Jump to content
Dogomania

RDR

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

About RDR

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dwbem - jeśli Ciebie lub kogokolwiek uraziłem tym "zdychaniem" to bardzo przepraszam. Użyłem fatalnego słowa i wstyd mi za to. Pozdrawiam
 2. Tak zdaje sobie sprawę z tego. To na pewno jest jakiś problem nie tylko dla mnie ale przede wszystkim dla pieska. Miałem wcześniej psa, który spokojnie wytrzymywał naszą nieobecność w domu w czasie pracy. Wiadomo, że popołudniu poświecaliśmy mu max czasu. Wszystko było OK. Po roku odkąd zdechł (ze starości) chcemy kolejnego psa. Tym razem zastanawiamy się bardzo poważnie nad CC. Zdaję sobie sprawę z tego, że ta rasa to wyższa półka wyzwania i na pewno nie jest to pies dla wszystkich. Niemniej z tego co wiem z rozmów z ludźmi z hodowli ten pies naturalnie przechodzi proces przyzwyczajenia się do bycia samemu przez część dnia, przy maksymalnym poświęceniu ma czasu popołudniu. Niemniej dziękuję za podjęcie tematu :)
 3. Dziękuję za odpowiedź z klasą. Oczywiście, że miałem psa. Tyle, że nie molosa. A o CC po to pytam - by sie czegoś wiecej dowiedzieć o tej rasie przed zakupem (lub też skorygować swoją decyzję) a nie zostać potraktowany w taki sposób. Z tego piszesz wynika, że by mieć psa należy sie zwolnić z pracy ... a to chyba niedorzeczne i nielogiczne a już na pewno osobliwe.
 4. Dzień dobry. Jestem zdecydowany na zakup szczeniaka CC-I. Proszę Właścicieli CC o info co do zachowań w okresie szczenięcym. Czy taki piesek zostawiony na 8h (praca, dzieci w szkole) niszczy w domu cokolwiek ? chodzi mi o obgryzanie krzeseł, stołów etc. Jak wygląda temat pazury Vs. parkiet ? To są takie egzystencjonalne elementy o które chciałbym zapytać znających temat. Co innego mały piesek a co innego CC :)
×