Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. No i łezka w oku znowu patrząc na te foteczki
  2. [COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=arial black]KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE![/FONT][/SIZE][/COLOR] [HR][/HR][COLOR=#ff0000][B][FONT=verdana]UWAGA! ZAGINĄŁ PIES - Gdynia-Orłowo! Może ktoś z Państwa go widział?[/FONT][/B][/COLOR] [FONT=verdana][B]Dnia 2 Grudnia ok. godz. 18.00 zaginął pies!!! Jamnik czarny-podpalany, szorstkowłosy.[/B] Zaginął na wysokości ul. Orłowskiej, przy al. Zwycięstwa w Gdyni. Znaki szczególne: Tatuaż na uchu. Uciekł ze smyczą. Bardzo mały – 8 miesięcy. Pies wabi się Migdał Na obroży napis HILTON. Zawieszka metalowa zakręcana na gwint z numerem telefonu i danymi właściciela. Fioletowa zawieszka lecznicy z Rzeszowa. Pies jest w trakcie leczenia !!! [/FONT] [FONT=verdana][COLOR=#ff0000][B]Dla znalazcy nagroda !!![/B][/COLOR] tel. [B]603 790 004[/B] [URL="https://www.facebook.com/weterynarzgdynia"]https://www.facebook.com/weterynarzgdynia [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/9162/m44h.png[/IMG][/URL][URL="https://www.facebook.com/weterynarzgdynia"] [/URL][/FONT]
  3. [quote name='malagos']No toś wybrała :evil_lol: Środa, 11 grudnia, godz. 16.00 na Pl. Bankowym?[/QUOTE] [SIZE=4]Zapisuję sobie[/SIZE]
  4. [quote name='sonia1974']Witam Cioteczki od Jamników Wczoraj zabrałam z ulicy małe jamnicze nieszczęście ,szkielecik powleczony skórą ,mała jest w dodatku pogryziona i wystraszona .Troszkę warczy na moje psy ale za to widać że była w domu bo zna zasady dziś wytrzymała 8 godzin bez sikania .Ładuje baterie i zaraz wstawię zdjęcia bidulki .Dołączę sunię do wątku moich chłopaków Fadusia i Wacusia [url]http://images64.fotosik.pl/445/5e5eb4479bb3769dmed.jpg[/url][/QUOTE] Kapitalna a uchole jak radary :)
  5. [quote name='sonia1974']Cioteczki wczoraj zgarnęłam z ulicy jamniczkę bardzo chudą i pogryzioną ,straszna bida nie mogłam zrobić inaczej ,wyrzuty sumienia zamęczyły by mnie . później wstawię zdjęcia JEST JAKIŚ DZIAŁ NA DOGO POMAGAJĄCY TYLKO JAMNIKOM ?[/QUOTE] Jestem i czekam na fotencje
  6. [quote name='sonia1974']Witam Cioteczki od Jamników Wczoraj zabrałam z ulicy małe jamnicze nieszczęście ,szkielecik powleczony skórą ,mała jest w dodatku pogryziona i wystraszona .Troszkę warczy na moje psy ale za to widać że była w domu bo zna zasady dziś wytrzymała 8 godzin bez sikania .Ładuje baterie i zaraz wstawię zdjęcia bidulki .Dołączę sunię do wątku moich chłopaków Fadusia i Wacusia[/QUOTE] No to idę oglądać
  7. [quote name='Mika31']mają bałagan mój net wróci koło czwartku teraz korzystam z pożyczki:evil_lol: Anico tam [B]nie ma logiki ani normalności to orange[/B]:diabloti:[/QUOTE] i to dobre podsumowanie
  8. [quote name='Mysia_']właściwie to nie byli właściciele, a pewni niezbyt odpowiedzialni ludzie.... Dlatego Emirek do nich nie trafił, a dzisiaj adoptował go jednak ten domek, który miał ;)[/QUOTE] Miejmy nadzieję że to dobry domek.
  9. [quote name='anica']Dzisiaj zadzwonił pan w sprawie adopcji starszej jamniczki(znalazł ogłoszenie Jori) ponieważ Agnieszka nie odbierała zadzwonił do mnie jeszcze raz... i jak sobie pogadaliśmy to się okazało że miał dwie starsze jamniczki, jedna odeszła trzy tygodnie temu a ta druga bardzo tęskni i państwo pomyśleli że adoptują jeszcze jedną starszą jamniczkę ( aż mi się ciepło na serduchu zrobiło) i .... podałam numer telefonu do Isadory i Yunony :)[/QUOTE] Super właśnie w drodze do nas jest bardzo dojrzała jamnicza dama.
  10. [quote name='toyota']Ciocie jamnicze z Warszawy, bardzo proszę o pomoc w rozglądaniu się za uciekinierem. Wczoraj zaginął i nie zna Warszawy :(. Niestety został spuszczony ze smyczy, po kilku dniach w nowym domu, pomimo próśb o nie puszczanie luzem :(: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245899-TINO-zaginął-!WARSZAWA-–BRÓDNO-–Las-Bródnowski-może-się-kręcić-przy-Krasiczyńskiej/page17[/URL] [/QUOTE] Wiemy, wiemy i rozglądamy się i rozsyłamy gdzie się da
  11. [quote name='anica']Boziu, ta cisza..... jest straszna:-(!... co tu zrobić?..............[/QUOTE] ech ja już tez myślałam i szukałam pomysłu
  12. [quote name='inka33']W kwestii kołtunów... :( Przedwczoraj wracam sobie ze sklepu dość mocno obładowana, gdy nagle zauważam pod płotem przedszkola wielką, spasioną, ledwie chodzącą kupę futra - dredy i kłaki ino, bo sierścią tego bym nie nazwała... :shake: Kiedyś chyba mógł mieć coś wspólnego z PONem... Rozglądam się, brak śladu człowieka przynależnego do Futra. Zagaduję do Futra, Futro ledwie słyszy albo wcale, pogłaskany nie warczy, nie ucieka. Jakoś domacuję się we futrze obroży, oczywiście bez ćwierci śladu adresatki... :mad: No to trzymając Futro za obrożę, cudem wygrzebuję z torebki awaryjną smyczuszkę i przypinam Futro. W międzyczasie zapytuję jedną psią i dwie nie psie osoby, czy kojarzą to Futro, czy ono stąd, ale nie, choć widać od razu, że to dziadzio (babulka?). Skoro ja nie kojarzę ani napotkani ludzie, a Fitro ewidentnie wygląda jak bezdomniak, to trzecią ręką wydłubuję telefon i dzwonię po EkoPatrol. Nawet szybko mają przyjechać. Po chwilce widzę idącą spod klatki bloku kobitę ze smyczą w ręce... Dlaczego zaniedbany?! Dlaczego bez adresatki?! "Bo tylko na chwilę wróciłam do domu po telefon." "Bo on nigdzie dalej nie odchodzi." "Bo jest stary - ma 16 lat." "Bo nie daje się czesać." Też bym, kurna!, nie dała się czesać przy takich kołtunach! :angryy: A jak jest stary, nie słyszy i chyba ledwie widzi (m.in. spod kołtunów), to może w każdej chwili wejść pod samochód - nie szkoda go Pani po tylu latach...?! "Bo ja go nigdy nie zostawiam samego." Wygląda jak bezpański, zadzwoniłam po Straż Miejską, przecież zawieszka w punkcie dorabiania kluczy kosztuje 1zł...! "No może ma pani rację..." Odwołałam SM. Szkoda, że nie zdążyli przyjechać, zanim przyszła - może by lepiej jej do łba natłukli! :mad:[/QUOTE] Uwielbiam Twoje felietoniki
  13. [quote name='myjuliette']Bardzo prosiłabym o konto. Wysłałam maila z pół godzinki temu i tak sobie czekam przy kompie na odpowiedź. Chciałabym od razu zrobić przelew.[/QUOTE] Ewa zaraz podam
  14. [SIZE=3][B]powtórzę apel bo dogo znowu cuduje i ucina posty[/B][/SIZE] [HR][/HR] [B]Mamy do wstawienia te co poszły do domu w minionym tygodniu i nowe jamniczki które zostały naszymi rezydentami. Ale wcześniej zamieszczamy ważny apel. Dotyczy osoby z tego forum, która działa od wielu lat na rzecz psów w tym jamników (ostatnio była DT, wspaniały DT dla ALEXIS). Osoba która od lat zajmuje się realną pomocą, od której nigdy nie słyszałam plot na kogokolwiek, a to niezwykle cenna cecha. Po prostu solidna, wspaniała dziewczyna której celem są psiaki i jeszcze raz psiaki. Tak naprawdę, tak po prostu. Dziękujemy za Alexis. [/B] Pomóżcie proszę o ile możecie. Pokażmy potęgę naszego forum, pokażmy, ze dobro zwycięża nad plotą, nad pluciem, nad całym złem. [HR][/HR][COLOR=#0000ff][B][SIZE=3]"ZRODZILIŚMY SIĘ DLA POMOCY WZAJEMNEJ ". Marek Aureliusz[/SIZE][/B][/COLOR] [HR][/HR] [SIZE=3][B]Pamiętacie ALEXIS?[/B][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241653-Malusia-Alexis-prosi-o-DOM-czeka-w-schronisku-na-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-ciep%C5%82o"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241653-Malusia-Alexis-prosi-o-DOM-czeka-w-schronisku-na-miłość-ciepło[/URL] Sunia połamana, poturbowana również psychicznie. Odzyskała wiarę w siebie w Domu Tymczasowym u Dogo07. To miejsce w którym wiele psów odzyskało wiarę w siebie. Życie pisze własne scenariusze. Tak się stało u Dogo07. Źle się działo od pewnego czasu, ale dziewczyna dusiła to w sobie. Najtrudniej zresztą mówić o swoich problemach. [B]Usłyszałam wołanie o pomoc od Dogo07 i przekazujemy dalej:[/B] [QUOTE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]"Jestem b chora a za chwilę nie będę miała gdzie mieszkać. Nie mogę się już dłuzej "zajmować" psiakami. Tak mi przykro . Z serca dziękuję Wszystkim za wspólpracę, wszelką pomoc!"[/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] [HR][/HR] [B]Serce ściska z bólu, dusza chciałaby wyskoczyć i pomóc. Zwracam się zatem do Was, a wielu z Was jest też na dogomanii, zajrzyjmy w serca, w portfele czy znajdzie się tam grosz czy inna pomoc dla kogoś kto tak wspaniale pomagała psiakom., a teraz sama potrzebuje pomocy. Każdy grosz jest ważny i będzie miała przesyłane absolutnie na bieżąco. [/B] [COLOR=#ff0000][B]Skarbnikiem jest elik[/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/12864-elik[/URL] [SIZE=3][B]Tutaj zaczyna się jej historia od postu #403:[/B][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246643-olkuskie-NIUSIA-i-GRACJA-prosza-o-og%C5%82oszenia-%21%21%21?p=21593513#post21593513"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246643-olkuskie-NIUSIA-i-GRACJA-prosza-o-ogłoszenia-!!!?p=21593513#post21593513[/URL] [HR][/HR] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/2194/6ehk.jpg[/IMG]
  15. A my pozdrawiamy Neosia i jego rodzinkę. Dorota, Rambo, Ganga i tymczasowiczka Klara
  16. [B]Mamy do wstawienia te co poszły do domu w minionym tygodniu i nowe jamniczki które zostały naszymi rezydentami. Ale wcześniej zamieszczamy ważny apel. Dotyczy osoby z tego forum, która działa od wielu lat na rzecz psów w tym jamników (ostatnio była DT, wspaniały DT dla ALEXIS). Osoba która od lat zajmuje się realną pomocą, od której nigdy nie słyszałam plot na kogokolwiek, a to niezwykle cenna cecha. Po prostu solidna, wspaniała dziewczyna której celem są psiaki i jeszcze raz psiaki. Tak naprawdę, tak po prostu. Dziękujemy za Alexis. [/B] Pomóżcie proszę o ile możecie. Pokażmy potęgę naszego forum, pokażmy, ze dobro zwycięża nad plotą, nad pluciem, nad całym złem. [HR][/HR][COLOR=#0000ff][B][SIZE=3]"ZRODZILIŚMY SIĘ DLA POMOCY WZAJEMNEJ ". Marek Aureliusz[/SIZE][/B][/COLOR] [HR][/HR] [SIZE=3][B]Pamiętacie ALEXIS?[/B][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241653-Malusia-Alexis-prosi-o-DOM-czeka-w-schronisku-na-miłość-ciepło[/URL] Sunia połamana, poturbowana również psychicznie. Odzyskała wiarę w siebie w Domu Tymczasowym u Dogo07. To miejsce w którym wiele psów odzyskało wiarę w siebie. Życie pisze własne scenariusze. Tak się stało u Dogo07. Źle się działo od pewnego czasu, ale dziewczyna dusiła to w sobie. Najtrudniej zresztą mówić o swoich problemach. [B]Usłyszałam wołanie o pomoc od Dogo07 i przekazujemy dalej:[/B] [QUOTE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]"Jestem b chora a za chwilę nie będę miała gdzie mieszkać. Nie mogę się już dłuzej "zajmować" psiakami. Tak mi przykro . Z serca dziękuję Wszystkim za wspólpracę, wszelką pomoc!"[/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] [HR][/HR] [B]Serce ściska z bólu, dusza chciałaby wyskoczyć i pomóc. Zwracam się zatem do Was, a wielu z Was jest też na dogomanii, zajrzyjmy w serca, w portfele czy znajdzie się tam grosz czy inna pomoc dla kogoś kto tak wspaniale pomagała psiakom., a teraz sama potrzebuje pomocy. Każdy grosz jest ważny i będzie miała przesyłane absolutnie na bieżąco. [/B] [COLOR=#ff0000][B]Skarbnikiem jest elik[/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/12864-elik[/URL] [SIZE=3][B]Tutaj zaczyna się jej historia od postu #403:[/B][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246643-olkuskie-NIUSIA-i-GRACJA-prosza-o-ogłoszenia-!!!?p=21593513#post21593513[/URL] [HR][/HR] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/2194/6ehk.jpg[/IMG]
  17. Zamieściłam apel na grupie Fundacji SOS dla Jamników, w czasach Alexis dużo osób bardzo chwaliło dom tymczasowy. [url]https://www.facebook.com/groups/jamniki/[/url]
  18. [quote name='Dogo07'][B]Kochani[/B] ja nie wiem co powiedzieć co napisać jestem i zawstydzona i taka wdzięczna i taka zaskoczona! Waszym odzewem pomocą wsparciem zainteresowaniem moją osobą sytuacją, finansowym i tym duchowym którego jako samotna i zdołowana kolejnymi problemami , bardzo potrzebowałam, słowa tego nie wyrażą więc z całego serca Wam Dziękuję. Renata[/QUOTE] [quote name='elik']Sądzę, że wszyscy to czujemy :) Trzymaj się, nie jesteś sama.[/QUOTE] [quote name='Dogo07']Jeszcze jedno, nie jestem w stanie ale chciałabym kązdemu z Was z osobna podziękować za wsparcie jakiego mi udzielacie![/QUOTE] [quote name='Dogo07']Dziekuje Wam Wszystkim serdecznie bo dajecie mi jakby kawałeczek swojego serca.[/QUOTE] Zrobiłąs tyle dobrego, a my wiemy w jakim Państwie żyjemy. Musimy sobie pomagać.Trzymaj się nie jesteś sama.
  19. [quote name='elik']Faktycznie, jest, szybka jesteś :)[/QUOTE] Bo jakbym nie zrobiła od razu to mogłabym zapomnieć :)
  20. [quote name='elik']Starania nas wszystkich zmierzają w tym właśnie kierunku. Może małymi kroczkami, ale przeca nie od razu Kraków był murowany ;) Konto, którego numer podaję jest elektroniczne więc mam do niego wgląd kiedy tylko potrzebuję. Wpłaty będę codziennie, po zakończeniu sesji w banku, ewidencjonować na wątku i całą wpłaconą w danym dniu kwotę będę przesyłać na konto Dogo07. [COLOR=#0000ff][SIZE=3]W rubryce przelewu - TYTUŁEM - bardzo proszę pisać [B]dla bezdomnego psa Gracja[/B] Przydługie, ale konieczne ze względu na fiskusa.[/SIZE][/COLOR][/QUOTE] No to ja już wpisałam inaczej, ale nie miałam w mailu. I nic nie zmienię ten sam bank więc kasa jest już na koncie. Poprawiłam na zleceniu stałym.
  21. Wysłane i zlecenie zadane. Dogo07 nawet nie wiesz jak bardzo życzę ci abyś stanęła na nogi.
  22. [quote name='elik']Ponieważ mam nieczynną skrzynkę na dogo, proszę o krótką wiadomość na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] abym mogła odwrotnie podać nr konta do wpłaty. Przepraszam za małe utrudnienie, ale niestety nie wszyscy podają w profilu swoje adresy e-mail, a ja nie mam innego sposobu kontaktowania się.[/QUOTE] wysłałam maila
×
×
  • Create New...