Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23013
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Millarca, czekamy na wiadomości.
  2. Na Dogo o pomoc proszą psy w nędzy, chore, osamotnione. Jakim prawem wyciągnęłaś od dobrych ludzi pieniądze, które mogłyby uratować życie jakiemuś stworzeniu? Co kupiłaś za te pieniądze i po co, skoro całe osiedle dokarmia tego psa, sama piszesz: [quote]Ponadto z Osiedla są też inni chętni do adopcji. Kto pierwszy go oswoi, to go zabierze do domu. [/quote] 22 lutego prosiłaś Anashar o usunięcie wątku, jako nieaktualny. 23 lutego dalej prowadziłaś bazarek pisząc o nagłej chorobie psa... kotka pokazana przez ciebie na Miau też nagle chorowała i znikała... Bardzo nam się to wszystko nie podoba.
  3. Ach mój Boże :( Chaplinek odszedł?... Do zobaczenia, psiuszku.
  4. Leonberger ma nieco spóźniony refleks, zbieram Olka zanim się rozkręci (:
  5. O proszę, wątek dla mojego Olka. Jak jeszcze raz rzuci się do gardła temu leonbergerowi z sąsiedztwa, to go tu wstawię do pilnej adopcji - z powodu alergii dziecka, oczywiście.
  6. Tak czy inaczej psa chyba trzeba zaszczepić.
  7. Kastracja psa wybiega poza założenia. Umówmy się, że jeśli nikt nie zgłosi sterylizacji do końca tygodnia, to zapłacimy.
  8. Przypominam o dofinansowaniu! Z końcem marca opcja zostanie zablokowana w związku z planowanym Czwartym Etapem.
  9. Czy ktoś się orientuje, czy któryś z bliskich sercu Talcott piesków potrzebuje wsparcia na leczenie? Jeśli tak, to poproszę o informacje, taki kwiatek będzie ode mnie.
  10. Jeśli masz termin na wykonanie przelewu, to wiesz, kiedy spłyną Ci pieniądze, a więc kiedy będziesz musiała udać się na pocztę. Zakładając hipotetycznie, że termin na przelew to tydzień - robisz bazarak i termin jego zakończenia stalasz na tydzień przed dniem, kiedy wiesz, że będziesz miała czas (max godzina) na wizytę na poczcie. To nie jest trudne.
  11. Bez przesady. Zrobienie przelewu to chwilka, a Osoba wystawiająca bazarek może termin jego zakończenia ustalić taki, żeby bez kłopotu poradzić sobie z wysyłkami. Odbiór osobisty to odrębna sprawa. Też do uzgodnienia w wątku. Chodzi mi o ustalenie ram, w obrębie których można się poruszać bez ryzyka trafienia na Czarne Kwiatki.
  12. Proponuję do Regulaminu dodać termin dokonania wpłaty(przelew) i termin wysłania przedmiotu,uzależniony od terminu wpłaty. Np.: wpłata powinna być wysłana w ciągu ... od zakończenia bazarku, przedmiot powinien być wysłany (przesyłka polecona) w ciągu ... od chwili zaksięgowania wpłaty na wskazanym koncie. Ustalenia indywidualne wykluczałyby możliwość zgłaszania na C.K. nieprawidłowości w/g powyższych zasad. Wszelkie takie indywidualne ustalenia przebiegać by musiały w wątku bazarkowym, a każde edytowanie postu uniemożliwiałoby edytującemu dochodzenie swoich praw.
  13. Masz rację, Poker, ja zapomniałam, że to Dogomania. Nie lubię najeżdżania na starych ludzi. Pies potrzebuje domu i na tym koniec.
  14. Uważacie, że ta samotna kobieta w ogóle nie powinna mieć psiego przyjaciela pod koniec życia? Czy że powinna przygarnąć starszego pieska? Łatwiej byłoby Wam teraz znaleźć dom dla dziesięcioletniego? Czy mniej byłoby szkoda staruszka uśpić?
  15. Od jakiego tematu odbiegamy? Tytuł wątku to "dziwna sprawa z tym Lublinem", o ile dobrze widzę. Psy nie mogą być fotografowane, ogłaszane. Na temat warunków, w jakich żyją, wypowiadają się autorytatywnie osoby, które tych warunków na oczy nie widziały. Schronisko na swej oficjalnej stronie twierdzi, że średnio 70 psów miesięcznie wydawanych jest do adopcji. Przy braku ogłoszeń! Równocześnie - firma utylizacyjna odbiera stamtąd około tony zwierząt. Też miesięcznie. Szukamy ludzi, którzy tam są/bywają, żeby zdobyć wiarygodne informacje. Ludzi zajmujących się tam psami, mających dostęp do wszystkich pomieszczeń i potrafiących ocenić poziom opieki nad zwierzętami, znających ich losy. Dopóki takie osoby nie pojawią się na wątku i nie rozwieją wątpliwości, ktoś co pewien czas będzie drążył temat.
  16. Bo ja sądziłam, że jesteście w tym Schronisku wolontariuszami w egzotarium. A nie jesteście?
  17. Boże kochany... Chodzi o osoby, które zajmują się psami W LUBELSKIM SCHRONISKU. O wolontariuszy mających dostęp do boksów wewnętrznych na przykład. Obleblak, Ty wyraźnie masz kłopoty ze zrozumieniem słowa pisanego. Ja niezwykle rzadko piszę bzdury.
  18. Osoby namawiające do podpisania petycji zajmują się gadami, a nie psami. Tutaj wypowiada się psi wolontariusz z Lublina: [url]http://www.dogomania.pl/threads/115285-A-miaA-o-byAE-tak-piAE-knie-schronisko-Lublin/page11[/url] Wyraźnie mówi, że jest zakaz robienia zdjęć i ogłaszania, więc trudno liczyć na wątki. Mam nadzieję, że uda Ci się tam pojechać i wejść. Ja mam informacje z drugiej ręki, więc zrezygnowałam z publikowania ich.
  19. Przelew wykonany, proszę o potwierdzenie, że pieniążki dotarły.
  20. Behawior poradził moim znajomym stawianie miseczki z jedzeniem w miejscu, gdzie kot sikał i pomogło. Co prawda było to w kącie, na podłodze, ale może i na łóżku pomoże.
  21. Faktura w porządku. Na PW to mi podaj konto lecznicy. Refundacja 60% to 360zł.
  22. To i ja podniosę. Świetny psiak, uwielbiam takie małe, grzeczne baleroniki.
  23. Usunęłam moją wypowiedź. Faktycznie, niech piszą ludzie, którzy są na miejscu i znają sprawy na bieżąco. .
  24. Obleblak, a czemu uważasz, że ten wątek jest skierowany do Ciebie? Myślę, że raczej do wolontariuszy, pracowników, jednym słowem do osób zorientowanych w funkcjonowaniu lubelskiego schronu, potrzebach zwierząt etc. Ty przyznajesz, że nie czujesz się kompetentna, więc po prostu odpuść, choć dziwne się wydaje, że walczysz (walczyłaś w swoim wątku) o zachowanie Zarządcy, który nawet nie wiesz, jak działa (:
  25. To już komisja (: Dawaj ją na te charty. Piękna suka.
×
×
  • Create New...