Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. No i dobrze Arka napisała, że i tak kasa potrzebna, bo za kilka tygodni trzeba zrobić sterylkę, choc szkoda, że nie została zrobiona razem ( za jedną narkozą), jak u mojej suni. Poza tym na DT też kasa potrzebna. To teraz tylko zabierać sunię do DT. A gdzie on? :oops:
  2. Dziewxzyny, teraz już przestańcie "bić pianę " i powiedzcie na kogo będą przeznaczone zbierane pieniądze. Dzisiaj przelałam też trochę kasy i dobrze by było, abym wiedziała jaka bida z nich skorzysta. Poza tym przypominam, że każda sytuacja powoduje, iż ludzie nie chcą pomagać:shake:. Arko, ja wiem, że Ty masz specyficzne podejście do pewnych spraw, ale myslę, że lepiej pewne rzeczy wyjaśniać na pw, bo wątki czytają różni ludzie ( nie znający często spraw dogo), którzy mogą wyciągnąć błędne wnioski ( np. przywłaszczenie kasy).
  3. [quote name='malagos']Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu domu dla Muszki z Olkusza, tu plakacik dop pobrania i powieszenia: [URL]http://www.tpzk.pl/muszka.pdf[/URL][/quote] Pobrany, wydrukowany, jutro porozwieszamy
  4. Szariczku :loveu:, bądź szczęśliwy w swoim domku :lol:
  5. Zulka, idziesz z moją bandą na spacer, czy już byłaś i smacznie śpisz na kanapie?
  6. Cekinko, a ten drugi pies występujący z Kumplem na zdjęciu to "domny" ;) - zapytała moja córcia.
  7. I żeby tak już pozostało na długie lata :lol:
  8. Same dobre wiadomości :multi:. To może zmienić tytuł wątku ;), Paulinko :loveu:
  9. Agusiu :loveu:, dużo szczęścia w nowym domku :lol:
  10. Cieszę się ze szczęśliwego i szybkiego zakończenia. Paulinko :loveu:, to dzięki Tobie Mała ma nowe, lepsze życie. Witam Panią Annę na forum :lol:. Każdy nowy dogomaniak, na wagę złota :lol: Życzę Małej i Domkowi samych radosnych chwil i dużo zdrówka.
  11. Podrzućcie jej zdjęcie Korze. Ona ma dużo informacji o zagubionych i znalezionych psach i bardzo często pomaga w takich sprawach.
  12. Najpierw trzeba postawić diagnozę i wyleczyć go. A potem to już będzie z niego prawdziwe cudo.
  13. [quote name='dusje']Wysylanie zaproszen do [IMG]http://www.animaatjes.nl/alfabet/s/stempel/691_14.gif[/IMG] dobieglo konca :eviltong:[/quote] Witam, właśnie jestem ;). Cegiełki nabyłam, tylko nr konta brak. Dziewczyny, super robota :lol:
  14. [quote name='Erazm']Ja sie na kluska napatrzec nie moge:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Prawda, że piękny :lol:. Beatko, wszystkie Filusie są the best ;). Mojego przecież też poznałaś :evil_lol:
  15. To Kumpel troszkę podrósł przez drogę :evil_lol:, ale co tam, najważniejsze, że już bezpieczny. Cekinko :loveu: , Abrusiu :loveu:, dziękuję :lol:. Cekinko, prosiłam o nr konta już trzy razy...............:mad:
  16. Cekinko, pewnie ok 100 zł. Jak masz to załóż, albo pożycz. tylko odwieź tego biedaka, żeby nie skończył jak ten leżący na poboczu [*]. Podeślij mi nr konta
  17. [quote name='sleepingbyday']zdjęty jak zdjety - majqa teraz bedzie używać swojego nieodpartgeo uroku, żeby dobrego domu nie stracić :eviltong:[/quote] I o to chodzi ;)
  18. Podesłałam wiadomość do Kory. Jakby trafił na Paluch to będziemy wiedzieć. Beatka, wypadek :crazyeye:, nic nie wiem, co się stało? :crazyeye:
  19. Ja mam kota Filusia i jest we mnie zakochany. Pewnie wszystkie Filusie wolą kobitki ;)
  20. Cekinko, od Ciebie do Pati jest blisko. Jeśli nie znajdziesz nikogo to weź taxi - zapłacę, ale niech już ta psina nie błąka się po ulicach.
  21. Tramal jest to silny lek przeciwbólowy, podawany np. przy pękniętych żebrach
  22. [quote name='Moria']Dlatego w naszym hotelu jest zasada że przed oddaniem pies lub kot odwiedza nas i z nami sie poznaje.[/quote] To super zasada i na dodatek jesteście po drodze nad moje kochane morze, tylko ja mam za dużą gromadke na oddanie do hotelu, bo pewnie dla mnie na urlop już nic by nie zostało ;)
  23. [quote name='Marysia i Tomek']no pewnie tak będę musiała zrobić,ale jak sobie pomyśle,że mam dać Dyzia do kogoś kogo Dyzio nie zna,to mi się serce kraja....:placz: jeszcze biedak pomyśli,że go oddajemy na zawsze,ehhh....[/quote] Świetnie Was rozumiem, bo co roku mam taki problem. Zawsze muszę żebrać, żeby ktoś został w domu z moim zwierzyńcem i nigdy nie mam pewności czy będę mogła wyjechać na urlop.
  24. Śliczna nowa fryzurka :lol:. Jak tam Piszczusia po zabiegu?
  25. Tak, to jest problem. U mnie w tej chwili też są trzy tymczasy, które pewnie wrócą na cmentarz, skąd przyszły. Zostały wysterylizowane i z 7 szt tylko 2 znalazły dom, a reszta..................
×
×
  • Create New...