Jump to content
Dogomania

agster3322

Members
 • Posts

  50
 • Joined

 • Last visited

About agster3322

 • Birthday 08/08/1998

Recent Profile Visitors

1807 profile views

agster3322's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

-1

Reputation

 1. Po 1 jestem na wsi co tydzień i szczelają na szpaki ciągle po 2 uczyłam moją sunie w domu potem nawybiegach czego zapomniałam dodać po 3 napisałam bić ITP. Czyli nawet mocno ciągnąć po 4 mój pies jest w pełni nauczony komend których uczyłam bez żadnych linek itp. Po 5 uczyłam tak nie jednego pieseła po 6 daje rady takie jakie daje i dziękuje za upomnienia w końcu człowiek uczy się na błędach ;)
 2. A na dworze nie słyszysz żadnych dźwięków np. huków? Moja sunia też tak ma na spacerach jak strzelali na szpaki w sadach. Może też to pochodzić od tego że poprzedni właściciel bił go na spacerze itp. po prostu w zamkniętym wybiegu dla psów czy w domu rzucaj piłkę i oswajał z komendą ,,do mnie'', a w ręce trzymaj smakołyk (polecam alpha spirit) jak przyjdzie do cieie to daj mu smakołyk (najpierw nie musi przychodzić), a potem wołaj go ,, do mnie JEGO IMIĘ'' a potem samo jego imię (tak uczyłam swoją sunie) Przy uczeniu polecam ci klękać. Mam nadzieję że pomogłam Agster3322
 3. moja koleżanka planuje zakup psa, ale nie wie jakiego psa wybrać. Myśli nad Golden retrieverem lub samoyedem. mieszka w bloku na IV piętrze, ale za to może go wyprowadzać codziennie 3 razy na pół godziny i 1 raz na godz.-2. Jaką rasę psa z tych 2 proponujecie, a może dacie jakieś lepsze propozycje?
 4. Powiem tak dla dzieci Biewier lepiej nie. Yorki mogą być agresywne dla dzieci. Hawańczyk górą! Są idealne dla dzieci. Kwestia pies czy suczka wygląda tak: Piesek (samiec) będzie znaczył teren w domu, a poza tym pies gdy jest szczeniakiem będzie dla psa sąsiada "miły'', ale potem (ok. roku) może zacząć się "kłócić" z psem sąsiada. Lepsza będzie sunia.
 5. a czy przed cieczką mogę ją sterylizować?
 6. Mam suczkę hawańczyka w wieku 1 rok 2 m-ce i myślę o sterylizacji. Nie wiem jaki termin wybrać ponieważ od ostatniej ciężki minęło 6 m-cy, a sunia ma już pierwsze objawy ciężki np. więcej liże srom. Ile po ciecze mogę ją wysterylizować? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :Do P.S. Chcę ją wysterylizować z powodu wielu chorób układu rozrodczego, a po drugie braku ciecze i szczeniaktów.
 7. moja sunia nie ma zbyt dużo włosów i rozmyślam nad obcięciem jej na lato, ale mam wątpliwości czy te ,,włosy'' jej urosną. PS. sunia jest rasy hawańczyk PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ
 8. sama nwm. wszyscy tylko wypierają mi mój błąd;)
 9. mogłaś ująć słowo ,,zabicie'' w słowo ,, uśpienie'' temat o moim niezrozumieniu zamknięty:)
 10. Nie wet czasami sami ludzie tak robią bo chcą się pozbyć chorego problemu.
 11. ok. Zrozumiałam słowo ,, zabicie" jako np. Zastrzelenie lub wymęczenie itd.
 12. jeżeli piesek cię pociągnie delikatnie szarpnij za smycz i powiedz nie wolno u mnie to się sprawdziło. od szelek easy walk lepszy w cenie, a podobnie działający będzie (link) http://zoozone.pl/pr11583-trixie-uprzaz-szkoleniowa-top-trainer-252.html. jeżeli piesek przez cały krótki spacer cię nie pociągnie nagradzaj go:)
 13. pewnie. pies musi mieć stały dostęp do wody
×
×
 • Create New...