-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
A ja kupiłam cegiełki, tylko proszę o nr konta. Cekinko :loveu:, nie oddamy Kumpla :loveu: do schronu :shake: -
I jak, udało się ???
-
Cekinko, Ty to masz szczęście :shake: I co z tymi szczeniakami?
-
Malutka sunia znaleziona w lesie - ZNALAZŁA DOM !
EVA2406 replied to Alex78's topic in Już w nowym domu
Ale słodka mordka :lol: -
Mała Lejdi i Pchełka juz w swoich domkach! :)
EVA2406 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
No, niestety, kobieta okazała się bardzo nieodpowiedzialna. Dzisiaj zadzwoniła do mnie pytając dlaczego do niej dzwoniłam. Powiedziałam, że się nagrałam wcześniej i że chodzi o wizytę przedadopcyjną. Powiedziałam, że chodzi o małą sunię i że to omawiała już wszystko telefonicznie z Budryskiem. Ona na to: a o którego pieska chodzi????? :crazyeye: Jak powiedziałam, to ona na to, że to już dawno nie aktualne :angryy:. Czyli wyszło na to, że moje wcześniejsze przypuszczenia, po tym jak usłyszałam gdzie ona mieszka, sprawdziły się. I całe szczęście, bo strach pomyśleć co by było gdyby sunia przyjechała do Marek. Przykro mi, że nie bardzo się przydałam, ale polecam się na przyszłość ;). Tutaj mieszkają i odpowiedzialni ludzie też ;) -
To nie mają innego wyjścia, jak polubić się wzajemnie; takie małżeństwo z rozsądku :evil_lol:
-
Trudno ogarnąć ten b......ałagan. Chciałam tylko uzyskać informacje: 1. Jak się czuje Wanilka? 2. Czy ten czekający domek, to domek, który oferowała Kamila S? 3. Czy wetka dostała te 2 stówki, bo chyba o to jej najbardziej chodzi? 4. Czy domek jest sprawdzony? 5. Kiedy sunia będzie wreszcie w domku, bo domki nie czekają za długo i szukają sobie innego psa? Bardzo proszę o rzeczową odpowiedź.
-
Ma tylko TRZY ŁAPKI, krótka kariera w TV i dom na stałe w W-wie!
EVA2406 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Piękna ruda mordka tak bardzo prosi o domek. Kto otworzy serduszko dla takiego wspaniałego przyjaciela.... -
Malutka sunia znaleziona w lesie - ZNALAZŁA DOM !
EVA2406 replied to Alex78's topic in Już w nowym domu
Jeśli ktoś może zrobić plakacik i podesłać mi na maila, to powieszę u mojej wetki w lecznicy. Małe psiaki mają tam wzięcie. -
Mała Lejdi i Pchełka juz w swoich domkach! :)
EVA2406 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Jestem, jestem, tylko przez dwa dni nie mogłam wejść na dogo, strony się nie otwierały :angryy:. Nie czytałam wątku, proszę o skrót, bo nie bardzo mam czas :shake:. Domek oczywiście mogę sprawdzić. -
Dostałam podziękowanie za wpłatę na Wanilkę i zapytanie co uważam na temat sporu z wetką. Nie napisane było czy mam odpowiedzieć na wątku czy na pw to odpowiadam tutaj. Otóż moim zdaniem należy dać tej kobiecie te 200 zeta i zabraż jak najszybciej sunię do czekającego domku. Również uważam, że faktura powinna być i opis wykonanej operacji ze stosownym wpisem do książeczki zdrowia Wanilki. Jednak nie upierajcie się przy tej fakturze, jeśli nie będzie chciała wydać :angryy:. Pies jest w tym momencie najważniejszy.
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
EVA2406 replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie ma za co Cioteczko. To ja Ci dziękuję za to, że tak cudnie opiekujesz się tymi biedakami. A co do syfu, to już lepiej nic nie mówcie, bo przy moim psio - kocim zoo już nie ogarniam chałupy ;) -
Ma tylko TRZY ŁAPKI, krótka kariera w TV i dom na stałe w W-wie!
EVA2406 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
A może jakieś nowe zdjątka i nowy banerek i mała modyfikacja tytułu wątku? Ja wiem, że to marketing, ale może................;) -
Biedny Orzeszek, on już tyle czasu czeka, a domek jeszcze to przedłuża. Punio to nie szczeniaczek dla którego miesiąc to chwilka.
-
Postrzelony śrutem-KOSTUŚ ZAGINĄŁ-ODNALEZIONY i w swoim domu
EVA2406 replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
Dzielny chłopak :loveu:. Oby go tylko nie bolało po odstawieniu leków -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
EVA2406 replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To dobrze, że masz wyrozumiałych sąsiadów i Czuczkowi nic z ich strony nie grozi ;) -
[quote name='pixie']Eva2406 czy nie masz pomyslu, kto moglby pomoc?[/quote] Aniu, ja zgłaszałam się na dzisiaj ( miał kto zostać z mamą), ale to było za mało czasu na zorganizowanie. Weekend, niestety, nie mogę, zajmuję się tymczasowymi kotami. Grey pewnie będzie do odbioru ze szpitalika, a poza tym goście z noclegiem.
-
[B][SIZE=5]Wanilkowe Dziewczyny, błagam nie komentujcie już wypowiedzi Arki, bo ten magiel nigdy się na tym wątku nie skończy.[/SIZE][/B] Teraz najważniejsze jest żeby sunia doszła do siebie po operacji i żeby trafiła do super domku, który będzie ją bardzo kochał. Problem tylko w tym, żeby schron łaskawie ją do domku wydał, bo może się okazać, że jesteście za mało godne, aby przez Was Wanilka trafiła do nowego domku. I jeszcze jedno, pieniążki, które wpłaciłam niech będą przekazane pieskowi w potrzebie, Wanilce lub innemu. Dla jasności to napisałam ;)
-
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Cekinko, nawet jeśli pani zmieniła nr to nikt inny przez dłuższy czas nie może mieć tego samego nr. To jakoś dziwnie wygląda........ Kumpel, piękny, wyprany ;), błyszczący i pachnący............już to sobie wyobrażam :lol:. Cekinko, doszła kaska? Masz już trochę pieniążków na hotelik? -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
EVA2406 replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A co sąsiedzi mówią na to pyszczenie Czuczka ? -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
EVA2406 replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Ale poza tego złego, agresywnego psa :evil_lol: -
Malutka sunia znaleziona w lesie - ZNALAZŁA DOM !
EVA2406 replied to Alex78's topic in Już w nowym domu
A co z tym domkiem co był zaineresowany?