-
Posts
23013 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rozi
-
Millarca, czekamy na wiadomości.
-
AKTUALNE - Bezdomny wilczur - śpi na mrozie. Boi się ludzi.
rozi replied to PomocWilczurowi's topic in Już w nowym domu
Na Dogo o pomoc proszą psy w nędzy, chore, osamotnione. Jakim prawem wyciągnęłaś od dobrych ludzi pieniądze, które mogłyby uratować życie jakiemuś stworzeniu? Co kupiłaś za te pieniądze i po co, skoro całe osiedle dokarmia tego psa, sama piszesz: [quote]Ponadto z Osiedla są też inni chętni do adopcji. Kto pierwszy go oswoi, to go zabierze do domu. [/quote] 22 lutego prosiłaś Anashar o usunięcie wątku, jako nieaktualny. 23 lutego dalej prowadziłaś bazarek pisząc o nagłej chorobie psa... kotka pokazana przez ciebie na Miau też nagle chorowała i znikała... Bardzo nam się to wszystko nie podoba. -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
rozi replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ach mój Boże :( Chaplinek odszedł?... Do zobaczenia, psiuszku. -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
rozi replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Leonberger ma nieco spóźniony refleks, zbieram Olka zanim się rozkręci (: -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
rozi replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
O proszę, wątek dla mojego Olka. Jak jeszcze raz rzuci się do gardła temu leonbergerowi z sąsiedztwa, to go tu wstawię do pilnej adopcji - z powodu alergii dziecka, oczywiście. -
AKTUALNE - Bezdomny wilczur - śpi na mrozie. Boi się ludzi.
rozi replied to PomocWilczurowi's topic in Już w nowym domu
Tak czy inaczej psa chyba trzeba zaszczepić. -
Kastracja psa wybiega poza założenia. Umówmy się, że jeśli nikt nie zgłosi sterylizacji do końca tygodnia, to zapłacimy.
-
Przypominam o dofinansowaniu! Z końcem marca opcja zostanie zablokowana w związku z planowanym Czwartym Etapem.
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
rozi replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Jeśli masz termin na wykonanie przelewu, to wiesz, kiedy spłyną Ci pieniądze, a więc kiedy będziesz musiała udać się na pocztę. Zakładając hipotetycznie, że termin na przelew to tydzień - robisz bazarak i termin jego zakończenia stalasz na tydzień przed dniem, kiedy wiesz, że będziesz miała czas (max godzina) na wizytę na poczcie. To nie jest trudne. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
rozi replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Bez przesady. Zrobienie przelewu to chwilka, a Osoba wystawiająca bazarek może termin jego zakończenia ustalić taki, żeby bez kłopotu poradzić sobie z wysyłkami. Odbiór osobisty to odrębna sprawa. Też do uzgodnienia w wątku. Chodzi mi o ustalenie ram, w obrębie których można się poruszać bez ryzyka trafienia na Czarne Kwiatki. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
rozi replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Proponuję do Regulaminu dodać termin dokonania wpłaty(przelew) i termin wysłania przedmiotu,uzależniony od terminu wpłaty. Np.: wpłata powinna być wysłana w ciągu ... od zakończenia bazarku, przedmiot powinien być wysłany (przesyłka polecona) w ciągu ... od chwili zaksięgowania wpłaty na wskazanym koncie. Ustalenia indywidualne wykluczałyby możliwość zgłaszania na C.K. nieprawidłowości w/g powyższych zasad. Wszelkie takie indywidualne ustalenia przebiegać by musiały w wątku bazarkowym, a każde edytowanie postu uniemożliwiałoby edytującemu dochodzenie swoich praw. -
Bartuś!!! Po śmierci pani! W spadku padaczka i morbital! MA DOM!!!
rozi replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Masz rację, Poker, ja zapomniałam, że to Dogomania. Nie lubię najeżdżania na starych ludzi. Pies potrzebuje domu i na tym koniec. -
Bartuś!!! Po śmierci pani! W spadku padaczka i morbital! MA DOM!!!
rozi replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Uważacie, że ta samotna kobieta w ogóle nie powinna mieć psiego przyjaciela pod koniec życia? Czy że powinna przygarnąć starszego pieska? Łatwiej byłoby Wam teraz znaleźć dom dla dziesięcioletniego? Czy mniej byłoby szkoda staruszka uśpić? -
Od jakiego tematu odbiegamy? Tytuł wątku to "dziwna sprawa z tym Lublinem", o ile dobrze widzę. Psy nie mogą być fotografowane, ogłaszane. Na temat warunków, w jakich żyją, wypowiadają się autorytatywnie osoby, które tych warunków na oczy nie widziały. Schronisko na swej oficjalnej stronie twierdzi, że średnio 70 psów miesięcznie wydawanych jest do adopcji. Przy braku ogłoszeń! Równocześnie - firma utylizacyjna odbiera stamtąd około tony zwierząt. Też miesięcznie. Szukamy ludzi, którzy tam są/bywają, żeby zdobyć wiarygodne informacje. Ludzi zajmujących się tam psami, mających dostęp do wszystkich pomieszczeń i potrafiących ocenić poziom opieki nad zwierzętami, znających ich losy. Dopóki takie osoby nie pojawią się na wątku i nie rozwieją wątpliwości, ktoś co pewien czas będzie drążył temat.
-
Bo ja sądziłam, że jesteście w tym Schronisku wolontariuszami w egzotarium. A nie jesteście?
-
Boże kochany... Chodzi o osoby, które zajmują się psami W LUBELSKIM SCHRONISKU. O wolontariuszy mających dostęp do boksów wewnętrznych na przykład. Obleblak, Ty wyraźnie masz kłopoty ze zrozumieniem słowa pisanego. Ja niezwykle rzadko piszę bzdury.
-
Osoby namawiające do podpisania petycji zajmują się gadami, a nie psami. Tutaj wypowiada się psi wolontariusz z Lublina: [url]http://www.dogomania.pl/threads/115285-A-miaA-o-byAE-tak-piAE-knie-schronisko-Lublin/page11[/url] Wyraźnie mówi, że jest zakaz robienia zdjęć i ogłaszania, więc trudno liczyć na wątki. Mam nadzieję, że uda Ci się tam pojechać i wejść. Ja mam informacje z drugiej ręki, więc zrezygnowałam z publikowania ich.
-
Przelew wykonany, proszę o potwierdzenie, że pieniążki dotarły.
-
Kotka Plotka - czyli kot wśród gryzoni - ma już dom na stałe :)
rozi replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
Behawior poradził moim znajomym stawianie miseczki z jedzeniem w miejscu, gdzie kot sikał i pomogło. Co prawda było to w kącie, na podłodze, ale może i na łóżku pomoże. -
Faktura w porządku. Na PW to mi podaj konto lecznicy. Refundacja 60% to 360zł.
-
Usunęłam moją wypowiedź. Faktycznie, niech piszą ludzie, którzy są na miejscu i znają sprawy na bieżąco. .
-
Obleblak, a czemu uważasz, że ten wątek jest skierowany do Ciebie? Myślę, że raczej do wolontariuszy, pracowników, jednym słowem do osób zorientowanych w funkcjonowaniu lubelskiego schronu, potrzebach zwierząt etc. Ty przyznajesz, że nie czujesz się kompetentna, więc po prostu odpuść, choć dziwne się wydaje, że walczysz (walczyłaś w swoim wątku) o zachowanie Zarządcy, który nawet nie wiesz, jak działa (:
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
rozi replied to Tola's topic in Już w nowym domu
To już komisja (: Dawaj ją na te charty. Piękna suka.