Jump to content
Dogomania

agster3322

Members
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

About agster3322

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 08/08/1998

Recent Profile Visitors

1,394 profile views
 1. agster3322

  Szczeniak piszczy na spacerach

  Po 1 jestem na wsi co tydzień i szczelają na szpaki ciągle po 2 uczyłam moją sunie w domu potem nawybiegach czego zapomniałam dodać po 3 napisałam bić ITP. Czyli nawet mocno ciągnąć po 4 mój pies jest w pełni nauczony komend których uczyłam bez żadnych linek itp. Po 5 uczyłam tak nie jednego pieseła po 6 daje rady takie jakie daje i dziękuje za upomnienia w końcu człowiek uczy się na błędach ;)
 2. agster3322

  Jakiej rasy jest piesek

  Jest to po prostu mieszaniec ;)
 3. agster3322

  Kiedy sterylizować?

  a czy przed cieczką mogę ją sterylizować?
 4. agster3322

  Kiedy sterylizować?

  Mam suczkę hawańczyka w wieku 1 rok 2 m-ce i myślę o sterylizacji. Nie wiem jaki termin wybrać ponieważ od ostatniej ciężki minęło 6 m-cy, a sunia ma już pierwsze objawy ciężki np. więcej liże srom. Ile po ciecze mogę ją wysterylizować? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :Do P.S. Chcę ją wysterylizować z powodu wielu chorób układu rozrodczego, a po drugie braku ciecze i szczeniaktów.
 5. moja sunia nie ma zbyt dużo włosów i rozmyślam nad obcięciem jej na lato, ale mam wątpliwości czy te ,,włosy'' jej urosną. PS. sunia jest rasy hawańczyk PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ
 6. agster3322

  pożalcie się psami znalezionymi, pseudo hodowlami itd...

  mogłaś ująć słowo ,,zabicie'' w słowo ,, uśpienie'' temat o moim niezrozumieniu zamknięty:)
 7. agster3322

  pożalcie się psami znalezionymi, pseudo hodowlami itd...

  Nie wet czasami sami ludzie tak robią bo chcą się pozbyć chorego problemu.
 8. agster3322

  chodzenie na smyczy

  jeżeli piesek cię pociągnie delikatnie szarpnij za smycz i powiedz nie wolno u mnie to się sprawdziło. od szelek easy walk lepszy w cenie, a podobnie działający będzie (link) http://zoozone.pl/pr11583-trixie-uprzaz-szkoleniowa-top-trainer-252.html. jeżeli piesek przez cały krótki spacer cię nie pociągnie nagradzaj go:)
 9. agster3322

  SZCZEPIENIE

  moja miała tylko raz w ciągu 11 m-cy :)
 10. agster3322

  SZCZEPIENIE

  moja sunia ma 11 m-cy i ma szczepienia na: -nosówkę w wieku 2-m-cy -prawiowioza w wieku 3-mcy -zakaźne zapalenie wątroby w wieku 4m-cy - kaszel kenelowy w wieku 4 m-cy -wścieklizna w wieku 5 m-cy PS. po wściekliźnie nie ma kwarantanny:)
 11. agster3322

  co myślicie o pace zwierzaka

  nwm czy zakupić pake zwierzaka. czy opłaca się za 59zł??? czy to jest bez sensu??? pytam osoby które już taką pake miały. czy to prawda??? cytuję : O nas Pakę zwierzaka tworzy zespół ludzi kochających i posiadających psy. Z ogromną dokładnością i dbałością o najwyższą jakość, każdego miesiąca wybieramy produkty, które znajdą się w Pace Zwierzaka. Psiaki naszych klientów traktujemy i uwielbiamy jak nasze własne, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby Twój pupil dostał każdego miesiąca to, co najlepsze!
 12. agster3322

  pożalcie się psami znalezionymi, pseudo hodowlami itd...

  jacy ludzie potrafią być okrutni:( nie mają serc:(
 13. agster3322

  Champion szampon dla szczeniąt (York)

  nie jestem pewna co do winy szamponu ale używaj tego szamponu https://4.allegroimg.com/original/0185de/4903ea1b49cebff5f7cefa6c75d4 mi pomógł ;) moja sunia hawańczyka miała podobnie tylko od kurczaka który był w karmie a skończyło się wylinieniem:( o takim
 14. po dniu wszystko wróciło do normy :)
 15. chyba wszystko jasne po nazwie to nic nie będę pisała. moje odkrycia: 1. 2 lata temu mojej babci sąsiedzi w lesie, w norze znaleźli rasową suczkę dużego szwajcarskiego psa pasterskiego z 7 szczeniakami ( mieszankami ) w wieku ok. 2 tyg. Zanieśli suczkę ze szczeniakami do ciepłego garażu położyli je na kocykach i suczce poleciała łezka więc nazwali ją tak. po roku okazało się że suczka ma białaczkę i prawdopodobnie została ,, wyrzucona'' nie dla tego że miała szczeniaki tylko dlatego że miała białaczkę. zaczęło się leczenie łezki. w tej chwili jest szczęśliwą suczką 2. obok w bloku zauważyłam dzieci z yorkami podeszłam i się spytałam po co im aż 3 yorki i odpowiedziały że mają jeszcze 2 yorki na działce. też powiedziały że jak suczka ma cieczkę to ją zawożą na działkę, a jak mają szczeniaki to je sprzedają za 2 tys. to tego nie mają hodowli bo mi powiedziały. PS. wszystko jest prawdą
×