dwbem
Members-
Posts
3583 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dwbem
-
Silna, nietypowa reakcja po sczepieniu na wściekliznę
dwbem replied to Aidahoo's topic in Choroby zakaźne
Całe życie a mam psy 50 lat szczepię je NobivacDHPPiL i nigdy nic się nie dzieje. Być może został źle zrobiony zastrzyk i uszkodzono jakiś nerw. Idź do lekarza bo pies cierpi. -
Pies potrzebuje ruchu i zajęć ale niekoniecznie tego rodzaju przygód bo następnym razem może się skończyć dla niego xle.
-
Ale też jak dojrzeje fizycznie i psychicznie więc tez co najmniej po ukończeniu roku lub półtora.
-
Skoro się nie bawisz w podawanie witamin i minerałów to się nie dziw, że ucho nie staje. Ale faktycznie ucho to mało wazne, na wystawy z nim nie pojedziesz i ważniejsze jest zapewnienie mu normalnego życia bo trzymanie w kojcu casłe życie od szczeniaka i resztki ze stołu jak świniom to nie jest to co pies potrzebuje najbardziej a szczegolnie szczeniak. Po co ci wogole ten pies jak nie masz do niego serca i czasu.
-
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
dwbem replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Mpoje suczki rottka i średnia pinczerka się nie boją hałasów ale adoptowany pies też średni pinczer boi się hałasów choć już dużo mniej niż 4,5 roku temu jak go wzięłam bo wtedy wpadał w panikę a teraz tylko chowa się dołazienki i przeczekuje ale już bez histerii. Może spokój suczek go trochę uspokoił. -
Jak TOZ nie da rady to może policję nasłać z pogróżką ukarania za znęcanie się nad psem bo to bezduszni ludzie, pewnie ksiądz im powiedział, że zwierzę nie ma duszy i nie cierpi to czekasją aż sam umrze w męczarniasch. Co za ludzie - bez serc i wyobraźni, aż chciałoby się im wydłubać oko, żeby poczuli jak to boli. Bestyie nie ludzie.
-
Też mi łezka popłynęla jak przeczytałam ten testament. Ja już przeżyłam wiele odejść ale zawsze w domu pozostaje jeden lub nawet kilka innych psiaków i pomagają jakoś przeżyć te straty. Pamięc o nich zawsze pozostaje w sercu. Może ta pani się zdecyduje na wzięcie maleńkiej bo śliczna.
-
Nie, to rosną t.zw. premolary, które są od razu stałe i to początek zmiany ząbków na stale i to jest normalne.
-
kaska.b nie przesadzaj, szczeniak może a nawet powinien miec dostęp do jedzenia kiedy chce, to młody rozwijający się organizm, je kiedy potrzebuje, przecież widać, że leży i nie je mimo pełnej miski. Mam psy 50 lat, nigdy nie stosowalam rygorów godzinowych i żaden mój pies nie był zapasiony za to były zdrowe i zadowolone z życia.
-
Też jestem zachwycona tą opowieścią, widać że jesteś prawdziwym miłosnikiem psow. Ja też zawszetwierdzę, że wolę psy niż "wylizane" salony i pustkę w domu. Piesio cudny, moje też tak się wulegują na kanapie,która własciwie jest dla nich.
-
Zagląda.
-
Pewnie, że fajnie. Ja facebooka nie cierpię i nie zaglądam bo dla mnie to bazar. Zawsze wolę fora, na facebooku nie umiem się nawet poruszać.
-
Napewno szczekanie nie jestagresywne, po prostu pies zbyt entuzjastycznie okazuje radość ze spuszczenia ze smyczy, ma przecież dopiero 8 m-cy. Gumball ma rację, przed spuszczeniem ze smyczy zająć go ćwiczeniami, może nie aż pół godziny ale choć z 10 minut a po odpięciu smyczy może od razu rzucić mu piłkę, żeby od razu czymś się mogł zainteresować.
-
No jeszcze takich debili bez serca i empatii nie widziałam, wszyscy chcą pomóc choremu i napewno cierpiącemu psu a oni nie,czekają aż będzie wyć z bólu i odejdzie w męczarni. Ich się powinno podać do sądu za znęcanie się nad psem ze szczególnym okrucieństwem. Podziwiam was dzxiewczyny za dużą cierpliwośc i wspólczuję bezsilności.
-
Melduję się u suni, proszę o konto to poŚwiętach postaram się też przelać jakiś grosz, niedużo bo wspomogłam już parę takich sierotek a jestem starą emerytką z trzema psami. Ale nie mogę nie wspomóc tej biedulki.
-
Rany, Royal Canin to najgorsze co można wybrać. Mój przywoieziony z Francji pies o mało nie zszedł z glodu bo jej nie przyswajał, chyba ziemniaki by mu bardziej służyły. Na szczęście miał dopiero 8 tyg. więc po przywiezieniu go do domu odkarmiłam go normalnym, właściwym dla psa jedzeniem czyli mięsem z dodatkami. Sucha karma jest używana tylko awaryjnie, mam psy 50 lat i cale życie są karmione naturalnie mięsem, jakoś nawet jak pracowaliśmy dawaliśmy radę karmić 4 duże psy naturalnie. Bo psy to nie kury, którym wystarczy sypnąć bobków jak ziarna i mieć spokój z robotą.
-
Taksa - chwila jamniczej radości :D - jak dobrze że jesteś :)
dwbem replied to anica's topic in Już w nowym domu
Co za ludzie, oni boją się smutku, jakiego? A cierpienie malego psa ich nie obchodzi? Czy oni maja serca? Barbarzyńcy, trzeba to zgłosić jako znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem, może wtedy coś ich ruszy. -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
dwbem replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Ja też, nie odzywam się ale często zaglądam. Szkoda byloby psa gdyby trafił w złe ręce. -
Jak się urodziło jedno szczenię to moglo być krycie w niewłaściwym czasie więc kryć można ale u nas można kryć co drugąś cieczkę ale raz w roku. Jednak skoro suka ma cieczkę raz w roku praktycznie to chyba Zw. Kyn. zezwoli na krycie co cieczkę. Radzę albo zbadać sukę przed kryciem albo dobrze obserwować jej i psa zachowanie. Mnie się rodziły mioty minimum 4 a maksimum 11 choć nigdy nie badałam progesteronu.