-
Posts
23019 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rozi
-
Porób pieskowi ogłoszenia na różnych portalach ogłoszeniowych, wtedy będziesz mogła powiedzieć, że próbowałaś pomóc psu. Forum Dogomania ma "pod opieką" tysiące psów, które szukają domu, albo żyją w przepełnionych schroniskach, więc ogłaszanie tutaj ma niewielkie szanse powodzenia, zwłaszcza bez zdjęcia.
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
rozi replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
To jest stworzenie w depresji. Kiedy poczuje, że ktoś o nią walczy, sama zacznie walczyć. Może rozkwitnąć szybciej, niż to wygląda. -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
rozi replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, był gdzieś przepis na nużycę, kąpało się w boraksie, czy czymś, taki prosty środek i pomagało. Już się otrząsnęłam. Szacunek dla tego Człowieka, co ją zabrał z rowu. To będzie piękny pies, to znaczy to JEST piękny pies, tylko nie widać. -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
rozi replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Ja piernicze... -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
rozi replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Ten to ma szczęście - DS zaraz po urodzeniu :) Sliczne dziecko, gratulacje raz jeszcze :multi: -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
rozi replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Niektóre koty są bardzo wrażliwe, to znaczy jeszcze bardziej niż przeciętny kot, i wpadają w depresję przy nawet niewielkiej zmianie warunków. Kołnierz też jest taką zmianą, niestety, zraniona godność przeciąża psychikę. Moim zdaniem Hacz tak zareagował na pobyt w szpitalnej klatce, ale nie tam, tylko po powrocie do domu, kiedy już zobaczył tamtą swoją udrękę z perspektywy. Też mi proponowano kołnierz, nie zgodziłam się. Nie zgodziłabym się i na szpital, jakoś czułam że to będzie dla niego straszne, ale bardzo chciałam go uratować, a w domu to było nieosiągalne. Nia martw się, co ma być to będzie, wszystko robisz najlepiej jak można. -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
rozi replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Ooo, mamy chłopczyka :loveu: Hadżar masakrował sobie ogon po szpitalu, miał zmiany tylko i wyłącznie na ogonie, i to na końcówce - odpadały mu pęczki włosów razem ze skórą, jakby ta końcówka była martwa. Badania niczego nie wykazały. Niestety nie wiem co byłoby dalej z tym ogonem, ponieważ nagle Hacz przestał jeść, wyniszczył się i odszedł. -
3 PSY z Łowicza POTRZEBUJĄ KARMY i DS! Prosimy o Pomoc!!!
rozi replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Dostałam od znajomej studentki wet następującą wiadomość (wczoraj) cześć rozi, słuchaj, dostałam cynk z naszej hurtowni wet. że kończy im się data ważności trocoxilu 6mg (opakowanie 2 tabl) w związku z tym cena spadła do 25zł. Data ważności mija niestety 30 lipca, ale powiedzmy sobie szczerze - leki działają pewien czas a dla psów bezdomnych lepsze to niż nic. Jesli byś wiedziała o jakimś niedużym psie który ma przewlekłe problemy ze stawami to daj znać, mogę zamówić -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
rozi replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Dobiegają końca dwie pierwsze Loterie, jedno losowanie odbyło się wczoraj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209025-***-Kamionki-do-zapiekania-***-LOTERIA-***-Dla-kotków-Joli_K-***-do-19-czerwca/page8[/URL] drugie będzie dziś. Jola, daj mi namiary, jutro przeleję wpływy z obydwu, czekam jeszcze na wpłatę od Alaa. -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
rozi replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Ma pół roczku z kawałkiem. Puchnie. Choroba stwierdzona przez dobrego lekarza. Poszukam tego wątku na Miau i podeślę Krzysiowi, Enterek to kot mojego syna. Podeślę, jak się trochę uspokoi, bo teraz rozpacza. -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
rozi replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Jola, masz doświadczenie z białaczką? Enterek ma białaczkę :( -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
rozi replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
I jeszcze jeden, na karmę i potrzeby bieżące: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209437-***-Cudne-kolczyki-z-cyrkoniami-***-LOTERIA-***-Dla-kotków-Joli_K-***-Do-30-czerwca[/URL] . -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
rozi replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Polek']bez internetu i bez kasy...[/QUOTE] Dobrze, że chociaż ma się w co ubrać. -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
rozi replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
No to jeszcze trochę. Bardzo bym chciała, żebyś wyszła na prostą. -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
rozi replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
A, no to dobrze. Widocznie ja nie umiem znaleźć. Który to post? -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
rozi replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Zamieszczaj wplywy z bazarków, ludzie lubią sobie popatrzeć, że wsparli zwierzątka (: -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
rozi replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
I jeszcze jeden [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208993-***-Stareńka-filiżaneczka-***-LOTERIA-***-dla-kotków-Joli_K-***-do-19-czerwca[/URL] I jeszcze taki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209025-***-Kamionki-do-zapiekania-***-LOTERIA-***-Dla-kotków-Joli_K-***-do-19-czerwca[/URL] Sama jestem ciekawa, jak pójdą loterie, ale czemu miałyby nie pójść, skoro kupujący twierdzą, że kupując pomagają zwierzątkom (: -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
rozi replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Jeszcze jeden mały bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208615-***-PSIA-KUWETA-***-dla-kotów-Joli_K-***-do-10-czerwca[/URL] . -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
rozi replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='ageralion']Dostalam smsa do Blacky764[/QUOTE] Urocze. Pamiętajcie o tych srebrnych przedmiotach. -
[quote name='TYGRYS-ica.']to głównie chodzi o to żeby aktualizować pierwszy post o listę wpłat, ale faktycznie najlepiej by było jakby wątek sreberkowy prowadziła osoba związana z tomaszowskim schroniskiem ;)[/QUOTE] Niekoniecznie. Tamten wątek służy tylko zbiórce, nawet ładnie wygląda, kiedy działają osoby całkiem niezwiązane ze Schroniskiem (:
-
Dziewczyny, mnie się wydaje, że z tego wątku sreberkowego nic nie będzie w takiej postaci, jak teraz. Kto może użyczyć swoje konto do wpłat? Trzeba podawać przez PW osobom, które deklarują wpłaty. Trzeba też poprosić moderatora o przypisanie wątku osobie, która prężnie poprowadzi i będzie na bieżąco aktualizować listę wpłat.