dwbem
Members-
Posts
3583 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dwbem
-
Przecież 4 m-ce to psie dziecko, jak możesz trzymać takiego małego szczeniaka w budzie i jak w tej sytuacji wyobrażasz sobie uczenie psiaka czystości i załatwiania się na zewnątrz. Czy od niemowlaka ludzkiego tez byś wymagała, żeby chodził do ubikacji? Może byś wcześniej poczytała trochę o wychowywaniu szczeniaka a jeżeli nie masz do niego serca i cierpliwości to trzeba było adoptować psa dorosłego.
- 1 reply
-
- 1
-
-
Bez przesady, może zjadł coś co powoduje gazy, poczekaj jeszcze trochę, powinno mu przejść.
- 1 reply
-
- 1
-
-
Ja z terierów też najbardziej poważam airdale i ew. border teriery. Pudle to tylko te królewskie tylko bez tego kretyńskiego, wystawowego strzyżenia. Ten skandynawski podobno też jest niezły. Ja osobiście preferuję molosowate choć teraz przestawiłam się na mniejsze czyli pinczery średnie bo ostatnia rottka ciągnie już 14-ty rok więc wiem, że to już niedługo pożyje bo i tak jest u mnie rekordzistką.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Mała jest słodka, i teuszka cudne.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Wiem, że Radek wie co robi, ja tak na wszelki wypadek i bez żadnej złośliwości. -
Fajne stadko. Podziwiam Maszę bo jeszcze daje radę biegać, moja staruszka dobrze, że jeszcze chodzi choc coraz częściej się potyka ale daje radę.
-
Ja jestem przeciwniczką podawania psom wieprzowiny, drób i wołowina tak. Poza tym podrobów daje się mniej bo moga wywoływać biegunkę. Też uważam, że najlepsze i najzdrowsze dla szczeniaka są kości cielęce. Poza tym ja swoim daję również biały ser, mleko, jajka - białko ścięte, ja dla wygody robię swoim jajecznicę na maśle, uwielbiają. Surowego białka nie powinno się dawać. Ja wołowinę dla psów kupuję po 2,60 zł za kg, w internecie można zamówić po 3,50 - 5,- zł za kg.
-
A to dziwne, całe życie swoje psy szczepię Nobivaciem i nigdy mi się nie zdarzyła taka reakcja ale niestety alergie to sprawa indywidualna, może dawka dla takiego maleństwa była za duża, ja mam psy dużych i średnich ras więc nie było żadnych uczuleń.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Biegać z parasolem nie musi, po prostu tak jak sam mówi lepiej chodzić w cieniu i zbyt długo nie trzymac suni na slońcu jak temperatura przekracza 30 stopni. -
Mała jest cudna, będziesz miała z nia dużo radości. Maszę trzeba sprawdzić ale moja Fabia mimo, że nic ją nie boli to też ma coraz słabsze łapy, albo jej się podwijają tylne i czasem prawie pada na pupę albo przednie i wtedy się potyka choc teraz mniej bo wcześniej potrafiła podeprzeć się czołem Niestety na starość nie wymyślono lekarwstwa ale dopóki mozna to musimy je wspierać i wspomagać..
-
Właśnie, co to za weterynarz, konował nie lekarz. Zmień weta zanim suczka padnie.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Mina cudna ale teraz po tak krótkim ogoleniu radzę uważać na upały bo dopiero teraz będzie jej grozić udar, długie kudełki wbrew ludzkim pojęciom chronią psa przed upałem a teraz nie przyzwyczajona skóra w dodatku czarna będzie się przegrzewać. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ona jest slodka z każdej strony. -
Ja najwyżej czasem straszę, że uderzę jak moja suczka usiluje wrzaskiem wymuszać smakołyki. Ale nawet gdybym chciała naprawdę uderzyć to nie mam szans bo jest szybka i zwiewa roześmiana pod stół.
-
koty, kociaki, moje tymczasy.. koci rezydenci też się czasem pokażą
dwbem replied to sylwija's topic in Koty w potrzebie
Śliczny, szkoda ze nie mogę go wziąć bo mam trzy psy w tym jeden pinczer wykazujący chęć polowania na koty więc nie zaryzykuję. Powinien szybko znaleźć dom. -
Na początku jak się bierze psa to dobrze byłoby mieć kilka dni urlopu na wzajemne poznanie. A zostawania w domu radzę uczyć stopniowo - zacząć od wychodzenia na chwilę za drzwi, jak pies jest cicho - nagroda, potem te wychodzenia wydłużać, psiak skojarzy, że nic złego się nie dzieje a za spokój jest nagroda, jest szansa, że powoli się uspokoi bo teraz to jest stres, nowy dom, nowi ludzie.
-
W jakiej galerii bo nie n adążam. Ale dziękuję, tak myślałam, to fajne psiaki, spotykam takiego na spacerach z moimi.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
dwbem replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
A jakiej rasy jest Benji? I to małe białe i kudłate? Fajne stadko masz a tę babę ktoś powinien porządnie ochrzanić bo inaczej zatruje życie wszysxtkim innym. Jak nie umie psa wychowac i sobie z nim nie radzi to niech nie przxychodzi do innych psów. Poza tym wygląda na to, ze jej imponuje agresja jej psa, dziwne bo niby kobieta a nie łysy kibol a tak się zachowuje. -
Royala faktycznie nie polecam, najdroższy i najgorszy. Krakvet kiedyś był najtańszy ale ostatnio jest dużo droższy od wielu innych sklepow internetowych. Ja osobiście nie karmię suchą karmą, moje jedzą mięso z dodatkami bo jest najtańsze (2,60 d0 3,50 za kg) , dla urozmaicenia kupuję puszki z dobrą karmą w zooplusie.