] Kochana, nie motaj się z excellem, najprzejrzyściej jest tak: [COLOR=indigo][B]STAN NA DZIEŃ 27 WRZEŚNIA 2011[/B][/COLOR] [COLOR=indigo][U]Z cegiełkowego bazarku rozi wpłynęło [B]1000zł[/B][/U][/COLOR] [COLOR=indigo]Zakupy:[/COLOR] [COLOR=indigo]15.09 - [B]200zł[/B] (karma jakaśtam i jakaś)[/COLOR] [COLOR=indigo]16.09 - [B]15zł[/B] (karma jakaśtam razy ileś)[/COLOR] [COLOR=indigo]razem wydano [B]215zł[/B][/COLOR] [COLOR=indigo][U]Pozostało na karmę [B]785zł[/B][/U][/COLOR] Nie jest ważne kto ile przelał, to można sobie zobaczyć w wątlu bazarkowym, jeśli kto ciekawy. Ważna jest ogólna kwota wpływu, wydatki oraz ile zostało. Taka zwykła rozpiska w pierwszym postcie, zamiast tej całej listy, nieaktualnej zresztą (:
  9. Malvaaa, skup się... Przeklejasz cząstkowe informacje z bazarku, które mają się nijak do realiów. 1. Tripti dysponuje inną kwotą 2. Były już wcześniej robione zakupy Niestety, pieniądze to śliska sprawa i trzeba je rozliczać dokładnie.
  10. [quote name='za zwierzętami']Kto chce pomagać to i tak będzie pomagał.[/QUOTE] Tak, ale niekoniecznie zwierzętom z Korabiewic. Jest masa potrzebujących pomocy zwierząt w miejscach o jasnej sytuacji i przeciętny, dobry, nielubiący afer czlowiek raczej nimi się zajmie, zamiast czytać kilkadziesiąt stron sprzecznych postów i zastanawiać się, czy w końcu należy się włączyć, czy lepiej nie, i czy jego pomoc faktycznie posłuży zwierzętom, czy może wesprze w jakiś sposób którąś ze stron konfliktu. Proponuję zmienić tytuł na "Korabiewice - wątek dyskusyjny" a pomocowy zatytułować "Korabiewice - wątek pomocowy", to przynajmniej pozwoli trafić zgodnie z intencjami.
  11. [quote name='Jola_K'] te kotki od urodzenia sa u mnie, szczepione, odrobaczane na dobrej karmie od maluszka.. a jednak cosim dolega[/QUOTE] Ale nie pochodzą z dobrej hodowli, prawda? Te wszystkie kociuchy są pokrzywione genetycznie, nigdy nie wiadomo na co się trafi i nie wszystko też da się zdiagnozować.
  12. Słuchajcie, trzeba na bieżąco rozliczać mój bazarek. W pierwszy post wkleiłyście listę, która już jest nieaktualna zresztą, a powinna być ogólna kwota, jaka dotarła na konto, oraz zakupy i informacja ile pieniędzy jest do dyspozycji na dany moment. Zwykła rozpiska: wpłynęło tyle, wydane tyle (na co), zostało tyle. To musi być tutaj, w tym wątku. Ja rozliczam bazar, czyli deklaracje i wpłaty, a tu muszą być rozliczone pieniądze.
  13. [quote name='malvaaa']zeby odciazyc tripti ja moge robic rozliczenia, tylko tripti musiala by mi przekazywac info kto, ile wplacil i co za to kupila...[/QUOTE] Wpłaty są rozliczane na bazarku, tutaj tylko zakupy muszą być i ogólna kwota z bazarku.
  14. [quote name='za zwierzętami']Przeczytałam część wątku i jedno mnie dziwi dlaczego osoby które "najeżdżają" na Panią Magdę, nie zajmą się działaniami skierowanymi do człowieka, który jakis czas temu przekonał tą Panią, by darowizną zapisała mu swoją ziemię 14ha, dlaczego nie poruszą tematu, że obiecał jej pomoc w opiece nad zwierzętami, że wszystko będzie super-zamiast pomocy otrzymała nagonkę, została "sama" , atakowana broniła się jak mogła-więc nie dziwcie się jej wypowiedziom w tv. Zamiast rozpropagować wolontariat, pomóc zbierać środki na karmę, ziemia na której są zwierzaki stała się niestety co dla niektórych najważniejsza. Pani Magda do wielu ludzi straciła zaufanie, myślę, że wielu z nas po tym czego doświadczyła, również by je straciło. Nie ma się co oszukiwać tu chodzi o spore pieniądze-dla niektórych zwierzęta nie są najważniejsze. Gdyby Pani Magda, nie działała szczerze, z serca, już dawno wszystko by wyprzedała i żyła jak królowa, ale ona woli pomagać w miarę swoich możliwości-tylko trzeba spróbować również ją zrozumieć, jest zżyta z ty miejscem i pomagać, a nie przejmować "władzę" nad terenem. Nie dziwcie się, że nie ma zaufania do ludzi którzy w nocy wykradają zwierzaki, którzy nasyłają tv-by później pod materiałem pokazywały się sprostowania typu"zdjęcia nie pochodzą z Korabiewic"-co z tego , ze się pokazały skoro materiał uzyskał już zamierzony oddźwięk. Gdyby ktoś chciał to mogę podesłać link nt. obecnej sytuacji w Korabiewicach.[/QUOTE] No to podaj. I przeczytaj cały wątek, a nie część, zanim zaczniesz się wypowiadać. Kim Ty w ogóle jesteś i po co przyszłaś? Wątek znormalniał, ludzie zaczęli włączać się w pomoc tym zwierzętom, więc może załóż sobie jakiś swój wątek na temat Pani Magdy, najlepiej w dziale dotyczącym pomocy ludziom, jest taki dział na Dogomanii.
  15. Zakończyłam bazarek. Tripti, wiem że masz od cholery roboty, ale będziesz musiała, niestety, rozliczać tutaj te pieniążki, najlepiej w pierwszym postcie. Pozadrawiam serdecznie!
  16. Prawdę mówiąc w chwili, kiedy ludzie zrzucają się na najtańszą karmę dla całego głodującego schronu, proponowanie hotelu za kilkaset złotych dla jednego psa nie jest najlepszym pomysłem. Sądzę, że w tej chwili należy skupić się na tym, aby przetrwały te wszystkie zwierzęta do momentu rozwiązania spraw Korabiewic, to jest ogromne obciążenie finansowe, a 400zł to około 180kg karmy...
  17. [quote name='malvaaa']ja moge pomoc rozwozic karme, piszcie kiedy.[/QUOTE] Trzeba porozumieć się z [B]tripti[/B], ona ma pieniążki na karmę i organizuje rozwożenie
  18. [quote name='rozi'][SIZE=5][B]Czy ktoś ma możliwość pomóc fizycznie w rozdawaniu karmy? Uzbieraliśmy trochę pieniędzy na bazarku, ale za mało jest rąk do karmienia.[/B][/SIZE][/QUOTE] Podniosę jeszcze raz
  19. Jest też strona adopcyjna seterów, tam możesz zgłosić, mają swoje domy tymczasowe chyba [URL="http://www.setery-adopcje.com/"][COLOR=#4444ff]www.setery-adopcje.com[/COLOR][/URL]
  20. Suka jest bardzo ładna i sądzę, że trzeba skupić się raczej na ogłoszeniach, powinna błyskawicznie znaleźć dom. Nie ma seterów w potrzebie? Zaraz sprawdzę, ale nawet jeśli nie ma, to możesz założyć po prostu wątek na forum seterów.
  21. [quote name='rozi'][SIZE=5][B]Czy ktoś ma możliwość pomóc fizycznie w rozdawaniu karmy? Uzbieraliśmy trochę pieniędzy na bazarku, ale za mało jest rąk do karmienia.[/B][/SIZE][/QUOTE] I jeszcze raz
  22. Kaprys, ale założyłeś wątek w mazowieckim, więc jest niewielka szansa, że ktoś z Gorzowa tu zajrzy
  23. [quote name='rozi'][SIZE=5][B]Czy ktoś ma możliwość pomóc fizycznie w rozdawaniu karmy? Uzbieraliśmy trochę pieniędzy na bazarku, ale za mało jest rąk do karmienia.[/B][/SIZE][/QUOTE] Podniosę.......
  24. [SIZE=5][B]Czy ktoś ma możliwość pomóc fizycznie w rozdawaniu karmy? Uzbieraliśmy trochę pieniędzy na bazarku, ale za mało jest rąk do karmienia.[/B][/SIZE]
×
×
  • Create New...