Jump to content
Dogomania

agster3322

Members
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

About agster3322

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 08/08/1998

Recent Profile Visitors

1,351 profile views
 1. agster3322

  Szczeniak piszczy na spacerach

  Po 1 jestem na wsi co tydzień i szczelają na szpaki ciągle po 2 uczyłam moją sunie w domu potem nawybiegach czego zapomniałam dodać po 3 napisałam bić ITP. Czyli nawet mocno ciągnąć po 4 mój pies jest w pełni nauczony komend których uczyłam bez żadnych linek itp. Po 5 uczyłam tak nie jednego pieseła po 6 daje rady takie jakie daje i dziękuje za upomnienia w końcu człowiek uczy się na błędach ;)
 2. agster3322

  Jakiej rasy jest piesek

  Jest to po prostu mieszaniec ;)
 3. agster3322

  Kiedy sterylizować?

  a czy przed cieczką mogę ją sterylizować?
 4. agster3322

  Kiedy sterylizować?

  Mam suczkę hawańczyka w wieku 1 rok 2 m-ce i myślę o sterylizacji. Nie wiem jaki termin wybrać ponieważ od ostatniej ciężki minęło 6 m-cy, a sunia ma już pierwsze objawy ciężki np. więcej liże srom. Ile po ciecze mogę ją wysterylizować? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :Do P.S. Chcę ją wysterylizować z powodu wielu chorób układu rozrodczego, a po drugie braku ciecze i szczeniaktów.
 5. moja sunia nie ma zbyt dużo włosów i rozmyślam nad obcięciem jej na lato, ale mam wątpliwości czy te ,,włosy'' jej urosną. PS. sunia jest rasy hawańczyk PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ
 6. agster3322

  pożalcie się psami znalezionymi, pseudo hodowlami itd...

  mogłaś ująć słowo ,,zabicie'' w słowo ,, uśpienie'' temat o moim niezrozumieniu zamknięty:)
 7. agster3322

  pożalcie się psami znalezionymi, pseudo hodowlami itd...

  Nie wet czasami sami ludzie tak robią bo chcą się pozbyć chorego problemu.
 8. agster3322

  chodzenie na smyczy

  jeżeli piesek cię pociągnie delikatnie szarpnij za smycz i powiedz nie wolno u mnie to się sprawdziło. od szelek easy walk lepszy w cenie, a podobnie działający będzie (link) http://zoozone.pl/pr11583-trixie-uprzaz-szkoleniowa-top-trainer-252.html. jeżeli piesek przez cały krótki spacer cię nie pociągnie nagradzaj go:)
 9. agster3322

  pożalcie się psami znalezionymi, pseudo hodowlami itd...

  niemożliwe co ci ludzie czasami robią:( jak można takie coś powiedzieć:(
 10. mam 11 miesięczną sunie hawańczyka. kocha skakać, biegać i wchodzić na wysokie rzeczy np.deski do prasowania. ma bardzo bardzo dużo energii. czy nadaję się do agility??? umie komendy siad, leżeć, łapa, druga, poproś, łapy( podnoszę rękę wymawiam komendę i sunia mi kładzie 2 łapy na rękę ) hop przez rękę i przeszkodę, przejdź ( pod tym/ nad tym/ w tym ) i wejdź. czy musi znać jeszcze jakieś komendy???
 11. agster3322

  SZCZEPIENIE

  jeszcze przed zakupem suni mam wpisane 2 nie oznaczone szczepienia:)
 12. agster3322

  SZCZEPIENIE

  moja miała tylko raz w ciągu 11 m-cy :)
 13. agster3322

  SZCZEPIENIE

  moja sunia ma 11 m-cy i ma szczepienia na: -nosówkę w wieku 2-m-cy -prawiowioza w wieku 3-mcy -zakaźne zapalenie wątroby w wieku 4m-cy - kaszel kenelowy w wieku 4 m-cy -wścieklizna w wieku 5 m-cy PS. po wściekliźnie nie ma kwarantanny:)
 14. agster3322

  co myślicie o pace zwierzaka

  nwm czy zakupić pake zwierzaka. czy opłaca się za 59zł??? czy to jest bez sensu??? pytam osoby które już taką pake miały. czy to prawda??? cytuję : O nas Pakę zwierzaka tworzy zespół ludzi kochających i posiadających psy. Z ogromną dokładnością i dbałością o najwyższą jakość, każdego miesiąca wybieramy produkty, które znajdą się w Pace Zwierzaka. Psiaki naszych klientów traktujemy i uwielbiamy jak nasze własne, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby Twój pupil dostał każdego miesiąca to, co najlepsze!
 15. agster3322

  pożalcie się psami znalezionymi, pseudo hodowlami itd...

  jacy ludzie potrafią być okrutni:( nie mają serc:(
×