Jump to content
Dogomania

dwbem

Members
  • Posts

    3583
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by dwbem

  1. Całe życie a mam psy 50 lat szczepię je NobivacDHPPiL i nigdy nic się nie dzieje. Być może został źle zrobiony zastrzyk i uszkodzono jakiś nerw. Idź do lekarza bo pies cierpi.
  2. Jestem z Waeszawy, Bemowo Lotniski od strony Carrefoura.
  3. Pies potrzebuje ruchu i zajęć ale niekoniecznie tego rodzaju przygód bo następnym razem może się skończyć dla niego xle.
  4. Ale też jak dojrzeje fizycznie i psychicznie więc tez co najmniej po ukończeniu roku lub półtora.
  5. Skoro się nie bawisz w podawanie witamin i minerałów to się nie dziw, że ucho nie staje. Ale faktycznie ucho to mało wazne, na wystawy z nim nie pojedziesz i ważniejsze jest zapewnienie mu normalnego życia bo trzymanie w kojcu casłe życie od szczeniaka i resztki ze stołu jak świniom to nie jest to co pies potrzebuje najbardziej a szczegolnie szczeniak. Po co ci wogole ten pies jak nie masz do niego serca i czasu.
  6. No właśnie, inne psie fora też całkiem zamarły a na fb nie dam się wciągnąć, szkoda bo tracvi się kontakt z fajnymi ludźmi ale ten bazar i magiel nie dla mnie.
  7. Mpoje suczki rottka i średnia pinczerka się nie boją hałasów ale adoptowany pies też średni pinczer boi się hałasów choć już dużo mniej niż 4,5 roku temu jak go wzięłam bo wtedy wpadał w panikę a teraz tylko chowa się dołazienki i przeczekuje ale już bez histerii. Może spokój suczek go trochę uspokoił.
  8. Jak TOZ nie da rady to może policję nasłać z pogróżką ukarania za znęcanie się nad psem bo to bezduszni ludzie, pewnie ksiądz im powiedział, że zwierzę nie ma duszy i nie cierpi to czekasją aż sam umrze w męczarniasch. Co za ludzie - bez serc i wyobraźni, aż chciałoby się im wydłubać oko, żeby poczuli jak to boli. Bestyie nie ludzie.
  9. Też mi łezka popłynęla jak przeczytałam ten testament. Ja już przeżyłam wiele odejść ale zawsze w domu pozostaje jeden lub nawet kilka innych psiaków i pomagają jakoś przeżyć te straty. Pamięc o nich zawsze pozostaje w sercu. Może ta pani się zdecyduje na wzięcie maleńkiej bo śliczna.
  10. Cieszę się, że są jeszcze ludzie, którzy nie lubią fb bo ja go nie cierpię i też nie umiem się tam całkowicie znaleźć. Nie mam tam konta i nie zamierzam mieć i bardzo żałuję, że fb rozwala stare, dobre fora.
  11. dwbem

    10 tyg szczeniak

    Nie, to rosną t.zw. premolary, które są od razu stałe i to początek zmiany ząbków na stale i to jest normalne.
  12. kaska.b nie przesadzaj, szczeniak może a nawet powinien miec dostęp do jedzenia kiedy chce, to młody rozwijający się organizm, je kiedy potrzebuje, przecież widać, że leży i nie je mimo pełnej miski. Mam psy 50 lat, nigdy nie stosowalam rygorów godzinowych i żaden mój pies nie był zapasiony za to były zdrowe i zadowolone z życia.
  13. Też jestem zachwycona tą opowieścią, widać że jesteś prawdziwym miłosnikiem psow. Ja też zawszetwierdzę, że wolę psy niż "wylizane" salony i pustkę w domu. Piesio cudny, moje też tak się wulegują na kanapie,która własciwie jest dla nich.
  14. Cudne wieści o wspaniałym domku dla Kamy-Jagi. Niech się dobrze żyje calej rodzince.
  15. Bardzo się cieszę, że Kamusia znalazła dobry domek, oby jej się tam dobrze żyło.
  16. Pewnie, że fajnie. Ja facebooka nie cierpię i nie zaglądam bo dla mnie to bazar. Zawsze wolę fora, na facebooku nie umiem się nawet poruszać.
  17. Napewno szczekanie nie jestagresywne, po prostu pies zbyt entuzjastycznie okazuje radość ze spuszczenia ze smyczy, ma przecież dopiero 8 m-cy. Gumball ma rację, przed spuszczeniem ze smyczy zająć go ćwiczeniami, może nie aż pół godziny ale choć z 10 minut a po odpięciu smyczy może od razu rzucić mu piłkę, żeby od razu czymś się mogł zainteresować.
  18. No jeszcze takich debili bez serca i empatii nie widziałam, wszyscy chcą pomóc choremu i napewno cierpiącemu psu a oni nie,czekają aż będzie wyć z bólu i odejdzie w męczarni. Ich się powinno podać do sądu za znęcanie się nad psem ze szczególnym okrucieństwem. Podziwiam was dzxiewczyny za dużą cierpliwośc i wspólczuję bezsilności.
  19. Melduję się u suni, proszę o konto to poŚwiętach postaram się też przelać jakiś grosz, niedużo bo wspomogłam już parę takich sierotek a jestem starą emerytką z trzema psami. Ale nie mogę nie wspomóc tej biedulki.
  20. Rany, Royal Canin to najgorsze co można wybrać. Mój przywoieziony z Francji pies o mało nie zszedł z glodu bo jej nie przyswajał, chyba ziemniaki by mu bardziej służyły. Na szczęście miał dopiero 8 tyg. więc po przywiezieniu go do domu odkarmiłam go normalnym, właściwym dla psa jedzeniem czyli mięsem z dodatkami. Sucha karma jest używana tylko awaryjnie, mam psy 50 lat i cale życie są karmione naturalnie mięsem, jakoś nawet jak pracowaliśmy dawaliśmy radę karmić 4 duże psy naturalnie. Bo psy to nie kury, którym wystarczy sypnąć bobków jak ziarna i mieć spokój z robotą.
  21. Co za ludzie, oni boją się smutku, jakiego? A cierpienie malego psa ich nie obchodzi? Czy oni maja serca? Barbarzyńcy, trzeba to zgłosić jako znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem, może wtedy coś ich ruszy.
  22. Ja też, nie odzywam się ale często zaglądam. Szkoda byloby psa gdyby trafił w złe ręce.
  23. Jak się urodziło jedno szczenię to moglo być krycie w niewłaściwym czasie więc kryć można ale u nas można kryć co drugąś cieczkę ale raz w roku. Jednak skoro suka ma cieczkę raz w roku praktycznie to chyba Zw. Kyn. zezwoli na krycie co cieczkę. Radzę albo zbadać sukę przed kryciem albo dobrze obserwować jej i psa zachowanie. Mnie się rodziły mioty minimum 4 a maksimum 11 choć nigdy nie badałam progesteronu.
×
×
  • Create New...