Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Jak nie było to nie było, widać czekała na najlepsze :)
  2. [quote name='waldi481'][...] Ostatniaszansa-to,że ktoś napisze o udzielaniu pomocy ludziom,którzy przewrócili się na ulicy itp...To nie jest takie proste...Ludzie nie podchodzą aby udzielić pomocy-jedni dlatego, bo nie umieją jej udzielić,inni bo nie chcą,jeszcze inni boją się reakcji osoby ratowanej jak odzyska przytomność to powie,że się ją chciało okraść....To nie jest taka prosta sprawa.. Elżbieta[/QUOTE] [SIZE=4]Ja nie widzę usprawiedliwienia. Wykonanie telefonu na 112 jest proste i nie przekracza umiejętności i nie trzeba się bać, że będzie się posądzonym o kradzież[/SIZE]
  3. [quote name='Fundacja SOS dla Jamników'][SIZE=4]★★★ Fundacja SOS dla Jamników ★★★[/SIZE] [SIZE=4]SZUKAMY ZAGINIONEGO JAMNICZKA[/SIZE] [URL]http://jamniki.eadopcje.org/[/URL] [url]http://img689.imageshack.us/img689/1580/lk12.jpg[/url][/QUOTE] [quote name='Mika31']biedak jak można nawet na sekundę spuścić takie maleństwo z oczu :shake:[/QUOTE] [quote name='yunona']też tego nie rozumiem. To musiała być dość długa chwila....[/QUOTE] [B][SIZE=4]Rico odnaleziony. Dziewczyna ma mam nadzieję nauczkę. Opowiedziałam jej (poza oczywiście tematem puszczania luzem) o dobru takiego gadżetu jak adresatka.[/SIZE][/B]
  4. [quote name='brazowa1']wiecie,że ja nie łapię o co z tymi jamnikami chodzi? Jak ktoś jakims przypadkiem kiedyś został przez los obradowany jamnikiem,to potem juz tylko jamnik,jamnik. A to-to: [B]często gryzące, wymagające, wygodnickie, delikatne i po deszczu nie chce chodzić. [/B]Wyjaśnijcie mi.[/QUOTE] albo takie do jakiego teraz jeżdżę poskramiać [video=youtube_share;lVojquvQva0]http://youtu.be/lVojquvQva0[/video] [video=youtube_share;PStI71DlbXM]http://youtu.be/PStI71DlbXM[/video]
  5. [quote name='WARANSKA']Dwa lobuzy,gdzie wszedzie nas pelno :evil_lol: a jakie maja miny i te oczeta :lol:[/QUOTE] za te oczy człowiek wszystko odda
  6. [quote name='Ellig'][...] Linka byla u Ani od 22 lipca do 2 wrzesnia 2013 r. Cale 42 dni:) i oto biega, tak jak napisałam: wieczorem zrobie korektę -, zwiększy sie zatem debet Linusi. Celikna tez słusznie zauważyła braki w wydatkach. Piszcie Ludziska jak się jeszcze coś komuś na oko nasunie. A mój dysk idzie do koljnego odzyskiwania danych, może się jednak uda odzyskać wszystko ale potrwa to ze 3-4 dni.
  7. Siemka jamniory, u nas pada wiec ja z dziewczynami leżę. Rambo
  8. [quote name='Ewa Marta']Kochane, odbieramy telefony z Elą "na dwie ręce". Narazie przyjaciółka Eli odwiedzi Fionkę w piatek, a jutro przyjedzie do Fionki i Olisi Pani, która bardzo chciala adoptować Fionkę, ale nie wyklucza też adopcji Oli. Elunia wysłała ani ankietę, obie długo z Panią rozmawiałyśmy, zobaczymy jak wypadnie jutrzejsze spotkanie.[/QUOTE] Trzymam kciuki [IMG]http://2.bp.blogspot.com/-U9miO94c_LI/Tv7HlK06JiI/AAAAAAAAC3A/0rzeujutXXs/s400/10582__21.jpg[/IMG]
  9. [quote name='inka33']Cioteczki, a może Oli na zdjęciach, które ma w ogłoszeniach (nie wiem, jakie) wygląda na większą niż jest w rzeczywistości i np. to "odstrasza" potencjalne domy...? :hmmmm: Wiem, że nic na siłę, że serce musi być najpierw i odpowiedzialna decyzja, ale może ludziska biegną inne oglądać, bo Oli "za duża". No bo jak się w tych oczyskach nie zakochać...? :loveu:[/QUOTE] To jest racja, tak miałam przy paru psiakach i jak teraz mam takiego ktory na zdjęciach wychodzi jak duży psiak to robie foty przy butelce wody mineralnej (Koffik, Lisek). Ludzie są wzrokowcami i najlepiej utrwala się wielkość przy elemencie porównawczym.
  10. [quote name='mala_czarna']Hotel pewnie by się znalazł, gorzej z pieniędzmi. Na wydarzeniu na FB czytam tylko bez przerwy o tym, że pies nadal na ulicy, że chodzi z innym psiakiem, i to tyle. Nawet nie padła propozycja zabrania go do hotelu, że o zebraniu funduszy nawet nie wspomnę :([/QUOTE] [quote name='Awit']Strasznie biedny ten psiaczek z ulicy. On tak ze zdjęcia przypomina jamnika szorstkowłosego. Może Isadora by na niego popatrzyła.....[/QUOTE] Masakrycznie biedny, serce boli. Nic w tej chwili nie mam poza hotelem. Ale zrobie mu jutro jakiegos newsa w bardzo wielu przypadkach udalo sie w ten sposób znaleźć ratunek
  11. taki fajny psiak :(
  12. [B]Widać powagę typową dla Ekonoma :)[/B] [IMG]http://images53.fotosik.pl/60/6d3097c101dd3018med.jpg[/IMG]
  13. Bardzo uśmiechnięty i sympatyczny pycholek
  14. [quote name='rytka2']współczuje kłopotów z kompem ja w tych tematach ciemna, połowy nie rozumiem ale wiem,ze przykre to było;)ciotka zalezy mi w szczególnosci na załacznikach tj. zdjeciach rtg,wynikach badan.ciekawam była tez na jaki adres bo juz widze,ze na przychodnie ogolnie wysłałaś a Garcarzowa podala swoj osobisty do kontaktu [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] pewnie tam czesciej zaglada stad brak odpowiedzi jej. seri pomylonych meili czesc dalsza zle podałam swoj meil [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] no właśnie i dostałam coś takiego: [QUOTE]Delivery to the following recipient failed permanently: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Technical details of permanent failure: Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain [URL="http://wp.pl"]wp.pl[/URL] by [URL="http://mx.wp.pl"]mx.wp.pl[/URL]. [212.77.101.4]. The error that the other server returned was: 550 "[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]": Podane konto jest zablokowane administracyjnie lub nieaktywne / This account is disabled or not yet active (#5.1.1) ----- Original message -----[/QUOTE] zaraz wyśle na ten właściwy
  15. Dawno mnie u Was nie było. Odświeżam (miałam zepsuty komp) i z przyjemnością zaglądam
  16. Cisza nie cisza ja tu zawsze jestem ale nie zawsze listę podpisuję
  17. [quote name='rytka2']dziekujemy bardzo .przepraszam ,ze tak długo b.rozliczen juz niebawem siadam do papirów na usprawiedliwienie powiem,ze jak zawsze mam sajgonik w domu;wakacje wiec przyjezdzaja ,odjezdzaja itd.psy chore oprócz o ironio Atosa ,ktory czuje sie wysmienicie ostatnio za to Lodek po zabiegu usuniecia guzka ,Mela z strasznym atakiem alergi a dopiero co opanowałam alergie u Madryta i tak wkoło... do tego moi rodzice jak zawsze raz z gorki raz pod mama miesiac na antybiotyku(nawracajace infekcje drog moczowych),zastrzyki 2 razy dziennie ,ojciec do swoich dolegliwosci dolaczył chroniczna czkawke..czka od 2 tyg prawie bez przerwy nawet przez sen oczywiscie sama czkawka niegrozna ale przy jego stanie zdrowia wpływa to na niego wyniszczajaco, słabnie ... jak zrobie rozlicznia to i foty jakies Atosowe zrobie. ps. mam prosbe do ciotki Isadory mimo,ze Tosa czuje sie dobrze oko duze mu zmalało odrobine nie boli wiec narazie nie martwimy sie o ew.zabieg ,sercowo tez ok. ale wyniki dr.Garncarz mimo wszystko bym pokazała,szczegolnie te rtg ze zmianami tylko nie posiadam ich(tj zdjec rtg) wysłałam do Isadory. ciotka przesli mi na meila ok. nie moge Ci wiadomosci wysłac bo masz pełna skrzynka a wiadomosc miala byc taka; mogłabyc mi przesłac na meila z [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. tresc/kopie wiadomosci jakie wysłałas do dr. Garcarzowej z załacznikami tj badania i skany tego rtg co Ci wysłałam .a i jeszcze na jaki adres wysłałas dokładnie. chce do niej napisac ws. Atosa zeby obgladneła wreszcie te wyniki;)[/QUOTE] Dopiero jestem, niestety miałam tydzięń prawie niesprawny komputer. Poszedł dysk+zasilacz (450zeta) dzięki niesoldnemu poprzeniemy informatykowi który do nowego dysku dołożył mi zasilacz z 2001 roku ktorych sie juz nie produkuje. I ten zasilacz stopniowo rozwalał dysk. Teraz od paru dni usiłuje mozolnie odzyskiwac dane. Czesć miałam zbekapowane, niestety nie wszystko bo czasu obok latania powezwaniach, paluchah prowadzeniu eventów i ich utrzymywaniu na powierzchni (w tym szukania innych źródeł poszukiwania transportu dla suni z Radys gdtyż na wątku transportowym prowadzonym przez podajacych się za miłosników zwierzat prośba została usunięta i pare takich śiństewek jeszcze), oraz wielu innych tematów fundacyjnych - nie starczalo czasu ba bieżące beckapowanie. Przechodząc do tematu tego wątku oto screen jednego z odzyskanym maili wysyłanych do dr Garncarza i tego maila forwarduję w całości na podany wyżej adres. [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/8138/voxl.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...