dwbem
Members-
Posts
3583 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dwbem
-
Masz rację, zawsze mam psy ale też do dzisiaj pamiętam o wszystkich, które odeszły.
-
Royal placi wetom za reklamę, wg mnie to najgorsza karma a najdroższa. Ja z nią mam bardzo złe doświadczenie - kupilam szczeniaka karmionego tym royalem i gdybym go nie wzięła to padł by z glodu bo przyswajał ją gorzej niż siano. Całe życie karmię swoje psy a mam je ponad 50 lat naturalnie czyli mięsem z dodatkami, urozmaicam serem, jejkami, mlekiem i nie wiem co to alergie i biegunki. Psy są zdrowe i chyba dobrze zbilansowane bo jakoś mi nie chorują i są bardzo zadowlone. Ja uważam, że najgorsze mięso jest dla mięsożercy lepsze od najlepszej karmy, jakoś mimo że pracowałam i to długo dawaliśmy z mężem przygotowywać jedzenie dla kilku dużych psów, karma jest dla wygodnych bo najłatwiej sypnąć bobki jak kurze ziarno i się nie wysilać ale to niestety sprawa każdego choć nie wiem czy psy są szczęśliwe.
-
Faktycznie skoro każda inaczej je to muszą być karmione osobno. Ja mam trzy psy i one jedzą obok siebie i mimo, że są żarloczne nigdy się o jedzenie nie biją.
-
Pewnie, ja mam rottweilerkę i to dużą i jej się bardzo podoba takie pontonowate posłanko bo lubi trzymać głowę wyżej.
-
Też fajne ale wiadomo swoje najładniejsze. A mała rośnie jak na drożdżach.
-
Bardzo proszę o pomoc nie wiem co robić:(
dwbem replied to Stokrotka8888's topic in Wszystko o psach
A czy w pobliżu nie ma weterynarza? Może on by wiedział gdzie jest najbliższe schronisko i wtedy mogłabyś jednak poświęcić chwilę, żeby psiaka tam zawieźć bo czekanie aż umrze z głodu i pragnienia na oczach dzieci to chyba nie jest ludzkie. Na zmianę męża bym za bardzo nie liczyła więc lepiej psa oddać do schroniska, tam będzie miał szansę na adopcję przez ludzi, którzy mają więcej zserca dla psów niż wy. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
dwbem replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Heniuś trafił do raju więc broni domku i jego najsłabszego członka. Oby wszystkie psiaki miały takie domy. -
Bardzo fajnie się bawią, Hiro z początku burczał bo trochę pewnie się bał, że może małej zrobić krzywdę niechcący. U mnie było podobnie - rottka Fabia przez kilka dni burczała na 9-tyg. pinczerkę średnią bo to było dla niej za małe ale jak nieco podrosła to wspaniale ją wychowywała. A psy samce faktycznie są jeszcze bardziej wyrozumiałe dla szczeniąt więc napewno bedziesz miała wiele radości ze swoich psiaków. A mała jest śliczna.
-
Takie maleństwo może po prostu nie wytrzymywać zbyt długo, poza tym być może kojarzy wyjście z mieszkania z tym, ze już może sikać. Jeżeli mały to może wynoś go na rękach i stawiaj dopiero na trawie.
-
No niestety, jak jest cieczka w domu to może tak być, chyba tylko założenie pampersów pomoże. A swoją drogą - czy to psy rodowodowe, że chcesz je rozmnażać? Jeżeli tak to wiesz, że do tego jeszcze dluga droga - wystawy, przegląd hodowlany, odpowiedni wiek no i ciężka praca przy odchowywaniu szczeniąt. Jeżeli psy nierodowodowe to sobie odpuść i nie powiększaj stad psów w schroniskach.
-
Gdzie diabeł mówi dobranoc... kociaki z niechianej paki...
dwbem replied to Tyśka)'s topic in Koty w potrzebie
Kubuś jest cudny, mam nadzieję, żźe jednak znajdzxie dobry domek. -
Pies jest młody więc powinien przeżyć przeprowadzkę spokojnie jeżeli na początku nie będzier musiał zostawać w mieszkaniu sam bardzo długo. Ja się przeprowadzałamn kilkkakrotnie ze swoimi psami i one nie przeżywały tego zupelnie, wystarczyło im, że jesteśmy nadal razem.
-
Niestety nie znam lekarzy we Wrocławiu, w Warszawie jest świetny chirurg ortopeda.
-
A to dziwne, miałam reproduktora i trzy sduki hodowlane w małym mieszkaniu i nigdy mi się to nie przytrafiło, pies nie znaczył, poza tym jakoś udawało mi się upilnować towarzystwo przed niechcianym kryciem moich suk i śmieszyło mnie jak mi inni ludzie mówili, że nie potrafili upilnowac jednej suki na spacerze. Jakiej rasy jest pies bo bywają rasy z dużym temperamentem i tylko kastracja może pomóc. Ja miałam rottweilery, one nie są takie pobudliwe.
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
dwbem replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Ooo, dziękuję, nie skojarzyłam bo wcześniej widziałam tylko czarne lub szare. Poza tym jestem lepsza w innych rasach a te małe i kudłate to mi trudno rozróżniać. -
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
dwbem replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Współczuję i nie zazdroszczę. Kiedyś bardzo lubiłam wystawy, były fajne, ludzie normalni, życzliwi, traktujący wystawy jak xabawę i sdport a teraz stali się okropni, walczą jakby chodzxiło o zycie i miliony i cieszę się, że już nie wystawiam bo mam staruchy. Czy ten Benji to PON bo nie dostałam odpowiedzi co to za rasa a ja w kudłatkach jestem słaba. -
Każdego psa nawet starego można wiele nauczyć, potrzebna cierpliwość i serce. A ten pies jak widać tego nie miał wcześniej skoro nie wie do czego służą zabawki.
-
Właśnie, nawet jeśli nie jest rasowa jest godnas miłości jak każdy pies. A takie są skutki jak się nie sprawdxa hodowli i organizacji do której należy a tylko na cenę szczeniaka. Niestety cena mówi o jakości - inaczej kosztuje maluch a inaczej mercedes.
-
Niestety, ja też coraz bardziej wolę psy niż ludzi, nie rozumiem tego, że zamieniają się w bezduszne bestie. Ale cieszę się, że jednak nie wszyscy i że są takie osoby jak wy.
-
Tego pana nie polecam, jak taki niekumaty. Poza tym dzxiewczxyny - jest cisza bo okres urlopowy i raczej sporo psów jest wyrzucanych niż branych, chyba trzeba przeczekać. No i faktycznie trzeba bardzo ostrożnie sprawdzać chętnych. Szkoda, że ja nie mogę jej wziąć bo już mam trzy psy a jestem starszą i samotną osobą więc niestety odpadam. Inaczej chętnie bym ją wzięła bo nie ztakimi sobie radziłam. Ale życzę suni znalezienia dobrego domku.
-
Fakt, buldogi są trudne. Ja jesdtem wrogiem RC, znajdź inną też gastro. Bo te zaburzenia to mogą byc przez tę karmę. No i podawanie sterydów przez dłuższy czas niszczy organy wewnętrzne więc dobrze, że odstawiłeś.
-
Dieta psa seniora ze zwyrodnieniami stawów i chrząstek.
dwbem replied to BrunoiKlakier's topic in Diety weterynaryjne
Dla seniorów jest bardzo dobra odżywka Lupocox GRA Senior, można kjupić w zooplusie, kosztuje ok. 150 zł ale wystarcza u mnie dla rottki na 3 m-ce więc dla malucha wystarczy na pół roku więc w sumie się opłaca. Moja suka skończyła 13 lat co dla rottweilera jest bardzo długo i jeszcze jakoś daje radę chodzić choć już starczo słabną jej łapy. -
Napewno nie, trzeba było się o to zapytać przed kupnem psa. I o prawdziwych wystawach zapomnij. Może oni organixują jakieś własne ale to nie ma znaczenia. Praktycznie masz kundelka.