Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

agster3322

Members
 • Content count

  50
 • Joined

 • Last visited

About agster3322

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 08/08/1998

Recent Profile Visitors

1000 profile views
 1. Szczeniak piszczy na spacerach

  Po 1 jestem na wsi co tydzień i szczelają na szpaki ciągle po 2 uczyłam moją sunie w domu potem nawybiegach czego zapomniałam dodać po 3 napisałam bić ITP. Czyli nawet mocno ciągnąć po 4 mój pies jest w pełni nauczony komend których uczyłam bez żadnych linek itp. Po 5 uczyłam tak nie jednego pieseła po 6 daje rady takie jakie daje i dziękuje za upomnienia w końcu człowiek uczy się na błędach ;)
 2. Szczeniak piszczy na spacerach

  A na dworze nie słyszysz żadnych dźwięków np. huków? Moja sunia też tak ma na spacerach jak strzelali na szpaki w sadach. Może też to pochodzić od tego że poprzedni właściciel bił go na spacerze itp. po prostu w zamkniętym wybiegu dla psów czy w domu rzucaj piłkę i oswajał z komendą ,,do mnie'', a w ręce trzymaj smakołyk (polecam alpha spirit) jak przyjdzie do cieie to daj mu smakołyk (najpierw nie musi przychodzić), a potem wołaj go ,, do mnie JEGO IMIĘ'' a potem samo jego imię (tak uczyłam swoją sunie) Przy uczeniu polecam ci klękać. Mam nadzieję że pomogłam Agster3322
 3. jakiego powinnam mieć psa?

  moja koleżanka planuje zakup psa, ale nie wie jakiego psa wybrać. Myśli nad Golden retrieverem lub samoyedem. mieszka w bloku na IV piętrze, ale za to może go wyprowadzać codziennie 3 razy na pół godziny i 1 raz na godz.-2. Jaką rasę psa z tych 2 proponujecie, a może dacie jakieś lepsze propozycje?
 4. Kiedy sterylizować?

  Będę się pytać
 5. biewer/hawańczyk/lhasa apso

  Powiem tak dla dzieci Biewier lepiej nie. Yorki mogą być agresywne dla dzieci. Hawańczyk górą! Są idealne dla dzieci. Kwestia pies czy suczka wygląda tak: Piesek (samiec) będzie znaczył teren w domu, a poza tym pies gdy jest szczeniakiem będzie dla psa sąsiada "miły'', ale potem (ok. roku) może zacząć się "kłócić" z psem sąsiada. Lepsza będzie sunia.
 6. Jakiej rasy jest piesek

  Jest to po prostu mieszaniec ;)
 7. Kiedy sterylizować?

  a czy przed cieczką mogę ją sterylizować?
 8. Kiedy sterylizować?

  Mam suczkę hawańczyka w wieku 1 rok 2 m-ce i myślę o sterylizacji. Nie wiem jaki termin wybrać ponieważ od ostatniej ciężki minęło 6 m-cy, a sunia ma już pierwsze objawy ciężki np. więcej liże srom. Ile po ciecze mogę ją wysterylizować? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :Do P.S. Chcę ją wysterylizować z powodu wielu chorób układu rozrodczego, a po drugie braku ciecze i szczeniaktów.
 9. moja sunia nie ma zbyt dużo włosów i rozmyślam nad obcięciem jej na lato, ale mam wątpliwości czy te ,,włosy'' jej urosną. PS. sunia jest rasy hawańczyk PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ
 10. pożalcie się psami znalezionymi, pseudo hodowlami itd...

  sama nwm. wszyscy tylko wypierają mi mój błąd;)
 11. pożalcie się psami znalezionymi, pseudo hodowlami itd...

  mogłaś ująć słowo ,,zabicie'' w słowo ,, uśpienie'' temat o moim niezrozumieniu zamknięty:)
 12. pożalcie się psami znalezionymi, pseudo hodowlami itd...

  Nie wet czasami sami ludzie tak robią bo chcą się pozbyć chorego problemu.
 13. pożalcie się psami znalezionymi, pseudo hodowlami itd...

  ok. Zrozumiałam słowo ,, zabicie" jako np. Zastrzelenie lub wymęczenie itd.
 14. chodzenie na smyczy

  jeżeli piesek cię pociągnie delikatnie szarpnij za smycz i powiedz nie wolno u mnie to się sprawdziło. od szelek easy walk lepszy w cenie, a podobnie działający będzie (link) http://zoozone.pl/pr11583-trixie-uprzaz-szkoleniowa-top-trainer-252.html. jeżeli piesek przez cały krótki spacer cię nie pociągnie nagradzaj go:)
 15. Czy zostawiać miskę z wodą w klatce?

  pewnie. pies musi mieć stały dostęp do wody
×