Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. A w jakiej dzielnicy ta kobieta mieszka?
  2. [quote name='ARKA']Wpłacic na sterylizacje suczek jastrzebskich. To jest najlepsze co mozna zrobic dla psow wogole.[/quote] A ja też mam pytanie: dlaczego arka ma o tym decydować? Czyżby sterylki ma robić wetka schroniskowa i brać za to dodatkową kasę przez nas zebraną i potem jeszcze decydować, że nikomu z dogo nie wyda psa?:crazyeye:. To chyba jakieś nieporozumienie.............
  3. Nie bardzo mogę inaczej :shake:. Nie zasypało Was tam całkiem?
  4. [quote name='Cekinka13*']Już się po malutku możecie cieczyć. Aczkolwiek nie do końca :cool1:[/quote] Co to znaczy Cekinko............nie do końca.............czy masz jakieś wątpliwości, czy tylko domek się jeszcze zastanawia? Przelewik dzisiaj wysłany :lol:. Aż się kobitka w banku zdziwiła, jak przeczytała dla kogo :evil_lol:
  5. Powiem jutro o niej Malagos, bo dzisiaj juz rozmawiałyśmy i trochę za późno jest. Zdjęcia do bazarku już wysłane i pewnie w sobotę będzie gotowy. Może trochę grosików wpadnie.
  6. A w życiu................Czucz i tak jest piękniejszy od wszystkich śliniaków :eviltong:
  7. Myślę, że jeśli można suni pomóc operacyjnie, to czas gra tu dużą rolę i zasłanianie się wyjazdem jest jakimś nieporozumieniem.
  8. Ja byłam w tej całodobowej, gdzie jest szpitalik i laboratorium. Chyba pod nr 101, ale nie jestem pewna.
  9. Jolu a w jakim wieku ta kotka i jaki ma charakter? Dzisiaj Malagos poszukiwała kotki, bo ma domek w Przasnyszu.
  10. Pani Halino, to my dziękujemy, że Pani zainteresowała się losem tego porzuconego psa, bo to tylko dzięki takim ludziom jak Pani, dobrym, wrażliwym i nie przechodzącym obojętnie obok zwierzaka w potrzebie, my docieramy do tych biednych istot. Tylko wtedy jest szansa pomocy, bo w takiej drużynie jaką jest Dogomania tkwi wielka siła i są tego liczne przykłady. Życzymy Pani dużo zdrowia i takiej ogromnej wrażliwości jaką wykazała Pani w tej sytuacji. A Patrycja i Cekinka, to ten sam ANIOŁ :loveu:, chociaż robotę robi za dwie, albo i więcej.
  11. Myślałam, że Mała już dawno w domku a ona jeszcze w gościnie ;)
  12. ale tu cisza...................
  13. Byłam kiedyś ( jako osoba towarzysząca a właściwie jako kierowca ) ze znajomą, w lecznicy na Bemowie na powstańców Śląskich u dr. Rajskiej. Wyglądała na sensowną, ale to był tylko jeden raz.
  14. [quote name='Pianka']Raczej nie będa potrzebne. Nie wpłacaj. Już usuwam allegro.[/quote] Dzięki. Tylko zrób coś, żebym nie wyszła na oszusta. A pieniążki przekażę i tak na jakąś biedę.
  15. To trzymamy mocno i czekamy............na dobre informacje
  16. A ja już coś wiem, ale nie powiem ;) :lol: :multi:
  17. Jolu, to nie tak, że mają ważniejsze sprawy, tylko tej biedy jest tyle, że nie ma jak "przerobić". Ja cały czas " walczę" z cmentarnymi kotami. Dla części znalazły się domki, jeden chory i leczę, jeden może jeszcze znajdzie domek ( przed chwilą dzwoniła chętna kobitka, zobaczymy) a reszta do odwiezienia tam gdzie były. Najważniejsze, że nie będą się rozmnażać. Coć tam jeszcze zostały koty i nie są ciachnięte i nie chcą się dać złapać. Jolu, porobiłam już zdjęcia i dzisiaj postaram się wysłać je do Malagos, bo obiecała, że wystawi bazarek, to mam nadzieję, że wpadnie troszkę kasy na jedzonko dla Twoich piesków.
  18. Piękna ta bajka o Kazanku, aż się poryczałam. Oby tylko zakończenie było szczęśliwe, bo ja tylko takie bajki lubię.
  19. Kupiłam cegiełki na Feniksa................ i teraz nie wiem czy mam wpłacać, czy przekazać na inną biedę? Pianko, odpowiedz, proszę
  20. [LEFT]Wacusiu [*] :-( Tweety, trzymaj się. Jesteś bardzo dzielna i tak bardzo pomagasz tym biedom. Podziwiam Cię i jestem z Tobą.[/LEFT]
  21. Ja też się cieszę i czekam na zdjęcia zadowolonego pycholka :lol:
  22. Jak miło na koniec dnia czytać takie historie :lol: :multi:
  23. Czy ktoś może mi otwartym tekstem powiedzieć, czy nadal chodzi o te cholerne 200 zł, czy o coś innego. Co jest przyczyną nie wydania psa do domku ? Jeśli tą przyczyną jest tylko 200 zł, to tak jak nie mam kasy, to na uszach stanę i wpłacę te pieniądze, żeby psa wyciągnąć. Jeśli natomiast jest inny powód, proszę o podanie go.
  24. [quote name='monika55']Przepis schroniska mowi wyraznie - "chorych psow sie nie wydaje". No coz, sprawa jasna o co tu chodzi.[/quote] A czy wetka może łaskawie powiedzieć jak długo Wanilka będzie jeszcze chora?, bo ponoć wszystko się udało. Czyli po dwóch tygodniach od zabiegu pies może iść do domu. Czegoś tu nie rozumiem......................... :angryy: :angryy: :angryy: A może wetka " trenuje? na tych bidach, bo już sama nie wiem co mysleć......................
  25. Witaj Wujeczku :loveu:, miło, że już jesteś :lol:
×
×
  • Create New...