Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='Ewa Marta']Jutro Lusia ma odwiedziny Państwa chętnych na jej adopcję. Spotykamy się o 20, a godzinę wcześniej przyjeżdżają Państwo do Tosi. Bardzo prosimy o trzymanie kciuków!!![/QUOTE] kciuki zaciśnięte
  2. [quote name='Ewa Marta']Jutro Tosia ma odwiedziny Państwa chętnych na jej adopcję. Spotykamy się o 19, a godzine później przyjeżdżają Państwo do Lusi. Bardzo prosimy o trzymanie kciuków!!![/QUOTE] kciukamy z całych sił
  3. kapitalna fotorelacja, uwielbiam reportaże z Selinkowa
  4. [URL=http://img6.imageshack.us/i/1vrd.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/9526/1vrd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img11.imageshack.us/i/w6gp.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7996/w6gp.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img571.imageshack.us/i/y8e3.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/8649/y8e3.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='Mika31']wczoraj była kolejna rocznica odejścia Pikusia spędziłam dzień wspominając [/QUOTE] ech rozumiem, tęsknię za Rudą bardzo [quote name='Mika31']a teraz trochę śmiechu jak zawsze zawartość każdej przesyłki pocztowej należy do Aleksa [/QUOTE] Sprawdza i bezpiecznie otwiera :)
  6. [quote name='keakea']Ze mnom nic, ale moja sekretarka znaczy Duża ma trudny okres emocjonalny czy jakoś tak, to jej nie naciskam. Rulon wyjaśniający[/QUOTE] A to akurat rozumiem znam to u Doroty. Trzym sie chopie. Rambo [quote name='Celina12']No jesteśmy w domu. Pirat oskrzela ma czyściutkie ale jednak serduszko powiększone,wątroba ma dość zmienioną strukturę-trzeba by było biopsję robić ale to najbliżej we Wrocławiu.Nie wiem czy ma sens męczenie go takimi badaniami.Ma zalecona dietę wątrobową- albo Royal Canine Hepatic albo Hills L/d-muszę w necie poszukać.Dalej ma brać Vetmedin 2,5 dwa razy dziennie,Enarenal 2 razy dziennie po tabletce i ma jeszcze na 5 dni antybiotyk Enroxil.Furosemid odstawiamy an razie i obserwujemy.Za dwa tygodnie gdzieś kontrolne USG.Ogólnie czuje się dobrze,jest żwawy,namiętnie wylizuje Linkę i Dumiś ,szuka jedzenia. Dumcia po zabiegu-nie chciała się poddać-Moja Dziewczynka -za nic usnąć nie chciała.Ząbki wyczyszczone,dwa dolne usunięte,troszkę ma stanu zapalnego więc na 4 dni antybiotyk Stomorgyl.Miała przy okazji wyczyszczone gruczoły i obcięte pazurki.Jak mi Ją przynieśli w psołąnku otuloną kocykiem-to prawie z niego wyskoczyła,dopadła mnie i tak piskała cichutko a ja i wetka poryczałyśmy się jak głupie.Skarżyłą się moja MAlutka.Teraz wreszcie w spokoju i cieple śpi sobie smacznie. Wetka też poradziła abym zakupiła do wody Vet Aquadent. Dziś czeka mnie kopanie w necie i wyszukiwanie jakiś przyzwoitych cen , bo dziś porządnie dostałam po kieszeni.:diabloti:[/QUOTE] [quote name='keakea']Uff... dobrze, tak trzymać!!! Dieta wątrobowa to jeszcze też może być Trovet Hepatic.[/QUOTE] Dokłądnie sporo tańszy a świetnie przyjmowany i tu i ówdzie sa głosy że nawet lepszy. Z naszych psiaków na trovecie w pawdzie urinary był trotyl, a teraz jest Borys. Celinko dzwoniłam bede jezcze w sprawie namiarów na karmę.
  7. [quote name='Mika31']oj tak Maks jak czasem spojrzy to jak by znał mądrość całego świata tylko mówić nie chcę[/QUOTE] znamy, znamy po wielokroć
  8. [quote name='Celina12']Zaraz jedziemy-prosimy o ciepłe myśli i wszystkie moce aby Pirat okazał się zdrowszy,Dumcia przeszła zabieg pomyślnie.[/QUOTE] Kciukamy z całej mocy.
  9. Charakter raczej charakterek, to taka jędzulka dominująca. :loveu:
  10. O mateńko jaka ona śliczna
  11. Fantastyczne foty, ależ on piękny w tych kolorach
  12. [quote name='Mika31']super piękna panienka domki będą się biły[/QUOTE] Domków jest kilka ale dotychczas żaden który by mnie zadowalał.
  13. [quote name='keakea']Może by dla Pirusia też jakiś suplement na wątrobę nabyć... Rulon próbujący jakoś pomóc[/QUOTE] Rulon a z tobą co się dzieje. Rambo pytajacy.
  14. [SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=5][B]Ruuulon!!!!!![/B][/SIZE][/COLOR] Co z tobOM. Melduj się naTENtychMIAST Rambo Groźny[/SIZE]
  15. No ja muszę człowieka usłyszeć aby się wypowiedzieć. teraz i tak nic z tego bo jestem w pracy. Później zadzwonię.
  16. [quote name='Hope2']i się wydało,że nie dowidzę :eviltong: A jak Gangunia i Rambo reagują na koleżankę?[/QUOTE] [quote name='anica']Też się zapytam... jak Klara reaguje na Gangunię i Rambo?... przyznam że jestem zauroczona sunią:loveu: i jest taka maleńka... słodka! ja jeszcze takiej nie widziałam! jak kocham ,rude;)!...[/QUOTE] Chyba jest trochę namolna, to ma 7 mieisęcy wiec jeszcze fiku-miku w łepetynie. Ale generalnie zero wrogości u żądnego z psiaków.
  17. [quote name='Celina12']Niech się dzieje wola NIEBA.....jutro an 11 jadziem z Pirciem do kontroli i z Dumiś na zabieg czyszczenia ząbków.Linuś i Fokus zostają na włościach.Jak wyjedziemy Ania da Im śniadanko-bo pacjenci muszą być na głodzie a nie chcę drażnić. Denerwuję się bardzo...ale [COLOR=#ff0000][B][SIZE=4]będzie dobrze-prawda?[/SIZE][/B][/COLOR][/QUOTE] Nie widzę innej możliwości. :loveu:
  18. Na dobranoc trzymam kciuki za jutrzejszy dzień Pirusiowy. A was proszę o trzymanie kciuków za mnie i moją trójkę, bo idę do pracy i nie wiem co tymczaska Klara wymyśli.
  19. [quote name='Hope2']Ale piękna czekoladka :)[/QUOTE] ona jest pręgowana :)
  20. [SIZE=4][B]mam tymczasowiczkę piękną Klarę[/B] [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1541[/URL] [URL="http://img13.imageshack.us/i/q30f.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8959/q30f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img46.imageshack.us/i/irt1.jpg/"][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/2483/irt1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img202.imageshack.us/i/uxap.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/1654/uxap.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img824.imageshack.us/i/4sgc.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7494/4sgc.jpg[/IMG][/URL] I Ganga się przypomina i zaprasza na bazarki Domu Mody Sopelfeld [LIST] [*]sweterki dla psiaków (również indywidualne zamówienia)[URL="https://www.facebook.com/events/581021811932969/"] https://www.facebook.com/events/581021811932969/[/URL] [*]skarpety, berety, podgłówki... [URL="https://www.facebook.com/events/541088022643143/"] https://www.facebook.com/events/541088022643143/[/URL] [*]szaliki [SIZE=4](również indywidualne zamówienia)[/SIZE][URL="https://www.facebook.com/events/581021811932969/"] https://www.facebook.com/events/581021811932969/[/URL] [/LIST] [URL="http://img541.imageshack.us/i/1a9w.jpg/"][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/3341/1a9w.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE]
  21. [quote name='Mika31']Maksio na szczęście zaczął jeść , zjadł swój obiadek trochę jogurtu i pije . Ożywił się szczeknął i tupta w swoim tempie Aleks by go dwa razy stratował w drodze do kuchni:shake:[/QUOTE] Maksiu tak trzymaj kochany.
×
×
  • Create New...