-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
A ja jak mam wetrfolna to wszystkich na ulicy zaczepiam i pokazuję i mówią "jaki biedny jamniczek" - tłumy mnie wielbią. Rambo celebryta
-
ale kruszynki
-
Dianka - Łajka już w SWOIM domku :) Bądź szczęśliwa maleńka :)
Isadora7 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Brawo malutka i wszystkiego NAJ -
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
Isadora7 replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Pisałam już na FB pisze i tutaj - bardzo bardzo się cieszę. Wszystkiego dobrego malutka na Drodze Szczęśliwości -
Marcel specjalista od wertflonów to jestem ja - Rambo - Jamnik Rambo Ty masz być zdrowy i już.
-
Kochani Jakby mało było chorego Księcia Pirosława to... orkan dotarł i do Selinkowa. Modrzew który stal raczył zwalić się, skutki to skasowany samochód i zerwana linia telefoniczna. Szczęście w nieszczęściu że nikt akurat nie był obok, lub w samochodzie (a niewiele brakowało). Nie wiem kiedy Celinka będzie dostępna, miejmy nadzieję ze dostawca upora się w czasie teoretycznie przepisowych 48 godzin. Nie wiem jak bedą sobie radzić - Kyś do pracy musi jeździć samochodem. Jak to jest jak zciąć modrzew o co Celinka walczyła to trzeba zezwoleń, 50 podpisów i pieczatek. Ale jak tenże modrzew wyrządzi szkodę to nie ma komu pomóc. Pytam się - dlaczego tak ten los czyni. Pirosław chory leki, karma weterynaryjna, pozostałe jamniki .... i teraz szkody w sumie nieodwracalne (samochód skasowany). Dlaczego trafia to Celinke a łajzy chodzą z podniesioną główą?
-
[quote name='Maupa4']Jesssuu - gdzie Wy do tych wetów chodzicie ? :mdleje:[/QUOTE] [quote name='jaanka']Do różnych. Prawie wszędzie tak jest.Dostajesz rachunek i tam jest wszystko wymienione.[/QUOTE] Gdzie - Warszawa a usługa "wypisanie recepty - 10-20 zł" widnieje nawet w cenniku na centralnym miejscu.
-
U mnie Rambo w amoku z radości jak widzi śnieg, Gandzia szybko i myk do domu. A tymczaska Klara trzesie się jak w febrze bo to łyse jest ale jak czołg w śnieg idzie.
-
Taka pogoda to jamole tylko się kokoszą w łożkach :)
-
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
Isadora7 replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='dreag']Czas wyjazdu Jori do domku jest blisko, coraz bliżej... :cool3:. Ale na razie trzymam kciuki i nie zapeszam :). Szykuje się cuuudowny domek :multi:.[/QUOTE] wstrzymuje oddech -
Goliaciku zmartwiłeś bardzo, zdrowiej chłopaku.
-
Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.
Isadora7 replied to JamniczaRodzina.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='JamniczaRodzina.']Coraz lepiej Aniu wczoraj jak zobaczył ,że córka szykuje kroplówke to uciekł z legowiska i niechciał wrócić.Problem jest tylko z jedzeniem karm specjalistycznych suchego wogóle nietyka puszki miksujemy i karmię strzykawą setką zupelnie jak bym małą dzidzię w domu miała :diabloti:[/QUOTE] No ta ucieczka to dobrze rokuje. -
[quote name='Mika31']bardzo posiwiał a od śmierci Pikusia bardzo się postarzał :-([/QUOTE] U mnie Ganga bardzo się zmieniła od śmierci Rudej. To już nie jest ta wesoła rozrabiara. Nawet nie kradnie. Wycofała się i "zmatroniała".
-
Chopie no zmartwiłeś mnie tym swoim serduchem. Dbaj o siebie bardzo, bardzo i wkładaj gumiaki i nie cykaj się wyglądem. Zdrowie najważniejsze. Rambo - tFuj kolo Rambo
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='JamniczaRodzina.']Myślę,że ktoś go mógł złapać to łakomy kąsek jamniś jest bardzo ładny.[/QUOTE] Tego się też obawiam -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='RUTA93']Dzięki Bernadko! Ja tu w strasznych nerwach od wielu godzin, a jego hodowczyni, od której wyjechał w listopadzie, w jeszcze gorszym stanie i w dodatku 700 km od miejsca zaginięcia. Najgorsze, że ciągle NIC nie wiadomo, mimo, że pies miał adresówkę i intensywna akcja poszukiwawcza trwa w zasadzie od chwili, gdy przestraszył sie dużego psa biegającego luzem i smycz wysunęła się z ręki jego pani. Kamień w wodę :-([/QUOTE] Że też nie ma sposobów na pacanów puszczajacych luzem psy, szczególnie te duże. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='RUTA93']Tak, dzięki. I że to trzykilowy "królik".[/QUOTE] Zrobione, oby się znalazł malutki. -
Jak widzę wszystkie jamniki są chętnie do pomocy w pracach domowych
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='RUTA93']To dla mnie szczególnie przykra wiadomość - Migdał jest wnukiem mojej suczki. To [U]jamniczek króliczy[/U], naprawdę odrobinek - waży niewiele ponad 3 kg i jest dziczy, a nie czarny podpalany. Zginął w zasadzie w obcym dla siebie terenie. W Gdyni mieszkał tylko 3 tygodnie, co nie ułatwia całej sytuacji. Czy mogłabyś, Isadoro, uzupełnić o te informacje ogłoszenie na stronie SOS dla jamników? Poszukiwania idą wielotorowo, ale to już trzecia doba od zaginięcia się zaczęła a Migdał jakby zapadł się pod ziemię :shake:.[/QUOTE] Rozumiem ze wpisać że dopiero 3 tygodnie w Gdyni tak? Już się robi. -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Isadora7 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
o rety jakieś esperanto?