Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Demi, pierwsze zdjęcie wygląda tak jakbyś psy dobierała kolorem do wystroju wnętrza :evil_lol:. U mnie też złoty lub rudy ( jak kto woli) w modzie ;). Nawet przykład w moim awatarku jest ;)
  2. A ja kupiłam cegiełki, tylko proszę o nr konta. Cekinko :loveu:, nie oddamy Kumpla :loveu: do schronu :shake:
  3. I jak, udało się ???
  4. Cekinko, Ty to masz szczęście :shake: I co z tymi szczeniakami?
  5. Ale słodka mordka :lol:
  6. No, niestety, kobieta okazała się bardzo nieodpowiedzialna. Dzisiaj zadzwoniła do mnie pytając dlaczego do niej dzwoniłam. Powiedziałam, że się nagrałam wcześniej i że chodzi o wizytę przedadopcyjną. Powiedziałam, że chodzi o małą sunię i że to omawiała już wszystko telefonicznie z Budryskiem. Ona na to: a o którego pieska chodzi????? :crazyeye: Jak powiedziałam, to ona na to, że to już dawno nie aktualne :angryy:. Czyli wyszło na to, że moje wcześniejsze przypuszczenia, po tym jak usłyszałam gdzie ona mieszka, sprawdziły się. I całe szczęście, bo strach pomyśleć co by było gdyby sunia przyjechała do Marek. Przykro mi, że nie bardzo się przydałam, ale polecam się na przyszłość ;). Tutaj mieszkają i odpowiedzialni ludzie też ;)
  7. To nie mają innego wyjścia, jak polubić się wzajemnie; takie małżeństwo z rozsądku :evil_lol:
  8. Trudno ogarnąć ten b......ałagan. Chciałam tylko uzyskać informacje: 1. Jak się czuje Wanilka? 2. Czy ten czekający domek, to domek, który oferowała Kamila S? 3. Czy wetka dostała te 2 stówki, bo chyba o to jej najbardziej chodzi? 4. Czy domek jest sprawdzony? 5. Kiedy sunia będzie wreszcie w domku, bo domki nie czekają za długo i szukają sobie innego psa? Bardzo proszę o rzeczową odpowiedź.
  9. Piękna ruda mordka tak bardzo prosi o domek. Kto otworzy serduszko dla takiego wspaniałego przyjaciela....
  10. Jeśli ktoś może zrobić plakacik i podesłać mi na maila, to powieszę u mojej wetki w lecznicy. Małe psiaki mają tam wzięcie.
  11. Jestem, jestem, tylko przez dwa dni nie mogłam wejść na dogo, strony się nie otwierały :angryy:. Nie czytałam wątku, proszę o skrót, bo nie bardzo mam czas :shake:. Domek oczywiście mogę sprawdzić.
  12. Ten drugo psiak też wygląda na zabiedzonego :-(. Demi :loveu: podziwiam Cię i życzę duuuużooooo zdrowia i siły.
  13. Dostałam podziękowanie za wpłatę na Wanilkę i zapytanie co uważam na temat sporu z wetką. Nie napisane było czy mam odpowiedzieć na wątku czy na pw to odpowiadam tutaj. Otóż moim zdaniem należy dać tej kobiecie te 200 zeta i zabraż jak najszybciej sunię do czekającego domku. Również uważam, że faktura powinna być i opis wykonanej operacji ze stosownym wpisem do książeczki zdrowia Wanilki. Jednak nie upierajcie się przy tej fakturze, jeśli nie będzie chciała wydać :angryy:. Pies jest w tym momencie najważniejszy.
  14. Nie ma za co Cioteczko. To ja Ci dziękuję za to, że tak cudnie opiekujesz się tymi biedakami. A co do syfu, to już lepiej nic nie mówcie, bo przy moim psio - kocim zoo już nie ogarniam chałupy ;)
  15. A może jakieś nowe zdjątka i nowy banerek i mała modyfikacja tytułu wątku? Ja wiem, że to marketing, ale może................;)
  16. Biedny Orzeszek, on już tyle czasu czeka, a domek jeszcze to przedłuża. Punio to nie szczeniaczek dla którego miesiąc to chwilka.
  17. Dzielny chłopak :loveu:. Oby go tylko nie bolało po odstawieniu leków
  18. To dobrze, że masz wyrozumiałych sąsiadów i Czuczkowi nic z ich strony nie grozi ;)
  19. [quote name='pixie']Eva2406 czy nie masz pomyslu, kto moglby pomoc?[/quote] Aniu, ja zgłaszałam się na dzisiaj ( miał kto zostać z mamą), ale to było za mało czasu na zorganizowanie. Weekend, niestety, nie mogę, zajmuję się tymczasowymi kotami. Grey pewnie będzie do odbioru ze szpitalika, a poza tym goście z noclegiem.
  20. [B][SIZE=5]Wanilkowe Dziewczyny, błagam nie komentujcie już wypowiedzi Arki, bo ten magiel nigdy się na tym wątku nie skończy.[/SIZE][/B] Teraz najważniejsze jest żeby sunia doszła do siebie po operacji i żeby trafiła do super domku, który będzie ją bardzo kochał. Problem tylko w tym, żeby schron łaskawie ją do domku wydał, bo może się okazać, że jesteście za mało godne, aby przez Was Wanilka trafiła do nowego domku. I jeszcze jedno, pieniążki, które wpłaciłam niech będą przekazane pieskowi w potrzebie, Wanilce lub innemu. Dla jasności to napisałam ;)
  21. Cekinko, nawet jeśli pani zmieniła nr to nikt inny przez dłuższy czas nie może mieć tego samego nr. To jakoś dziwnie wygląda........ Kumpel, piękny, wyprany ;), błyszczący i pachnący............już to sobie wyobrażam :lol:. Cekinko, doszła kaska? Masz już trochę pieniążków na hotelik?
  22. A co sąsiedzi mówią na to pyszczenie Czuczka ?
  23. Ale poza tego złego, agresywnego psa :evil_lol:
  24. A co z tym domkiem co był zaineresowany?
×
×
  • Create New...